.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2008-12-19 00:01:02, vlastní

Fallout Doupě S.P.E.C.I.A.L. na stáncích

Dnes jsem si tak kráčel kolem místní trafiky obalené změtí porno časopisů a časopisů pro děti. A protože jsem si chtěl koupit nejnovější Matřídoušku speciál s vystřihovánkami afrických sněhuláků, padla mi do oka i obálka s nápisem Fallout S.P.E.C.I.A.L.. A protože jsou ty Vánoce, tak jsem ukojil svou zvědavost a koupil si ho.

Co najdete uvnitř?

Na padesáti stránkách si můžete přečíst historii dvou společností, které se podílely na tvorbě Falloutů. Zavzpomínáte si na legendární a nesmrtelné hry od Black Isle Studios a na kvalitativně kolísavé kousky od kontroverzní Bethesda Softworks. Tohle vše se vlezlo na dvě strany.

Na dalších dvou stranách si můžete přečíst o vzniku "fenoménu Fallout" v článku Zrod legendy. Podrobná historie světa bez hranic. Pěkně napsaný článek končí všeříkající větou:

"Původní dva díly série reflektovaly odhodlání, humor i záliby svých tvůrců. To je rovněž důvod, proč další pokračování od jiných týmů nemohou být totožná s prvotními legendami žánru. Stylový, přitažlivý svět zde ale zůstal a má stále co říct nejen prostřednictvím aktuálního třetího dílu. Slovy jeho autora, společnosti Bethesda: "Nekoupili jsme licenci na značku Fallout jen proto, abychom udělali jen jednu hru." Budoucnost je tak více než slibná."

V užitečných odkazech samozřejmě nechybí, vedle odkazu na NMA, DaC, i odkaz na Vault šílené brahmíny.

Další tři strany s titulkem Fallout: Dopadá první atomovka představují první Fallout. Fallout 2: Řetězová reakce popisuje podrobně druhý díl. Také na třech stranách. Van Buren: Pohřben před narozením je na dvou stranách. Fallout Tactics: Brotherhood of Steel - Rozštěpení série a Fallout Brotherhood of Steel - Útok na konzole si uzmuli jen jednu stranu.

Další zajímavý článek popisuje Top 10 katastrofických her, Stalker, Gears of War, System Shock, Bioshock, Crystalis, Wasteland, Dark Earth, Resident Evil, The Fall a Metalheart.

Více než polovina časopisu je věnována Falloutu 3. Najdete zde tipy a triky, přehlednou mapu s popisem lokací, oboustraný plakát A3, velmi podrobně rozepsané hlavní i vedlejší příběhové úkoly a achievementy pro Xbox verzi.

K časopisu je také přiloženo DVD. Menu je udělané v klasickém falloutím stylu. Ke každému Falloutu máte k dispozici demo, videa, modifikace (obsahuje směs různých souborů) a obrázky.
Kvůli DVD si časopis určitě nekupujte, protože většina věcí je sáhnuta z našeho downloadu, na který jsem už půl roku nesáhl, a to včetně souborů, které jsou určeny výhradně pro VŠB, takže tak jako u nás, tak na DVD z Doupěte jsou soubory s prošlou záruční dobou. Kdyby nás autor kontaktoval, tak bychom mu jistě poskytli informace o nejnovějších souborech. Škoda. Líná huba, holé neštěstí.

Celkově bych tento Doupě S.P.E.C.I.A.L. hodnotil velmi kladně. To co jsem si stačil přečíst (kvůli časové tísni jsem časák jen proletěl) bylo velmi dobře napsané a čtivé, takže můžu jen doporučit jak pro skalní fanoušky, tak hlavně pro milovníky Falloutu 3, protože tam naleznou vše co ke hraní potřebují.

Ještě tu mám jeden odkaz na oznámení přímo na Doupěti.

