.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2008-11-22 08:54:11, YouTube

Trocha video zábavy s Falloutem 3

Chuck rocks!Po těžkých bojích mezi tábory uctívačů Falloutu 3 a původních dílů, si dáme něco odlehčujícího a posuneme tak bitevní pole, kde ještě svádí hrstka přeživších poslední tuhé boje, blíže archivu.

Pozor, videa mohou obsahovat spoilery.

Tak jako v Oblivionu, kdy se k vám připojil otravný fanoušek, po tom co jste se stali šampióny v Aréně, a kterého jste se mimochodem pak mohli elegantně zbavit, autoři něco podobného strčili i do Fo3. Na paty se vám zavěsí otravný týpek vyprávějící jednu a tu samou hloupou historku pořád dokola (někteří se v něm určitě poznali). Není divu, že se pak hráč neudrží a nakrmí ho za odměnu olovem, nacpe do huby perlík a nebo ho vezme na letecký den do Tenpenny Tower. Jaký byl jeho skutečný příběh?

Další video se jmenuje "40 mines and 1 old man" a jak už název napovídá, vypráví dlouhý příběh o starém muži se špatným zrakem na vrcholku Tenpenny Tower a hromádce tříštivých min. Něco podobného aneb prohlídka v Nuka Cola muzeu.

Ještě tu je jeden boj Dogmeata s mutanty, něco málo reakcí postav na útoky hráče, což je spíše k pláči a samozřejmě ani ve Falloutu 3 nemůže chybět Chuck Norris!

A na závěr tu mám jeden vzkaz pro hráče, kterým se tady u nás ve Vaultu nelíbí.

Sdílet na Facebooku
Autor: KharkowOdesláno: 19:39, 22.11.2008ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
Hehe, ten klučina u mě vyržel asi 10 minut po kterých jsem ho nechal zastřelit enklávou :) (Prostě do Big Townu nepudem a hotovo.)
A ty hrátky s minami jsou taky fajné :)
Autor: smejkiOdesláno: 22:45, 22.11.2008ID: 7eb414Nahlásit Vaultmasterům
a chuck norris je takovou krásnou nepřímou kritikou jednoduchosti a zábavovosti F3....velmi povedené. A miny mě taky napoprvé dostaly. Dále všudepřítomný nápis "Fuck You" je jedna z věcí, která mě utvrdila v nemotornosti naroubování vulgární mluvy do hry.......věc, která mě neskutečně na F3 štve.
Autor: DevaOdesláno: 23:39, 22.11.2008ID: 7f5182Nahlásit Vaultmasterům
Diky,JaWe,nejvíc mě dostal ten frk s tím lukem,to ze me vymlatilo dálkový světla :-D
Autor: JaWOdesláno: 01:35, 23.11.2008ID: 7eb4d8Nahlásit Vaultmasterům
Spam promazan. Za dalsi je okamzity ban na stranky. Alespon to tu trochu zcivilizujeme.
Autor: vilmaOdesláno: 09:39, 23.11.2008ID: 42969cNahlásit Vaultmasterům
Vysel patch 1.0015 CZ
viz www.cenega.cz
Autor: LordusOdesláno: 20:32, 23.11.2008ID: 33c926Nahlásit Vaultmasterům
A tolik krasnych veci jde s Falloutem 3 delat.. neni to nadhera? v 3d izo by to neslo .. :-(
Autor: smejki - to LordusOdesláno: 20:44, 23.11.2008ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
no nešlo no.....jen by ta hra vedle těchto možností mohla mít i nějaký druhý plán.
Autor: PsychoPOdesláno: 21:33, 23.11.2008ID: 700edaNahlásit Vaultmasterům
Lordus: Ach ano... Proto je izo co? Proto je izo mrtvé, milé děti! Svět patří FP!!!


