.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2008-10-12 20:00:00, zpěvy zmutovaných děvek

Za střízliva je Pustina nudná...

...ale stačí dát si pár veselých houbiček a hned je veselo. Ovšem jen do chvíle, než, držíce ramínko na šaty coby výkonný samopal, s výkřikem "chcípněte, šmejdi!" proskočíte oknem ve třetím podlaží levného penziónu zastrčeného kdesi na Šumavě a pamatujícího už báťušku Stalina. Myslím, že než tohle, je lepší mrknout občas na svůj pip-boy a podívat se, zda se náhodou nechystá nějaká akce, kde můžete víceméně bezpečně dát průchod adrenalinu, testosteronu a endorfinu, a kde máte vcelku jistotu, že to nejhorší, co se vám může stát, je probuzení se kdesi ve squattu s kalhotama na půl žerdi a šerednou punkerkou spokojeně chrupkající na vaší hrudi.

Dobrou šancí, jak ztrávit pár dní v pohostinném světě smrti, radiace a rozkladu, se zdá býti městská hra Olmecium 2008, která se chystá proběhnout v termínu 22. - 23. listopadu t.r. Podle zběžného pohledu na kvalitně zpracované stránky to vypadá, že konečně máme šanci zahrát si i někde jinde než ve starých pískovnách, hospodářských lesích a obou bývalých vojenských újezdech. Na druhou stranu snaha vytvořit postapo atmosféru uprostřed žijícího města může být těžký oříšek - byť je tím městem Olomouc ;-) Celkový koncept hry vypadá jako šílený mix Shadowrunu a noční můry paladina Rhombuse, a když uvážíme, že na to celé mají hráči jen dvakrát 8 hodin (hraje se jen přes den), začíná to nabírat grády. Vstupní poplatek je osm pětek a hra je určená pro obyvatele Olomouci a blízkého okolí starší patnácti let včetně. Tož konečně se na tej Moravě taky něco děje! Každopádně to vypadá, že organizátoři si s Falloutem již potykali a já si troufám odhadnout, že s trochou štěstí si hráči užijí pěknou atmosféru města umírajícího na atomovou ránu.

A nyní zpráva z tisku: Úrovně charismatu, lajdáctví a radiace na severním předměstí Vídně prudce vzrostly poté, co začátkem školního roku nastoupil na Filozofickou fakultu Masarykovy univerzity Templářský válečník drancíř padlý padlý rytíř, padlý paladin j.a.v.o.r. von Prasula X, držitel rohu, držitel navigačního vyznamenání II. stupně s modřínovými ratolestmi, ten, jenž neuhodl kolikrát chekotay zvracel z chlastu, et cetera, et cetera. Prostě aby bylo jasno: Javor nastoupil do Brna. To chlapčisko ušaté&vlasaté, jež pamatuje snad i založení Vaultu, lempl líná, jenž je tak promořený radiací, že si nemusí svítit na cestu, když jde v noci s pískem - prostě jeden z nejvytrvalejších fanoušků VŠB (spolu s Pesusem jediný, kdo je tu s náma celé ty roky a přesto se ještě nestal vaultmasterem) posílil naše řady. Doufám, že již brzy zapadne celá brněnská fallout skvadra (já, Ratman, Bodkin, luba, sof, Behemont+náhodní cestující z Maďarska, jako je třeba Fetařina) do svijanské knajpy U Mázu, a na oslavu všech letošních jubilejí (slavných i neslavných) se slejem jako dogy. Enjoy, všichni jste zváni.
Mimochodem, Javor se zúčastnil skoro všech Slezských srázků a hned po mně zná osobně nejvíce brahmíních fallouťáků. Prostě to je henta celer-brita. A já bych mu chtěl tím, že dostal své místo v aktuálce, poděkovat za to, že je naším nehynoucím fanouškem, že nás udržuje celou tu dobu na správné straně hranice mezi šílenstvím a zdravým rozumem (na té šílené, smaozřejmě), a vůbec. Mít takových fanoušků aspoň deset, může přijít apokalypsa třeba zítra.

