.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
LiTchajPo, 2008-11-25 15:42:39, Bethesda,

G.E.C.K. - Záchrana pro Fallout 3?

G.E.C.K. - Garden of Eden Creation KitPřestože skalní fanoušci dlouho nelenili a díky editoru Oblivionu, užívající stejný engine jako Fallout 3, začali upravovat tak hru ku obrazu svému, Bethesda oznámila uvolnění oficiálního editoru pro Fallout 3.

Během prosince se veřejnosti dostane G.E.C.K.u, umožňující vytvořit si vlastní postapokalyptický ráj.

"S editorem G.E.C.K. mohou hráči tvořit, modifikovat a editovat cokoliv. Budovy, města, povrchy, dialogy, dále vytvářet NPC charaktery, nové unikátní zbraně a nestvůry." (BonusWeb)

Po Novém roce hráče čekají i nové, stažitelné obsahy, plánované ke zveřejnění v průběhu 3 měsíců. První doplněk s názvem Operation Anchorage vyjde v lednu. Vše exkluzivně pro platformy PC a Xbox 360.

V prvním díle Vault Dweller spasil Vault 13 získáním vodního čipu a zničením Vůdce. O několik let později zachránil Chosen One Arroyo G.E.C.K.em a eliminací Enklávy. Zachrání nyní fanoušci Fallout 3 a dokáží tak světu, že je Fallout 3 hoden svých předchůdců?

EDIT (JaW): Jen doplním, že stažitelnými přídavky pro FPS akci s RPG prvky ze světa Falloutu budou:

- Operation: Anchorage: Vstupte do válečné simulace a bojujte v jedné z největších bitev Fallout univerza - osvobození
Anchorage na Aljašce od čínských komunistických okupantů. Akcí nabitá bitva je naplánovaná na leden.

- The Pitt: Výlet do průmyslového města nájezdníků zvaného The Pitt, umístěného v troskách města Pittsburgh. Zvolte si svou stranu. Připravuje se na únor.

- Broken Steel: Připojte se do řad Bratrstva oceli a zbavte Capital Wasteland zbytků Enklávy jednou a pro vždy. Pokračování dobrodružství z konce hlavní linie. Naplánováno na březen.

Sdílet na Facebooku
Autor: PsychoPOdesláno: 19:54, 25.11.2008ID: 700edaNahlásit Vaultmasterům
Ten závěr je velmi pozitivně laděn... :o)

Možná někdy v budoucnu upgradnu počítač a uvidím, jestli mě F3 zabaví, nebo ne.
Autor: LiTchajPoOdesláno: 20:08, 25.11.2008ID: 5160f2Nahlásit Vaultmasterům
PsychoP: Jsem optimista. Právě to je dle mého jediný plus, že Fallout 3 vyrobila Bethesda. Vydáním editoru je ta nejlepší možnost, jak vytvořit ono staré dobré Postapo s velkým P. Věcí druhou budou možnosti editoru. Ale s tím si už šikovné ručičky určitě poradí... ;)
Autor: bilOdesláno: 20:10, 25.11.2008ID: 6166e8Nahlásit Vaultmasterům
2PsychoP - oplatí sa to zahrať, je to dobrá strieľačka a je tam aj vývoj postavy. A má to celkom slušnú hraciu dobu takže pomer zábava/investované peniaze je dobrý.
Autor: ToxarOdesláno: 20:15, 25.11.2008ID: 5161bcNahlásit Vaultmasterům
VÝZVA pro KLEINA

"tak se předveď a dvojku předělej do 3D !!!!!!!"
Autor: 10mmOdesláno: 20:37, 25.11.2008ID: 5112d2Nahlásit Vaultmasterům
myslel si tym malim keina nie.

