.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Tom9k, 2008-10-02 01:02:03, No Mutants Allowed

Fallout 2 s prvky Ultima Online?

Že je Fallout 2 hra oblíbená, netřeba dodávat. Proto nás ani nemusí překvapit různé modifikace, které byste vůbec nečekali. Bulhar Blackened přišel s nápadem přidat do Fallouta UO prvky. Oč by se mělo konkrétně jednat?

Hlavním plánem je dolování a kovařina. Dolování rud by mělo fungovat na principu použití lopaty/krumpáče na daný kov. Za každý pokus by se měla dolovací dovednost zvýšit o 0.1. Přitom byste na vyšších úrovních dovednosti měli být schopni získat i speciální rudy - Shadow Iron a Valorite. Lopata/krumpáč po 50 uspěšných použitích zmizí. Každá hromádka minerálu by se dala použít zhruba tak 10x - pak zmizí a bude k použití opět asi za 30 minut.

Natěženou rudu budete muset roztavit - je zde šance že se vám to nepovede a rudu ztratíte. Přitom také platí pravidlo čím vzácnější ruda tím těžší tavení. Tavení je ovlivněno vaší dovedností dolování (které se vám zvyšuje i při tavení).

Po roztavení rudy budete potřebovat kovadlinu a výheň. Musíte použít při výrobě kleště - mají také omezený počet použití a připadný neúspěch vás připraví o suroviny. Pokud se vám toto povede, budete si moct vyrobit např. tyto barevné boxery.

--
Osobní názor
: V online hrách funkční, ale vzhledem k save/load systému vám nebude riziko neúspěchu vadit. Navíc je toto obsaženo svým způsobem ve Wasteland Merc či Mib88 Megamodu
--

Autor by nadále rád přidal např. alchymii (výroba lektvarů zvyšující ST/AG, lektvarů na léčení či výbušných lektvarů pro boj), ochočování zvířat (dovednosti si získat jakékoliv ne-humanoidní stvoření do party), travičství (možnost dát si na zbraně jed), šití (výrobu kožených zbrojí) či artefakty. Dále padla zmínka i o kouzlech, ale o tom autor velice pochybuje.

--
Osobní názor
: Zajímavé věci, které by mohly eventuelně obohatit hru, ale většina z nich je nesmyslná či dávno zavedená ve formě vychytávky Mr. Fixit.
--

A proč se o tom zmiňuji? Blackened na fóru No Mutants Allowed napsal krátkou zprávu že se znovu začíná věnovat. Nezbývá než popřát hodně štěstí.

Sdílet na Facebooku
Autor: KmínOdesláno: 16:58, 2.10.2008ID: 605512Nahlásit Vaultmasterům
Nevím, zdá se mi to jako blbost. Jak už bylo řečeno " V online hrách funkční, ale vzhledem k save/load systému vám nebude riziko neúspěchu vadit" a navic, myslim ze již tak už je docela hodne "zbytecnej" itemu ve falloutu ktere prakticky pouzjete jen na nejakou kokotinku nebo tak a jeste toto... to ne... 8)
Autor: PsychoPOdesláno: 18:31, 2.10.2008ID: 700edaNahlásit Vaultmasterům
Když ho to baví...
Autor: BerryOdesláno: 21:10, 2.10.2008ID: 6f968eNahlásit Vaultmasterům
Mam rad Fallout, mam rad UO.. a pokud to nedopadne jako spojeni Falloutu s Jagged Alliance, tak proc ne ?
Autor: raiderOdesláno: 09:04, 3.10.2008ID: 6118c8Nahlásit Vaultmasterům
Väčšina z toho čo sa chystá spraviť je blbosť :-\\
Dolovanie kovov- si viem predstaviť ako človek chytí krompáč a začne mlátiť do skaly... a ak bude mať šťastie, o pár týždňov naláme toľko skaly, že z toho vycedí trochu železa :D To už radšej zužitkovať harampádí čo je momentálne iba zbytočný item. Špeciálne rudy sú volovina, toto nie je Gothic a na vytváranie špeciálnych zliatin by bolo treba niečo viac ako kováčsku vyhňu :)

Odlievanie zbraní ...boxer, prípadne kovanie čepelí, sa mi zdá zbytočné. Lepšie by bolo odlievať si kulky (nie svoje :D myslím projektily)... ale to by sa nesmela v F vyskytovať munícia v takom množstve, že ju hráč vláči v kufry po tonách. Keby bola munícia vzácna, malo by to zmysel.

Lektvary... možno áno, ako nejaká slabšia, ale ľahko vyrobitelná náhrada za drogy. Ale opäť zbytočné, lebo v F sa hráč topí v peniazoch, takže si radšej kúpi kvalitné drogy
.
Travičstvo... celkom dobrý nápad otráviť čepel, alebo hrot oštepu. Protivníkovy by po každom kole ubudlo pár HP.

Výroba koženných zbrojí- človek sa ani nenazdá a o chvíľu behá v ocelovom brnení, príp. v kevlare
Autor: ScreamerOdesláno: 15:27, 7.10.2008ID: 42e2caNahlásit Vaultmasterům
hmm, jako napad to neni zly, ale jednak, jestli to uz resi Mr. Fixit, tak je to zbytecna prace a za druhy, spousta prvku jeho napadu je silne fantaskni, fuj, pryc s tim

jak pise raider, dobre by bylo zuzitkovat stare harampadi

navic se ten jeho ultimackej system vubec do Fallouta nehodi, staty se zvysuji po levelech, ne po pouziti

ja bych se za to nepostavil.
Autor: 1Odesláno: 13:02, 7.1.2019ID: 60f3acNahlásit Vaultmasterům
1
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.