.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Tom9k, 2008-10-29 10:29:35, www.911blog.yweb.sk

Zeitgeist: Addendum v češtině

Milovníci konspiračních teorií a kritik této společnosti mají v dnešních dnech svátek. Už je tomu pár týdnů, co vyšlo pokračování dokumentu Zeitgeist (Duch doby), jehož první část se zabývala náboženstvím, 11. zářím a naší společností. Pokračování tohoto dokumentu má název Zeitgeist: Addendum (Duch doby: Dovětek). Pojednává o peněžním systému, zkorumpovaných institucích, ekonomických nájemných vrazích či o projektu Venus, jenž by umožnil společnost založenou na systému zdrojů, ne systému peněz. Celý dokument (cca 2 hodiny) je volně ke stažení i s českými/slovenskými titulky na stránkách 911blog.yweb.sk či na oficiálních stránkách www.zeitgeistmovie.com.

Sdílet na Facebooku
Autor: Tom9kOdesláno: 14:14, 29.10.2008ID: 41a91aNahlásit Vaultmasterům
Uff.... tagy Fallout 3? Já bych tam dal Kultura či filmy, ale rozhodně ne F3
Autor: JaWOdesláno: 14:24, 29.10.2008ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Tom9k: Sorry, jsem v praci a mam fofr 8-)
Autor: drOdesláno: 15:03, 29.10.2008ID: 335142Nahlásit Vaultmasterům
to je dost stara zprava ne? s cz titulkama uz je to pomalu 3/4 roku cely
Autor: Tom9kOdesláno: 16:14, 29.10.2008ID: 41a91aNahlásit Vaultmasterům
Možná tak Zeitgeist obyčejnej, ale ne Addendum
Autor: heethenOdesláno: 16:14, 29.10.2008ID: 511590Nahlásit Vaultmasterům
Stará, nestará já to třeba nevěděl.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.