No su to skvele spravy co viac dodat.
Autor: ToxarOdesláno: 20:39, 25.11.2008ID: 5161bcNahlásit Vaultmasterům
jo, myslel jsem Keina, napsal jsem Kleina (toho ani neznám:-))
Autor: paaxOdesláno: 20:41, 25.11.2008ID: 614164Nahlásit Vaultmasterům
No nevím, jestli se mě bude chtít znovu hrát tuhle důmovku :-(, V F3 jsem někdy na 12tém levelu a zatím jsem nenašel jedinou návaznost na F1 a F2.
Autor: NecromanckerOdesláno: 20:55, 25.11.2008ID: 618e5eNahlásit Vaultmasterům
Jestli někdo znesvětí Fallout 1 nebo Fallout 2 tím způsobem, že se POKUSÍ (udělat to celé prostě nejde) naedistovat jejich příběhy do bethesďáckého Fuckoutu 3, tak rezignuju, že existují nějaké byť minimální hranice dobrého vkusu a zdravého rozumu.
Autor: LordusOdesláno: 21:18, 25.11.2008ID: 33c926Nahlásit Vaultmasterům
FUJ TAJBL. Ta hnusna Bethesda se opovazila vydat editor. Fanousci si pry budou moci upravovat temer vse. Fuj tajbl, takhle se s fanousky nezachazi. A pry ten pribeh bude pokracovat v dalsich seriich, neco jako HL2 episodes, FUJ TAJBL, a urcite za prachy a urcite to nepujde naistalovat na crackle verze F3. No hnus velebnosti, ta Bethesda je fakt hrozna. Nejenze se opovazi vyhrabat z popela Fallout, ale jeste vyda editor, ktery bude user-friendly.No hnus hnus. Zlaty IPLY, ten radeji temer zkrachoval, nez aby porusil posvatnost puvodnich Falloutu. A rozhodne se tak moc neopicila v druhem dilu oproti prvnimu, jako to ted dela Bethesda. Editor totiz byl napad IPLY a Bethesda ho jen ukradla. Co na tom, ze v puvodnim editoru aby clovek neco naskriptoval, musel umet C++, Asembler a adresaci pameti dohromady, tohle se Bethesdo nedela, tytyty!!
Autor: jakoubecekOdesláno: 21:21, 25.11.2008ID: 42474eNahlásit Vaultmasterům
heh, už se těším na tahové souboe ala might and magic... no uvidíme, co modeři vymyslí...:)
Autor: jakoubecekOdesláno: 21:23, 25.11.2008ID: 42474eNahlásit Vaultmasterům
lordus: doufám, že si děláš srandu, moc vtipně to ale nevypadá... Ne, IPlay vůbec neporušil posvátnost původních her... Dobré ráno...
Autor: LordusOdesláno: 21:29, 25.11.2008ID: 33c926Nahlásit Vaultmasterům
Vtipne to neni, stejne jako jakekoliv narazky na nekompetentnost Bethesdy.

Ja jsem za to strasne rad, ze vyjde editor a to funkcni, protoze editor na F1a2 proste byl zmetek, ktery umelo a umi pouzivat jen par lidi... Pocet modifikaci, respektive totalnich modifikaci je dukazem te predchozi vety.

Ja doufam, ze vyjde "mod" ala Mad Max, bez energetickych zbrani, supermutantu a megabrneni, pouze soucasne strelne zbrane s doslova spetkou munice, kde budou pouzitelne vice zbrane na kratko a ruzne samostrily atd..

Energozbrane, energopesti,.. byly veci, ktere mi prisli na puvodnich falloutech trochu mimo. To vite, Mad Max 1,2,3 tu byl pred Falloutem a prvni muze byt jen jeden :)

A na zaver: Dekuji ti Bethesdo, ze myslis i na fanousky, protoze co fanousek, to nazor a ted si kazdy rejpal bude moci upravit vetsinu toho, co se mu na F3 nezdalo.
Autor: KeinOdesláno: 21:57, 25.11.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
Toxar: Proř bych to dělal? To je jako kdybych chtěl z Volva udělat Škodovku...
Autor: vilmaOdesláno: 21:57, 25.11.2008ID: 42969cNahlásit Vaultmasterům
Lordus >
Editor vyjit musi. Jinak by ten hnus nikdo nehral. To mohli rovnou vydat pred 5ti lety editor, dat modarum namet "Jak by to asi mohlo vypadat" a my si tu hru udelat sami a nedavat za ni litr. Ty pridavky? Fallouty byly dycky mimo a k tomu patri i energozbroje, jenomze o ty v F1/2 neslo. A popravde? Madmax byla neuveritelna shitka.
Autor: AiMLEzZzOdesláno: 21:57, 25.11.2008ID: 705bd2Nahlásit Vaultmasterům
Vždycky jsem snil o post-apu, kde na vás smrt číhá všude, v zásobníku 5 nábojů, jídla poskrovnu a spása široko daleko žádná. Můj sen se naplní!
Autor: HEXOdesláno: 22:04, 25.11.2008ID: 60f1b2Nahlásit Vaultmasterům
RE:AiMLEzZz
Uděláš takovej mod, jo?
Autor: ToxarOdesláno: 23:11, 25.11.2008ID: 5161bcNahlásit Vaultmasterům
X dní tu máte kecy, že vám je jedno, že F3 není z izometrického pohledu, ale že jde o to ostatní....

