.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Ještěr, 2008-12-27 13:45:00, NMA auditoria

Výjevy z Kreslírny u mazaného geckona...

Vážení, zhruba po sto letech jsem se trochu pohrabal v kreativně-fantasmagorickém zákoutí fór No Mutants Allowed a musím říct, že se na mě vysypaly opravdu exkluzivní kousky, o které by byla skoro prasárna se nepodělit. Dokonce i tolik populární fašistické tematiky ubylo!

Někdo na Vánoce peče cukroví, zručný Bulhar s nickem Relentless666 ve svátky ze všeho nejraději maluje známé i neznámé Falloutí zrůdičky: ujetý klokan, geniálně zpracovaný wanamingo, geckon. Prý budou i další.

Jistý Tourdion to ve svátky bere zase přes pušky (první, druhá).

No a páně phomax se nám asi zbláznil úplně. Tak zase někdy! :-*

 

Sdílet na Facebooku
Autor: PavelOdesláno: 15:58, 27.12.2008ID: 6f968eNahlásit Vaultmasterům
Ten gekon je boží. Škoda že to neni větší obrázek, hned by šel na plochu. :D
Autor: smejkiOdesláno: 18:19, 27.12.2008ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
ještěre...to tam nemužeš dát miniatury? jinak kousky to jsou nádherný
Autor: hhOdesláno: 20:20, 27.12.2008ID: 613f10Nahlásit Vaultmasterům
nic moc čekal jsem lepší obrázky,bych udělal lepší ;)
Autor: RatmamahatmaOdesláno: 21:41, 27.12.2008ID: 6f716cNahlásit Vaultmasterům
Jj, celkem to ujde, ale žádný zázračno. Na novinku bych to neviděl to jsou na NMA i lepší arty.
Autor: JeštěrOdesláno: 21:42, 27.12.2008ID: 7f27b0Nahlásit Vaultmasterům
Ty nedáš dohromady ani rozumnou českou větu, doufám, že žertuješ...
Autor: JeštěrOdesláno: 21:42, 27.12.2008ID: 7f27b0Nahlásit Vaultmasterům
(ad "hh" for sure)
Autor: mi.Odesláno: 23:38, 27.12.2008ID: 70d1c2Nahlásit Vaultmasterům
to hh: viz. Ještěr :)

etc. docela cool btw. o tom je Fallout vzit par ulamanejch veci prisroubovat ci privazat to na starou "tatovu" pusku a ejhle hned je to celkem hezky delo. :) Jinak alien/gecko jsou prakticky old s miniaturnima upravama jako je napr. ta celist a chapadla aliena, ale docela podareny .)
Autor: bbOdesláno: 23:42, 27.12.2008ID: 33a21aNahlásit Vaultmasterům
Tak vedel by som si predstaviť aj lepšiu pušku ale určite lepšie ako to čo vyplodila Bethesda. Fallout 3 je vôbec čo sa týka zbraní dizajnovo nezvládnutý. To musíte uznať že tie modely čo sa zobrazovali v dvojke dole v lište vyzerali podstatne lepšie.
Autor: RatmamahatmaOdesláno: 14:35, 28.12.2008ID: 6f716cNahlásit Vaultmasterům
Mě obecně vrtá hlavou proč maj ty vývojáři pořád potřebu předělávat design věcí. Obvzlášť se z nějakého důvodu ukájej na energozbrojích. Nakonec to končí tak, že díky změněnému designu kdečeho hry ani nevypadaj jako fallouty (tactic, 3, bos). Nejhorší je, že tyhle předělávky ani nevycházej ze stejnejch inspiračních zdrojů (retrofuturismus, raygun gothic..). Škoda slov.
Autor: Ramon DexterOdesláno: 15:17, 28.12.2008ID: 6055d6Nahlásit Vaultmasterům
ratman: no, Fallouty od Black Isle měly svuj styl, Fallout Tactics měl taky svuj styl a Fallout 3 od Bethesdy má taky svuj styl. Kdo čekal že F3 bude stejnej jako předchůdci je blázen a idealista. Jak má vypadat Fallout? Řek bych že to nikdo z nás neví, takže se prosím mírněte.
Autor: Ramon DexterOdesláno: 15:18, 28.12.2008ID: 6055d6Nahlásit Vaultmasterům
PS: Případně bych se ptal na názor někoho z původních tvůrců. Jinak je tahle diskuse zbytečná.
Autor: bbOdesláno: 16:17, 28.12.2008ID: 7f4e5aNahlásit Vaultmasterům
ten humbuk okolo energozbrojí celkom nechápem. Powerarmor enklávy je prevzatý takmer do detailov z tacticsu a energozbroj bratstva je klasika. Povedzme si pravdu v starých dieloch vyzerala energozbroj tiež hnusne, proste kus plechu (myslím normálnu, nie advanced)
Autor: Ramon DexterOdesláno: 16:34, 28.12.2008ID: 7f27b0Nahlásit Vaultmasterům
Kdes byl posledních 10 let, Ramone? Styl Falloutů je poměrně jasnej od roku 1997.
Autor: RamónOdesláno: 16:47, 28.12.2008ID: 6055d6Nahlásit Vaultmasterům
kde jsem byl? Zabejval se Falloutem. Tam jsem byl. A F3 mi přijde stylově docela v pořádku. Jestli to někdo nechápe, vývoj se tomu říká.
Autor: DerivátOdesláno: 23:36, 28.12.2008ID: 7eb2e8Nahlásit Vaultmasterům
V tomhle případě se tomu řiká degenerace žánru, co má uspkojit tuny lidí. Ty arty se ale vážně povedly, hned bych si něco dal na plochu.
Autor: RamónOdesláno: 09:17, 29.12.2008ID: 6055d6Nahlásit Vaultmasterům
Bethsedě šlo o peníze. Nelze se jim divit. Skalní fanoušci by vývoj prostě nezaplatili. Proto B. zvolila kompromis a myslim si že to dopadlo dobře.
Deriváte, mluvíš o uspokojení tuny lidí. Co to je?
Autor: SmejkiOdesláno: 12:30, 29.12.2008ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
Copak design světa je řízen penězi?
Autor: DerivátOdesláno: 17:46, 29.12.2008ID: 7eb2e8Nahlásit Vaultmasterům
Tuna lidí rovná se od všech kus. Tahle trojka díky svojí krví všude a ze všeho, lítáním hlav a v podstatě nijakou náplní uspokojila hlavně ty, co d hry většinou nechtějí nic zvláštního. Jenom to rychle dohrát, nemyslet a za pár hodin odinstalovat. Takhle mi to přijde. Chyběl mi tam feeling boje o přežití, chybělo mi tam něco co by mě táhlo dopředu. Bohužel nic z toho.
Autor: JeštěrOdesláno: 03:39, 31.12.2008ID: 7f27b0Nahlásit Vaultmasterům
Přestaňte tu zakládat tradiční, nikoho nezajímající FO3 OT, volkové.

Jináč kdo říká, že ty arty nejsou dobrý, popř. jsou na "regulérní" newsu moc šolich apod., tak daný problematice jednoduše nerozumí. Všechno je u nich v cajku, drží se stylu Falloutů a všechno je to poctivá ruční práce, tedy high class.
Autor: patrikOdesláno: 19:19, 1.1.2009ID: 41ab0eNahlásit Vaultmasterům
to jester:
:) umelecke diela
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.