.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Armyboy, 2008-11-04 20:13:34, projekt-spad.cz

Projekt SPAD

Znáte projekt SPAD? Ne? Tak neváhejte a vstupte, nostalgie a atmosféra z 80. let z bývalého ČSSR na vás dýchne tak mocně, že budete litovat že jste tyto roky nezažily na vlastní kůži...a nebo bohudík že ne :-).

Sdílet na Facebooku
Autor: ArmyboyOdesláno: 08:51, 5.11.2008ID: 6f9944Nahlásit Vaultmasterům
Protože nesnáším chlubení cizím peřím tak bych chtěl za upozornění na tuhle cool stránku poděkovat maníkovy jménem morbid_angel - díky !!!
P.S.
Mám svůj první příspěvek na netu, juchů už jsem hardcore novinář :-)))).
Autor: Ramon DexterOdesláno: 10:10, 5.11.2008ID: 6055d6Nahlásit Vaultmasterům
nechci vypadat jako škarohlíd, ale budoucnost tohodle projektu je tak ze 60% jasná - zmizí, tak jako zmizelo plno ambiciózních projektů. Kde je Fallout: Yurop, Ashes of Apocalypse a další?
Autor: Martin L. (projekt-spad.cOdesláno: 16:41, 5.11.2008ID: 7080ecNahlásit Vaultmasterům
Ahoj, diky za zminku o nasem projektu, potesilo i pomohlo, ...k soucasnemu tymu se tak prihlasili dalsi post-apo fandove... jeste jednou DIKY!
Autor: DrogOdesláno: 17:10, 5.11.2008ID: 429576Nahlásit Vaultmasterům
Velmi zajímavé !
Autor: ArmyboyOdesláno: 20:03, 5.11.2008ID: 6f9944Nahlásit Vaultmasterům
Pro Martin L. (projekt-spad.cz)
Není zač, nebýt diskuze na idnes.cz tak bych se o tomto velmi zajímavém projektu nikdy nedozvěděl :-).
Co mě dost dostalo je videotéka, hlavně "rebel" Jan Cézar a jeho megahit VIZITKA - to jsem viděl poprvé včera ale dodnes jsem to nestačil vydýchat, vřele všem doporučuji :-).
Autor: JustinOdesláno: 21:30, 5.11.2008ID: 60f410Nahlásit Vaultmasterům
Tohle ale vypadá opravdu nadějně... možná jako první věc podobného ražení. Autorům velice fandím, protože tohle je masakr. *thumbs up*
Autor: JaWOdesláno: 22:28, 5.11.2008ID: 511460Nahlásit Vaultmasterům
Armyboy: Tak toho trageda Cezara si nepamatuju. To je k zbliti 8-)
Komentar k Arakainu v TKM od toho radoby intelektuala s kulturnim nadhledem je taky bozi!
Triangel Forever! 8-)
Autor: heethenOdesláno: 10:35, 6.11.2008ID: 426c70Nahlásit Vaultmasterům
Ty vole, tak vizitka je totálni masakr :-D
Autor: heethenOdesláno: 10:37, 6.11.2008ID: 426c70Nahlásit Vaultmasterům
No a triangel...volám volám volám! xD Fakt mazec
Autor: ArmyboyOdesláno: 12:15, 6.11.2008ID: 6f9944Nahlásit Vaultmasterům
heethen:
Mě hlavně odrovnal ten text protože je to naprosto dokonalá nasíračka :-)
Včera v hospodě jeden borec nějak vysíral a tak jsem na něj přes stůl křiknul " Máš problém ?"
Borec "Nebo co ?"
A já patřičně nabuzen geniální písní a pivem " Vem si mou vizitku ať víš s kým máš tu čest !"
Pak už nebylo nic, celá hospoda bouchla smíchem a borec raději sbalil 5 švestek a zmizel, řechtaly jsme se asi ještě půl hodiny - tohle je prostě geniální hláška :-).
Jinak ten Triangel a Elektrikkontakt - Volám je fakt neposlouchatelný, kdo to dokáže poslouchat až do konce je fakt borec :-)
Autor: ArmyboyOdesláno: 12:20, 6.11.2008ID: 6f9944Nahlásit Vaultmasterům
JaW:
Jo ty kecy k Arakainu jsou luxusní ale jinak dědek rulezzzzz, ač posluchač dechovky zvolí Arakain, na to v jaký době se ten rozhovor odehrál tak teda děda dost překvapil :-).
Autor: NecromanckerOdesláno: 14:33, 6.11.2008ID: 618dfaNahlásit Vaultmasterům
Kdy budete mít zprovozněné (a následně zprzněné) forum? :)
Autor: shMoulaOdesláno: 16:24, 6.11.2008ID: 32686aNahlásit Vaultmasterům
nezazilY smarja, to je teda "cestin" :-)
Autor: chekotayOdesláno: 12:57, 11.11.2008ID: 32b6f6Nahlásit Vaultmasterům
Kvalita!! ::ANO
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.