NAJEDNOU, když je možnost předělat původní Fallouty do hávu F3, tak se můžete............

jste fakt trapáci, co si jen stěžují. Já jen doufám že se najde někdo kdo F2 předělá - a vám spadnou hračky do kanálu!!!
Autor: KeinOdesláno: 23:12, 25.11.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
bože to je vůl :-D :-D
Autor: ToxarOdesláno: 23:28, 25.11.2008ID: 5161bcNahlásit Vaultmasterům
NO...ty jsi zase z Ostravy. Nikdo není dokonalý...
Autor: moonfearOdesláno: 23:32, 25.11.2008ID: 51af74Nahlásit Vaultmasterům
když se najdou lidi co to zvládnou :) klidně bych do předělání F1 šel (F2 je trochu moc rozsáhlý :P ), bohužel o skriptech vím kulové, na grafiku jsem levý a jediný co zvládám je vymýšlet hovadiny :) (a taky dělat v assembleru, a jiných programovacích jazycích co nemají nic společného s PC programováním), ale aspoň, že je tu editor, třeba se s ním naučím dělat.
Autor: KeinOdesláno: 23:37, 25.11.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
já nejsem z ostravy 8-)
Autor: PsychoPOdesláno: 23:37, 25.11.2008ID: 700edaNahlásit Vaultmasterům
LiTchajPo: Právě to mě na tom těší :o)

bil: Aha... Ty mě ještě neznáš...

NENÁVIDÍM STŘÍLEČKY.
Autor: PsychoPOdesláno: 23:43, 25.11.2008ID: 700edaNahlásit Vaultmasterům
Toxar: Něco proti Ostravě? Nejlepší post-apo zážitek, který můžeš v dnešní době zažít ;o)
Když budeš mít štěstí, staneš se dokonce obětí loupeživých hord. A bonus - zmlácením asi 50% lidí se ti zvedá karma ;-) Zbytek jsou neutrálové, takže za ně nejsou postihy. A pokud chceš hrát za záporáka, nemáš problém sehnat questy.

Takže se zopakuji: Něco proti Ostravě?!
Autor: ToxarOdesláno: 23:52, 25.11.2008ID: 5161bcNahlásit Vaultmasterům
To PsychoP:

vážně post-apo? Já jsem si vždy myslel,že je to orient a platí tam to..."oko za oko...." a takový hovadiny. Největší vynález - zahnutá šavle
Autor: KeinOdesláno: 00:35, 26.11.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
áá Toxara na foru nechtějí, tak dělá bordel tady, to je nomání uďo, napuosťo nomání :-D
Autor: ToxarOdesláno: 09:05, 26.11.2008ID: 5161bcNahlásit Vaultmasterům
Na fóru mě nechtějí? Ano nechtějí mě tam tři lidi - ty,Justin a Sof-protože jste super mentálové. U ostatních jsem oblíben,Sandokane:-))
Autor: KeinOdesláno: 10:20, 26.11.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
:-D
Autor: KalimeroOdesláno: 10:41, 26.11.2008ID: 518abaNahlásit Vaultmasterům
Toxare: nemá cen se bavit s člověkem, kterej odešle příspěvek o obsahu ":D". To značí výši jeho nadprůměrného iq a možnosti konverzace. Projdi si zpětně jeho příspěvky...samé "to je vůl, ste debilové atd". Jo a abych nezapomněl. Dycky říká "my sme", přestože s jeho radikálním názorem souhlasí malinká skupinečka lidí velikosti brahmínového stáda.