Jděte se všichni bodnout. Nejlepší hry, které jsem kdy hrál, byly izo a byly statisíckrát lepší, než tyhle rádobymoderní a sotvazábavné blivajzy, které herní průmysl chrlí ve velkém.
Autor: JaWOdesláno: 22:23, 23.11.2008ID: 7eb4d8Nahlásit Vaultmasterům
Nezacinejte zas!
Autor: JaWOdesláno: 22:26, 23.11.2008ID: 7eb4d8Nahlásit Vaultmasterům
Nemuzete zkusit zit v klidu pohromade? Tak jako lide a ghoulove v Tenpenny Tower? 8-)))
Autor: AngreštOdesláno: 23:25, 23.11.2008ID: 426c6eNahlásit Vaultmasterům
Tydle videa akorát ukazují příšernost a nedodělanost Oblivion / Fallout 3 enginu :-/ Fuj
Autor: PsychoPOdesláno: 00:05, 24.11.2008ID: 700edaNahlásit Vaultmasterům
JaW: :-D
Autor: LiTchajPoOdesláno: 00:19, 24.11.2008ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
JaW: Já nechci nic říkat, ale ghoulové nakonec díky "malému nedorozumění" lidské osazenstvo Tenpenny Tower povraždili. A mám na mysli ono diplomatické řešení... 8-)
Autor: JaWOdesláno: 00:34, 24.11.2008ID: 7eb4d8Nahlásit Vaultmasterům
LiTchajPo: tak tak, presne jak v tomto pripade.
Ale je tam jeste jedna varianta a to ta, ze jsou odstraneni problemovi jedinci (Roy a jeho parta) a pak spolu vsichni ziji v miru, lasce a porozumeni az do smrti... a tak to asi udelame i tady 8-)
Autor: JustyOdesláno: 01:38, 24.11.2008ID: 524b50Nahlásit Vaultmasterům
No... ghoulové jsou starší. Takže reprezentují konzervativní izofallouťáky. FPSkaři jsou "smoothskins", to jest normálové. Řešení je na snadě. Kdo se ujme role Roye? :))
Autor: PsychoPOdesláno: 06:55, 24.11.2008ID: 700edaNahlásit Vaultmasterům
Justy: They could expect it when then came to our pit!
Autor: byFOdesláno: 15:08, 24.11.2008ID: 703390Nahlásit Vaultmasterům
Justy: Ještě že Bratrstvo střílí ghouly na potkání :)
Autor: LiTchajPoOdesláno: 17:46, 24.11.2008ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
JaW: - A nebo úplně jinak, stačí před Tenpenny Tower začít s úkolem You Gotta Shoot 'Em in the Head v Underworldu, navštívit Tenpenny Tower, dodělat diplomatickou část (všechny oběhnout), oznámit vše Tenpennymu následně jej v rámci předchozího úkolu odstřelit pro Crowleyeho. A teď stačí zajít za ghouly. Roy následně po příchodu do věže nezabije Tempennyho, neproběhne "nedorozumění" a lidé žijí s ghouly společně v harmonii... 8-)

Sorry za offtopic...
Autor: JaWOdesláno: 19:00, 24.11.2008ID: 7eb4d8Nahlásit Vaultmasterům
LiTchajPo: trochu pomatene, na hlavu postavene, ale zajimave 8-)
Autor: bilOdesláno: 20:16, 24.11.2008ID: 42e1feNahlásit Vaultmasterům
Ja si to nechávam nakoniec. Tak hlúpy quest ani nebudem riešiť, počkám až budem mať armor enklávy, superkladivo a nejaké perky (ninja, better criticals, action boy a pod.) a všetko to vymlátim.
Autor: bilOdesláno: 20:18, 24.11.2008ID: 42e1feNahlásit Vaultmasterům
A potom že sa úlohy nedajú riešiť viacerými spôsobmi.
Autor: LiTchajPoOdesláno: 07:12, 25.11.2008ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
bil: Pokud počítáš bugy a obcházení scriptů za další možnosti, tak prosím...
Autor: SwindleOdesláno: 17:37, 16.9.2014ID: 51d5baNahlásit Vaultmasterům
Chci se zeptat - Jde úkol Tempennyho věž splnit neutrální cestou kde by obyvatelé našli soužití s ghouly nebo se musím rozhodnout pro jednu stranu?Vždy když se snažím přesvědčit ty lidi z nějákého důvodu to končí neuspěšně u těch které přesvědčit mám naopak ti které namám mi odpřísáhnou že jim ghoulové nevadí.Protože mám charisma na 100 ,ale když k někomu příjdu a potřebuji na něj 65 charisma (+ - ) tak se mi zobrazí neůspěch....
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.