.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2008-10-17 19:22:23, Krai Mira

Krai Mira - postapokalyptické online RPG

Rostislav nás informoval o rozjíždějícím se ukrajinském online projektu s názvem "Krai Mira".

Pneumatic gun Jedná se o postapokalyptické online RPG, které se odehrává v roce 2061 ve světě zničeném globální katastrofou. V tomto světě může každý jít svou vlastní cestou, komunikovat s ostatními hráči, vrhnout se do boje, plnit úkoly, shromažďovat zásoby a předměty, lovit, prozkoumávat ostrovy (pozn. hra se odehrává na několika ostrovech), obchodovat a spoustu dalšího.


Self-made CrossbowPrimárními statistikami hráče jsou síla, hbitost, odolnost, vnímání a mentalita. Sekundární statistikami jsou hit body, fyzická a mentální energie, akční body a nosnost. Zbraně mají poškození nárazové, tepelné, biologické, toxické a mentální.
Self-made Crossbow
Můžete se vybrat z pěti specializací: občana, lovce, mlátičku, řemeslníka a amazonku. Přičemž výběr postavy je velmi důležitý. Pokud si například zvolíte řemeslníka, tak dostanete bonusy na hledání a výrobu nových předmětů. Bojové vlastnosti budou samozřejmě oproti mlátičce slabší.

Hra běhá na slušivém 2D isometrickém enginu s bitmapovými renderovanými objekty. Graficky je hra, myslím si, velmi povedená a dovolím si tvrdit, že kdyby takhle vypadal nový Fallout, nikdo se zlobit nebude.

Pokud umíte rusky a nebo jen chcete vidět, jak se hra pohybuje, můžete si stáhnout a vyzkoušet demo. Poslední verze 0.15 je z 23.září. Pokud se někdy dočkáme verze 1.0, tak se máme opravdu na co těšit. Jen si vzpomeňte, jak jsme se vyblbli u Ashwordu a to byla blbá textovka 8-).

Více informací naleznete na stránkách projektu. Stránky jsou v ruštině, angličtině a polštině.

EDIT: Jak mě informoval Rost, jeden z autorů projektu, tak hru v současné době překládají do angličtiny a polštiny. Bohužel ještě neví, kdy bude překlad hotov, protože hra obsahuje velké množství textu.

Sdílet na Facebooku
Autor: tolstojOdesláno: 23:04, 17.10.2008ID: 618fecNahlásit Vaultmasterům
az na to ze je to rusky to nevypada zas tak blbe jenom me sere ze vubec nevim co co je a ten divny beh
Autor: JaWOdesláno: 23:53, 17.10.2008ID: 607e16Nahlásit Vaultmasterům
Hra se teď překládá do angličtiny, viz. můj edit v novince, tak to snad brzo zmastí, ať si to můžeme zahrát.
Autor: SiusOdesláno: 00:07, 18.10.2008ID: 6f7108Nahlásit Vaultmasterům
Momentálně mít na stole toto a f3, tak sáhnu po ruské výrobě. Jsem šílenec do mmo a když je to ještě postapo, prostě fantazie.
Autor: chiquitaOdesláno: 01:52, 18.10.2008ID: 5114c2Nahlásit Vaultmasterům
to Sius - s první částí příspěvku musím souhlasit, akorát bych radši SP s nějakým zajímavým příběhem... Jinak screeny vypadají parádně, doufám, že překlad nebude trvat moc dlouho.
Autor: AiMLEzZzOdesláno: 09:25, 18.10.2008ID: 705bd2Nahlásit Vaultmasterům
Jak já na ty MMOs moc nejsem, tak do tohodle du určitě. Škoda teho že neumim rusky, už bych pařal, takhle by totiž měl vypadat F3 :).
Autor: Tom9kOdesláno: 10:16, 18.10.2008ID: 41a91aNahlásit Vaultmasterům
Už jsem to hráll.... vypadá to chrošo
Autor: RedfoxOdesláno: 10:43, 18.10.2008ID: 7f504eNahlásit Vaultmasterům
Říkal jsem si jestli se někdy něčeho takového dočkám a konečně je to aspoň částečně tady. Rozhodně si nenechám ujít a určitě si to s celým mým týmem zapaříme :) a ad fallout 3 ano možná by se nikdo nezlobil kdyby měl podobnou grafiku, ale i tak ho budu pařit jako o život a prozkoumávat jeho svět milimetr za milimetrem :)
Autor: Tom9kOdesláno: 20:09, 18.10.2008ID: 41a91aNahlásit Vaultmasterům
No, pokud bych chtěl rýpat, tak se to má jmenovat Kraj Mira (v překladu "okraj světa") - to Krai je jen v angličtině, překlad z azbuky je Kraj
Autor: BerryOdesláno: 22:13, 18.10.2008ID: 6f968eNahlásit Vaultmasterům
18.10.2008
Presentation of 'Krai Mira' project was placed on madbrahmin.cz, the oldest Czech Fallout-related website.