A samozřejmě nezapomeň, že my ostatní jsme tu všici demagogové :)

Editor je skvělá věc. Ale předělat původní fallouty??? se vším všudy? By byla asi taková práce jako udělat to odznovu a už vidím jaká zábava to bude hrát zas a znovu v tom vašem "oblíbeném 3D".

Jak tu zaznělo, skvělé by byly mody alá Mad Max a podobně.

Napadl mě nový název tohoto webu, který bude sedět lépe.

Vault šílených fans - madfans.cz

Máte to volný tak si to zaregistrujte :)
Autor: Ramon DexterOdesláno: 11:30, 26.11.2008ID: 6055d6Nahlásit Vaultmasterům
F1 i F2 bych si v 3D zahrál moc rád. Chtěl bych z vlastních očí vidět Hub, pokecat s Tandi a urvat masterovi ty tykadla.

Jsem Falloutí HC fanda, a ač má F3 chyby, líbí se mi.
Autor: SiusOdesláno: 12:53, 26.11.2008ID: 602f94Nahlásit Vaultmasterům
Vydání editoru beru jako jednu z nejlepších akcí, které Bethesda udělala v souvislosti s F3. Právě díky tomuto můžou fandové předvést co je v nich a vytvořit opravdu kvalitní dílo...

To, že u F1/2 moddingu je potřeba opravdu něco umět a ne jen zběsile proklikat menu a vybrat si kam kterého panďuláčka posadíte sice částečně zaručuje to, že se do moddingu pustí pouze "mature" a "brain on" lidi. Ale user-friendly editor zase napomůže v tom, že nebude potřeba trávit desítky hodin složitým vytvářením obsahu a pak následným ústupkům z prvotních nápadů, protože by to jednoduše bylo příliš složité na vytvoření a poměr práce/výsledek by byl prudce proti nám...

Takže se už těším na to, co nám připraví kreativní mozky našich zmutovaných fanoušků.
Autor: KeinOdesláno: 13:42, 26.11.2008ID: 51634cNahlásit Vaultmasterům
Na kalimerovi se mi vždycky líbí, že ho netřeba ztrapňovat - ztrapní se vždycky sám :)
Autor: moonfearOdesláno: 13:49, 26.11.2008ID: 51fe60Nahlásit Vaultmasterům
reakce na siův příspěvek:

a dokážeš si představit ty tuny super uber mega pařba modů typu "tak sem udělal mod, trvalo my to mjesic f kuse, ale povedlose, ted dou mutíci zabyt jednou ranou"

I když raději se budu brodit těmahle sračkama s nadějí, že narazím na pořádný mod (něco jako OOO pro oblivion), než se smířit s vanilla F3.
Autor: PsychoPOdesláno: 14:01, 26.11.2008ID: 700edaNahlásit Vaultmasterům
Toxar: Nepoužívají se zde zahnuté šavle, nýbrž mačety a sekery. A skutečně zde platí "oko za oko," alespon v rímci některých radikálnějších frakcí. Což je samo o sobě v kombinaci se zdevastovaným životním prostředím a nepřístupností lidí dost post-apo scenérie.

- doufám, že ostatním došlo, že si dělám legraci.

Kein: Taky se moc nepředvádíš.

Kalimero: S tím plně souhlasím. Přepracovat v editoru F1 a F2 by nejspíš šlo, ale stálo by to hromadu času a úsilí.

moonfear: Stačí ta tuna a půl módů do Morrowind, které odstraňují spodní prádlo a umožňují plnit questy pro bordel a nakonec se stát lehkou děvou. Pro představu bohatě.
Autor: KarelOdesláno: 14:51, 26.11.2008ID: 6fe7ccNahlásit Vaultmasterům
Myslím že by bylo fajn, kdyby někdo s editorem vytvořil F1 a F2. Co říkáte ? Docela rád bych se podíval do Hubu v 3D.
Autor: LuciferOdesláno: 17:37, 26.11.2008ID: 70a9f2Nahlásit Vaultmasterům
jj rozhodne, projit si znamymi lokacemi ve first person...vsadim boty ze takove neco vznikne. S klidne odlisnym dejem, treba pararelnim k puvodnimu (predstava - najdete "strazce vecnosti" a bim - budete TAM, potkate Vyvoleneho...atd... :)) )
Autor: Henry ThornOdesláno: 18:24, 26.11.2008ID: 421e50Nahlásit Vaultmasterům
Jo!!!!!Těším se jak blecha,hlavně na Broken Steel!!!
Anchorage taky nevypadá špatně!
Autor: SiusOdesláno: 18:44, 26.11.2008ID: 6f7108Nahlásit Vaultmasterům
2 moonfear: Na to aby se vyčlenilo zrno od plev tu budou tisíce lidí... já si jen se zpožděním několika dní přečtu ohlasy a "recenze", podle kterých si snad každý udělá obrázek s čím má co dočinění a jestli to stojí za stahování.

