.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Armyboy, 2009-02-24 13:15:16, www.csfd.cz

Další rádoby postapokalyptický film

Po docela zajímavém filmu City of Ember tady máme další filmeček který by mohl zajímat Fallout komunitu a tím je určitě film 20 let poté. Zde jestručný popis o co jde:

Jediná dívka čelí apokalyptické budoucnosti lidstva.

Je tomu již dvacet let co jaderné exploze málem vyhladily lidstvo. Ti co se zachránili žijí v podzemí a nad pokračováním lidského rodu visí velký otazník. Sarah je obyčejná dívka, která otěhotní – po patnácti letech je tak prvním člověkem, který by mohl počít další pokolení. Ale dříve než Sarah porodí svého potomka, musí cestovat za hranice Jižního koridoru, přes zakázané pustiny a zdecimovaná města. Pomocí radiostanice se spojí s dalšími co přežili. Bohužel ne všichni mají dobré úmysly. Skupina tak musí nejen stanovit nové hranice, ale také čelit nečekanému zlu a zachránit tak budoucnost lidstva.

No, nebudu vás dlouho napínat, na CSFD má filmeček krásných 18 % a označení shit, ale je třeba si uvědomit, že recenze psali lidé, co nejsou Fallout pozitivní, takže v tomto případě bych se nějakými procenty moc nezabýval a filmeček zkusil - už jen proto, že na začátku února vyšel na DVD za krásných 49,- Kč, takže si stačí odpustit 2 pivka nebo pár zaručeně nezávadných dobrot od Mekáče a máte to doma v good kvalitě :-).

P.S. To s tím otěhotněním po 15 letech mě velice pobavilo - režisér zde projevil skutečně mimořádnou dávku drzosti, když si dovolit takhle očividně ukrást jednu z hlavních myšlenek z vynikajících Potomků Lidí...

Sdílet na Facebooku
Autor: Tom9kOdesláno: 15:27, 24.2.2009ID: 7edc4eNahlásit Vaultmasterům
Nemělo by se to nááhodou jmenovat Potomci Lidí 2? :D
Autor: smejki - Tom9kOdesláno: 15:50, 24.2.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
jen to ne!
Autor: VicOdesláno: 16:18, 24.2.2009ID: 51133aNahlásit Vaultmasterům
to 20 let poté tudle vyšlo za 49 Kč tak sem si jej koupil a shlédnul - to je ta největší kravina co sem kdy viděl, ti lidi tam toho moc neřeší viz. je tam gang odstřelovačů který je vyzbrojen(kdoby to byl čekal) snajperkama, ale ne žádný shity ale kvalitní Remington 700, no a občas si někoho sejmou, ale nikomu to moc nevadí, jako že by se sebralo pár chlapů a šlo je vyhladit ze Země, hlavní hrdinku doprovází žena kolem 40ti let jejíž stracený synáček je šéf toho gangu, navíc tomu velí nějaká pošahaná bréca, která chce dítě, které čeká hlavní hrdinka. Pak je tam postava - vocas kterej vysílá v radiu, ale jinak tam nikdo neřeší nic většího - film je nuda, a nuda mě osobně se nelíbí a dávam hodnocení 3/10 za snahu která se neprojevila. Někomu se ten film bude určitě líbit já za sebe říkám že je škoda těch 49 kaček
Autor: PavelOdesláno: 21:07, 24.2.2009ID: 61185eNahlásit Vaultmasterům
Souhlasím s Vicem jsem fanda postapo ale tohle mi zvedlo mandle. Už mi bylo jen divný jak se ta bruneta dozvěděla že hl. hrdinka čeká dítě. Zřejmě byl její mozek vystaven velké radiaci či co, a prostě zdementěla. Na 20 let poté bych se znovu díval jen když bych byl zavřený v krytu několik let a žádnej jinej film bych neměl. Jediné co mě trochu potěšilo byl ten chlápek s rádiem. Ten jedinej byl normální a alespoň něco dělal.
Autor: Ramon DexterOdesláno: 09:27, 25.2.2009ID: 6055d6Nahlásit Vaultmasterům
Jsem fanda do postapo (tak trošku fanatik), proto jsem schopnej leccos odpustit. I ten Pošťák se mi docela líbil (ale ta knížka JE lepší), ale tohle...tohle je moc. Mizernej režisér, špatná kamera, nefunkční příběh a tragický herci.
Když už jsem ten film pustil, řek jsem si že ho dokoukam. Když to ale tatík omylem vypnul, neměl jsem už potom sílu hledat kde film skončil.
2/10 za snahu.
Autor: MíráčOdesláno: 18:50, 25.2.2009ID: 511526Nahlásit Vaultmasterům
Tak jsem to konečně zkouknul. Silně mi to přípomínalo Svědectví od S. Kinga. Tak že to nebylo zas tak špatný jak se tady píše. Ale je to spíše psychologickej film než akční rubárna ve stylu Mad Mac.
Autor: wlkOdesláno: 12:52, 12.8.2011ID: 70cf0eNahlásit Vaultmasterům
souhlasím s vincem a ramonem, u tohoto filmu jsem a do konce čekal, že by se mohlo začít něco dít, a ono nic. hodnotím 2/10 za docela ucházejcné zpracování krajiny
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.