.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
ještěr, 2008-10-08 21:38:35, mutantsrising.com

Projektový update Mutants Rising Teamu

Po na falloutí mody překvapivě krátké časové prodlevě stvořil Chris Parks, programátor a lídr projektu, tradiční propagandisticky veselou aktualizaci o tom, jak všechno u módu šlape jako švýcarské hodinky. Dva blbě vložené screeny si můžete omrknout na NMA, ovšem pro změnu s jakýmsi amatérským převodem do JPG, kde evidentně došlo k nemalé ztrátě barev :-)) ... prapodivný vláček kolejáček + raider-friendly chariot-like kára pro frajery od firmy Naskoč si a jeď s vlezem do finální lokace na pozadí. Ta je mimochodem neuvěřitelným způsobem cool vygrafičená - viď, Conte - avšak vy smrtelníci ji hned tak neuvidíte. Erhm, respektive zhruba do té doby, než to MRáci se škudlením zajímavých informací nevydrží a pochlubí se někde na veřejnosti. ;-))

EDIT: fixnul jsem bugující obrázky.

Sdílet na Facebooku
Autor: NecromanckerOdesláno: 23:10, 7.10.2008ID: 618dfaNahlásit Vaultmasterům
Pane jo! Já mám předplatné! !!69
Autor: KmínOdesláno: 07:34, 9.10.2008ID: 605512Nahlásit Vaultmasterům
maji i trochu graficky predeleny pipboy dole... ;)
Autor: PsychoPOdesláno: 10:35, 9.10.2008ID: 700edaNahlásit Vaultmasterům
Heh... Nejsem autorizován prohlížet si obrázky na NMA :-D Zatím poprvé, kdy mi to nešlo..
Autor: SimdaOdesláno: 11:45, 9.10.2008ID: 51fd94Nahlásit Vaultmasterům
Jj, taky mi to řve, že nemám oprávnění :(
Autor: KmínOdesláno: 12:42, 9.10.2008ID: 605512Nahlásit Vaultmasterům
vlak : http://mutantsrising.com/train.gif
Auto: http://mutantsrising.com/news1.gif
Autor: 1Odesláno: 13:10, 7.1.2019ID: 60f3acNahlásit Vaultmasterům
1
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.