A nebojím se o to, že se na F3 vrhnou nejrůznější fanatici co mají v úctě F1/2 a budou při tvorbě modů k práci přistupovat s rozumem...
Autor: MethodiusOdesláno: 18:48, 26.11.2008ID: 70d162Nahlásit Vaultmasterům
urobit F 1 mod by bolo podla mna celkom realne i ked velmy pracne ale F 2 by uz naozaj potrebovalo par ludi s 8 hodinovym pracovnym casom aspon na 2 roky..........kazdopadne VELMY rad by som si zahral Fallout jedna vo fallout 3 verzii:)

co si ale niesom isty je to ci by ten projekt nebol blokovani Interplayom (ci bethsedou?) kedze by to
mohlo hranicit s porusovanim autorkych prav
Autor: ParyzekOdesláno: 18:57, 26.11.2008ID: 42bdb0Nahlásit Vaultmasterům
Mno,když vidím(třeba na nexusu)co modeři vyváděj z oblivionem tak o budoucnost F3 strach nemám.
Autor: bilOdesláno: 20:14, 26.11.2008ID: 61185eNahlásit Vaultmasterům
Ten obsah na mna posobi dost akcne (obrovske bitky pri oslobodzovani Anchorage na Aljaske od cinskych komunistov) atd (eliminacia poslednych zbytkov Enklavy). Je tam vobec priestor pre rpg? Ja by som si to sice predstavit vedel ale ako poznam Bethesdu, bude to skôr Call of Duty.
Autor: bilOdesláno: 20:19, 26.11.2008ID: 61185eNahlásit Vaultmasterům
inak nadavanie na tychto strankach nikomu nepomože. Ja sa snazim aj napriek tomu ze neviem anglicky o kritiku na strankach fora bethesdy (lamanou anglictinou). Tam je sanca ze si to aspon dakto z Bethesdy snad precita. Ale je tam dovolena len konstruktivna kritika, inak vas vymazu a hrozi ban.
P.S: viete o tom že ten prvý mod má byť v štýle tej simulácie v Ulicke odpocinku? Proste tie bitky sa nebudú odohrávať "skutočne" ale bude to len simulacia.
Autor: HarissonOdesláno: 23:32, 3.12.2008ID: 705a9eNahlásit Vaultmasterům
hehe,konečne potešujuca sprava. Dostali ste 3D hru a dostali ste aj voľnu ruku, čo viac očakavať :) . Hneď ako vyjde editor, zdvihnem prdel a jdu makať :D. Už som začal s novymi 3D objektami, zaťiaľ su to len kravinky (knihy,fľaše :D,časopisy a jedlo). Viem prd o F1-F2 ale Fallout Tactics ma bavil :D . A nebal by som sa isť do moddingu, už teraz modujem inčie hry (CaC Saga).
Autor: raioOdesláno: 21:46, 4.12.2008ID: 51b166Nahlásit Vaultmasterům
Autor: AiMLEzZz : "Vždycky jsem snil o post-apu, kde na vás smrt číhá všude, v zásobníku 5 nábojů, jídla poskrovnu a spása široko daleko žádná. Můj sen se naplní!"

stara puska a pes po boku, zadna minulost, zadna budoucnost. mala mesta, velke problemy.

netreba preplacana "poust". netreba 4 energorzbroje na lokaci, netreba fuzni superzbrane. mene je vice, nejvetsi strach jsem mival v kanalech s kozenou zbroji a blbou spuntovkou!
Autor: NickOdesláno: 11:15, 12.12.2008ID: 4308b0Nahlásit Vaultmasterům
Nj. Ted se konecne tesim jak ti vsichni co nadavaji, to bethesde nandaj. Aspon na tom vydelam :)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.