Nicméně, když již hovořím o minulosti - 4. októbra se v šenovském JZD (ono vlastně leží v Havířově, jenom kreslíři mapy ujela ruka) konala Thiefem organizovaná akce Old Mine. Reglo se nějakých dvanáct lidí, přišlo sedm, a co čert nechtěl, byli to všechno Thiefovi bývalí kolegové z Templářů VŠB. O tom, jak bitva šesti nájezdníků proti jednomu otrokáři (kterým byl samozřejmě Chrome Red) vlastně proběhla mi nechce žádný účastník nic říct. Já tam nebyl (nějaká svatba nebo co) a ani se o to moc nezajímal, ale co znám pár lidí z okresu, tak je odradila extrémní složitost pravidel. Bojovalo se jako chladná dřevárna dle fantasy zvyklostí. Kdo jste dřevárníci, odpusťte mi, můj oblíbený styl je "řežte do něj, dokud stojí!", to se člověk aspoň naučí, že taková zlomeninka není nic, co by zněmožňovalo boj; a koneckonců, zmrzačme se, dokavad jsme mladý, na stará kolena to už nebude taková sranda. Řešit, zda použiju "vlnitý plech" nebo "šicí stroj", na to vážně nemám hlavu a "techniku užití volné ruky" znám docela dobře v úplně jiných konsekvencích. Nicméně doufám, že to Thiefa neodradilo, protože čím víc postapo akcí, tím víc zábavy, a když dorazí "tvrdé jádro", je pro akci "for fun" zaděláno :-)

Když už je řeč o Havířově a přilehlých asijských zemích - 25. října si Templáři VŠB vyrazí na procházku Šenovským lesem. Je to jen drobná akcička na rozproudění krve, s trochou těch intrik a hromadou krvežíznivých páračů, určená hlavně pro integraci našich zelenáčů. Naprostí greenhorni by se tam asi ztratili, takže je tentokrát ani nezvu. Na co je ale zvu, je naše už tradiční zimní chladná bitva o Šenovský trail (třikrát v jedné aktuálce zmiňuju to prokleté město - hrůzy pekelné již skáčou do sedel!), která je určena právě pro naprosté n00by a přeběhlíky z fantasy dřeváren. Datum ještě nění upřesněno, záleží na tom, jak to bude vypadat se sněhem a s yperitem. Tak nějak doufám, že bude obého dost a dost.

Tak a to je pro dnešek vše, mí radioaktivní pardi. Pokud víte o nějaké postapo akci, chcete něco zorgovat, poslat mi $$$, děvky, chlast nebo tak něco, pište mi na Seznam, moje jméno je chekotay. Užívejte si pěkného pre-apo podzimu, možná je poslední.
A nešlapejte spícím somrákům po haksnách, některý z nás to bolí.

Sdílet na Facebooku
Autor: Johnny NuclearOdesláno: 22:06, 12.10.2008ID: 6fbf2aNahlásit Vaultmasterům
a já bydlím v Olomouci :D
Autor: PsychoPOdesláno: 22:20, 12.10.2008ID: 700edaNahlásit Vaultmasterům
Heh... A já jsem zasejc nově v Brně... Nějako taky na masárně...
Autor: NecromanckerOdesláno: 22:29, 12.10.2008ID: 618dfaNahlásit Vaultmasterům
Johnny Nuclear: tak to nemáš daleko, přijeď. ;)
PsychoP: Templáři VŠB mají i brněnskou sekci, přihlaš se na templářské forum a zjisti si víc informací ;)
Autor: Johnny NuclearOdesláno: 22:40, 12.10.2008ID: 6fbf2aNahlásit Vaultmasterům
samozřejmě myšleno pro akci olmecium :)
Autor: StarOdesláno: 22:41, 12.10.2008ID: 708470Nahlásit Vaultmasterům
Jé, jsem poctěn, že se červenám i za levým palcem pravé nohy. Navíc mi udělalo ohromnou radost, že někdo zná všechny má přízviska, už jsem si chtěl začít říkat Javor, který si nepamatuje své strašně dlouhé jméno.
Autor: PsychoPOdesláno: 08:45, 13.10.2008ID: 700edaNahlásit Vaultmasterům
Necromancker: z mé strany ne až tak velký zájem... Mám málo času.
Autor: Henry ThornOdesláno: 19:19, 14.10.2008ID: 421e50Nahlásit Vaultmasterům
No.Někdo má to a druhý ono.My Ochori,akce s AS praha,Fallout Larp a někdo zase templáře,Pass,a ještě toto.Nedá se stihnout vše a i kdyby jo,moje pamět' ty pravidla prostě a jednoduše nepobere.Už tak nestíhám!
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.