Sdílet na Facebooku
Autor: RatmanOdesláno: 19:20, 18.12.2008ID: 42e206Nahlásit Vaultmasterům
No, já bych se k tomu tak kladně úplně nastavěl- jen při letmém pohledu tam vidím můj i Comusův wallpaper- sice mě těší, že se líbí a objevil se i v časopise, ale myslím, že o nějaké to svolení zažádat mohli - určitě bychom pak i pomohli v rámci možností a znalostí... a někdo by aktualizoval downoad! :)))
Autor: JeštěrOdesláno: 01:08, 19.12.2008ID: 7f27b0Nahlásit Vaultmasterům
Njn, dyť je to taky Doupě...
Autor: toudi_skOdesláno: 07:07, 19.12.2008ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
Fallout: Dopadá první atomovka představují první Fallout.
Fallout 2: Řetězová reakce

a pokracujeme

Fallout 3: Spad (a ten ako vieme je ..... a trva DDLLLLLLHHHHOOOOO)

:P
Autor: MarcoOdesláno: 08:57, 19.12.2008ID: 6fc0b8Nahlásit Vaultmasterům
To: toudi_sk

Dovolim si ta opravit v tom poslednom riadku..nie spad ale odpad....
Autor: VidzewOdesláno: 16:01, 20.12.2008ID: 6057ceNahlásit Vaultmasterům
Chtěl bych konstatovat, že JaWův postřeh "líná huba, holé neštěstí", je na místě. Na DVD se nachází též ukázka projektu "Fallout-film". Na internetu je ke stažení komprimovaná verze, kolem 2 MB (staženo pravděpodobně z madbrahmin, kam jsem poslal soubor sám). Na kvalitě je to znát. K dispozici by byla bývala 50MB verze, kterou bychom i poskytli. Kvalita je tu o poznání lepší :-) Škoda.
Autor: toudi_skOdesláno: 09:58, 21.12.2008ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
zohnal som FALLOUT S.P.E.C.I.A.L. a po precitani (letmom) mam otazku:
co maju byt toto za obrazky a preco su v clanku o Fallout 2 :shock:

(nejako sa mi v pamati nevybavuju)

http://img383.imageshack.us/my.php?image=doupefallout2screen01at1.png
http://img370.imageshack.us/my.php?image=doupefallout2screen02aj3.png
Autor: JaWOdesláno: 10:34, 21.12.2008ID: 7f9f38Nahlásit Vaultmasterům
toudi_sk: Zcizeno ze stránky BGE projektu:
http://www.towerofcreation.com/cs/image/tid/2
Autor: toudi_skOdesláno: 11:50, 21.12.2008ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
diky za vysvetlenie, este by ma zaujimalo, ktore tapety su ukradnute o_O, co spominal Ratman

vsi a polsky mor na nich
Autor: RatmamahatmaOdesláno: 09:08, 22.12.2008ID: 51d558Nahlásit Vaultmasterům
Sem si to koupil a koukám, že jsou tam i obrázky z BGE pokud mě zrak nešálí. Hanebnost milosti! :)
Autor: RatmanOdesláno: 12:42, 22.12.2008ID: 42e206Nahlásit Vaultmasterům
Sem si kus přečet (až po Van Buren) a kdo to psal ne normální mamrd. Jak jinak si vysvětlit, že k F2 může napsat něco jako "je mnohem temější a oproštěn od všemožných vtípků kterými byl jeho předchůdce prošpikován" - či v tomto duchu to je... to teda UFFFF!
Autor: RatmamahatmaOdesláno: 13:41, 22.12.2008ID: 51d558Nahlásit Vaultmasterům
Hale, klasika. To je u novinářů normálka - že většinou nemaj tušení která bije, co nevědi si dovymejšlej a pak s autoritativním slohem servírujou davům. Odborníkem za jedno odpoledne.
U pisálků to každopádně neni tak hrozný jako u designérů. Jeden zpackanej článek nezarmrzí tolik, jako když se takovýhle chytráci rozhodnout udělat celou hru s názvem Fallout 3.
Autor: RatmamahatmaOdesláno: 14:11, 22.12.2008ID: 51d558Nahlásit Vaultmasterům
Hale to je vážně nějakej idiot:

O Bethesdě
"Léta před vydáním jedné z prvních novodobých 3D akcí Doom již vytvořila několik dílů série Terminator. V ní se hráč vtělil do kyborga a ve třech rozměrech si to rozdával s veškerým odporem na obrazovce."

Žádná z her série Terminátor před rokem 93 (vydání Dooma) nebyla "doomovka". Až v roce 93 byl vydán Terminator: Rampage což už doomovka byla a až v roce 95 byl vydanej 3D Future Shock. V polovině případů jste v těch hrách ani nehráli za kyborga.
Tohle je ten nejstupidnější příklad zevšeobecnění nějaké informace tak násilně, až je absolutně zavádějící. Kdyby tam aspoň nenapsal "Léta před...". Kašpar Kašparovič.
Autor: 1Odesláno: 13:08, 7.1.2019ID: 60f3acNahlásit Vaultmasterům
1
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.