.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2009-02-09 14:52:45, csfd.cz

Brňáci jsou šťastní lidé

Je tomu už několik kvartálů, co světlo světa spatřil film Children of Men (Potomci lidí). Jde o jeden z mála filmů, na které jsem šel opakovaně do kina a pokaždé odcházel naprosto ohromen. Jde o jednu z nejsilnějších katarzí posledních let. Snad poprvé v životě lituji, že nemůžu navštívit Brno (:-P), a snad poprvé Brňákům závidím. V Domě pánů z Lipé dojde 19.02.2009 od 20:30 k projekci tohoto klenotu. Hříšníkem jest každý fallouter, co se nachází podezřele blízko Brna, který na to nepůjde!

EDIT: poloha na mapě
Stránka DPL a program
vstupné: neznámé

Sdílet na Facebooku
Autor: AiMLEzZzOdesláno: 16:44, 9.2.2009ID: 705bd2Nahlásit Vaultmasterům
Jé! Já sem brňák, to tam asi aj zajdu. Nebyly by nějaké bližší informace? Třeba kolik je vlez?
Autor: MeliadusOdesláno: 18:13, 9.2.2009ID: 7ed930Nahlásit Vaultmasterům
zas tak dobrej film t nebyl.videl jednou-stacilo
Autor: greyfoxOdesláno: 21:58, 9.2.2009ID: 6fbe64Nahlásit Vaultmasterům
tak na tento film si dělam už delsi dobu pomyšlení takze uvidime se v DPL:) thank God I´m Brňák a smejkimu za info
Autor: MikiOdesláno: 22:45, 9.2.2009ID: 5139e6Nahlásit Vaultmasterům
Jako koukalo se na to pěkně, ale za takový terno to nebylo... příliš šlo o akci a ne o postavy, příběh, děj, reálie...
Autor: chilloutmanOdesláno: 09:52, 10.2.2009ID: 524e0eNahlásit Vaultmasterům
dobrej namet, slusny zpracovani, obcas to ma mrtvy mista ale uz si to moc nepamatuju, videl sem to jednou a ze by to byla nejaka bomba abych tam kvuli tomu sel to zase ne .)
Autor: chekotayOdesláno: 11:12, 10.2.2009ID: 708406Nahlásit Vaultmasterům
Je to jasné, bude sraz; film, a pak pivko :-)
Autor: greyfoxOdesláno: 18:33, 10.2.2009ID: 6fbe64Nahlásit Vaultmasterům
beru za slovo:)
Autor: ArmyboyOdesláno: 19:30, 10.2.2009ID: 6f9944Nahlásit Vaultmasterům
Pro Meliadus, Miki, chilloutman a ostatní
Je velice důležité KDE jste to viděly - v kině nebo doma na PC ?
Já to nejdříve tak asi jako ostatní viděl na PC ale kvalita filmu mě nakonec přesvědčila jít na to do kina a jsem rád, že jsem se k tomu dokopal, rozdíl je totiž OBROVSKÝ!!!
Jen u mála filmů je tak velký emoční rozdíl jako u Potomků Lidí, momentálně mě napadá snad je n Zachraňte Vojína Ryana, vidět úvodní vylodění v Normandii v kině je zážitek na který do smrti nezapomenete a stejné to je i u Potomků Lidí, pokud se vám doma film líbil tak v kině budete nadšení, tento film opravdu potřebuje velké plátno a kvalitní zvuk, to je prostě fakt.
Zkrátka v kině budete zejména z akčních scén dosti odvaření - za to ručím :-).
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.