To se mi libi :)
Autor: PavelOdesláno: 09:12, 19.10.2008ID: 41f73cNahlásit Vaultmasterům
hmm stáhnul jsem, zapnul jsem, nešlo to, nevim co s tim, poradite mi, pls ?
Autor: PavelOdesláno: 09:18, 19.10.2008ID: 41f73cNahlásit Vaultmasterům
Vypadá to suprově chtěl bych to hrát s ruštinou bych neměl mít problém, ale nevím proč nejde mi to. Vyjede mi flash player a nic jenom bílá obrazovka. A to jsem se těšil že si zapařim alespoň demo :(
Autor: Tom9kOdesláno: 10:34, 19.10.2008ID: 41a91aNahlásit Vaultmasterům
Divné, jsem si to po dlouhé době nainstaloval a šlo mi vše v pohodě. Zkuste aktualizovat flash player
Autor: FlaškavodpivaOdesláno: 15:13, 19.10.2008ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
onlajnovka ve flashi, dobrej vtip
Autor: NodOdesláno: 19:34, 19.10.2008ID: 7eb2e8Nahlásit Vaultmasterům
Až to bude v ENG určitě jdu do toho =) s Azbukou bych si na 100% neporadil =) Jinak to v celku vypadá pěkně =) Jen by mě zajímalo s čím se dobudoucna vytasí interplay....
Autor: RostyslavOdesláno: 15:52, 4.7.2015ID: 33a028Nahlásit Vaultmasterům
uv je to v ENG - http://crimeagame.com/crimea.zip
http://crimeagame.com/index_en.php
https://wspieram.to/projekt/5034/crimea-postapokaliptyczna-gra-rpg

aj nie je online

- Barter
- 5 groups of traders
- Caravans schedule
- Dice game
- Trader near Fort entrance
- New mobs - Birjuk, mutants
- 5 new enemy groups for random locations
- New terrain objects: trade caravans, trails, sacks
- New hair styles and materials for Punk Woman
- Enemy's perception depends on light conditions
- Your satellites give you 50% of their experience, and Rudi gives 100%
- Option to turn off background music and enemy voices
- Radioactive areas are displayed on the global map
- Steal alarm depends on the amount of items
- Radiation and it's consequences
- Orders for satellite NPCs, ability to change distance and steal
- English texts were improved (gratitude to Metzger)
- New locations
- Agility improves your stealing skills
- Mutation
- 'Replay Level' button
- Improved usability (trade, help screen, tip arrows on locations)
- Fixed bug with Fort's guard inventory
- New weapons - RPM64, Fagernes
- Global Map zoom
- Behaviour of Rudi improved
- Effects: muzzle flash, blood signs on the ground
- Severely wounded creatures use stimpacks, or try to escape battle
- Evade in close combat depends on agility of the opponents
- Default Perk "Evade" II for Rudi
- If Rudi escapes, he gets 1/2 of damage
- New monsters: Radik, Meat Baron
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.