.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Ještěr, 2009-02-13 21:31:45, Tiscali Games

Fallout 3: Operation Anchorage fasuje, vážení přátelé, od Tiscali "šestku"

Je to kurevsky kratičké, leč stejnak jsem to nečet, páč mě z přenášených kontaktních čoček poměrně štípou mý ještěří oči. :o)) ---> Here you go!


Délka přídavku Operation Anchorage je vzhledem k ceně 10 dolarů ucházející. Dohrání vezme čtyři až pět hodin. Na vyšším Rambo-levelu možná maličko méně. Někomu to může přijít málo. Ale je to dobrá třetina dnešních běžných her. Bethesda rozhodně dělá krůčky kupředu. A po jejich neslavných add-onech, typu brnění na koně, jde o velký skok kupředu.

Poslední věcí, kterou bych lehce zdrbnul, je nevyužitý potenciál prostředí. Operation Anchorage se odehrává v historickém období. Očekával jsem, že si Bethesda více vyhraje s informační hodnotou a přinese detailnější pohled do historie světa a průběhu války. Nic takového se bohužel nekoná. Jen provedení pár misí bez pořádného pozadí a konec.

Ani neurazí, ale ani příliš nenadchne. Na jednu stranu solidní délka, atmosféra, noví protivníci, lokace nebo výbava nedělají Falloutu ostudu. Bohužel si podřezává větev jednoduchostí příběhu a naprostou lineárností. Operation Anchorage by se dal shrnout větou: Na RPG málo RPG prvků, na FPS málo divoké akce.

Sdílet na Facebooku
Autor: SmejkiOdesláno: 23:07, 13.2.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
a stejně tak bych ohodnotil recenzi
Autor: black joeOdesláno: 23:35, 13.2.2009ID: 51fc6cNahlásit Vaultmasterům
Ještě více negativních recenzí a doufejme , že si chlapci v Bethesdě konečně uvědomí , kde udělali chybu a zapracují také na pořádném příběhu + doladění dalších věcí :-)
Autor: JaWOdesláno: 00:56, 14.2.2009ID: 7f2a0eNahlásit Vaultmasterům
Sestka je nadprumer, ze? 8-)
Autor: AiMLEzZzOdesláno: 09:40, 14.2.2009ID: 705bd2Nahlásit Vaultmasterům
Teď jsem si všiml, že dole v tabulce s infem o hře je odkaz na VŠB jakožto fansitu. Mě teda nepřipadá, že by tu někdo Operation Anchorage moc fandil :D.
Autor: toudi_sk to AiMLEzZzOdesláno: 11:41, 15.2.2009ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
VŠB je fansite Falloutu, opakujem Falloutu a toto má v nadpise tiež Fallout, síce 3, ale to priemernému pisálkovi aj tak nič nehovorí 8)
Autor: AIMLEzZzOdesláno: 14:43, 15.2.2009ID: 705bd2Nahlásit Vaultmasterům
toudi_sk: Díky, žes mi připoměl očividné :)
Autor: billOdesláno: 23:36, 18.2.2009ID: 5187feNahlásit Vaultmasterům
posledná veta sa dá vztiahnuť aj na základný Fallout 3.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.