.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
byF, 2009-03-09 18:20:21, www.r1ft.com

Fallout a Interplay - zbývají 3 měsíce života?!

Poté, co Interplay prodal licence týkající se Falloutu, si okamžitě zpětně pronajmul licenci na vytvoření MMORPG hry na jeho motivy, označované jako Fallout MMO nebo Fallout Online (viz. zdejší článek). Od té doby uběhlo mnoho vody, Interplay dostal zbrusu nové stránky, ale o Fallout MMO žádné informace.

Rekapitulujeme stručně, neboli briefly:
  • Interplay potřebuje 30 milionů zátek dolarů do (konce) dubna letošního roku
  • Vývoj hry musí začít dubnem letošního roku
  • Hra musí být spuštěna nejpozději za 4 roky od zahájení vývoje (duben 2013)
  • V případě, že se výše uvedené zadaří, Interplay bude odvádět Bethesdě 12% z celkového předplatného (získaného od hráčů)

Je třeba poznamenat, že krom oněch $30M je na vývoj potřeba odhadem minimálně dalších $45M (původní nabídka Fallout MMO projektu počítá s rozpočtem $75M - $100). Pro srovnání, vývoj WoW stál více jak $70M, trval DÉLE než 4 roky a vývojařský tým byl složený z ostřílených vývojářů (Ultima Online, Asheron's Call, Everquest etc.)

A současný březnový stav? Interplay nemá ani 5% z požadované částky $30M, nikde nenaleznete žádné výzvy pro investory a ve vývojářském týmu se pravděpodobně nenachází nikdo, kdo by kdy dělal MMORPG...

R.I.P. again, Interplay.

P.S.: A co na to Bethesda? Co třeba Fallout MMO od ZeniMax Online,  rok  vydání konec světa 2012!!!:)

Sdílet na Facebooku
Autor: c-xOdesláno: 21:35, 9.3.2009ID: 61409eNahlásit Vaultmasterům
bah! ://
Autor: DalexOdesláno: 06:44, 10.3.2009ID: 7edbeeNahlásit Vaultmasterům
Za tohle si ale Interplay může především sám.
Autor: KharkowOdesláno: 06:57, 10.3.2009ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
Pěkná novinka, úplně jsem na IPLY MMO podmínky zapomněl.
OT: Voda plyne, neběhá :)))
Autor: SiusOdesláno: 11:53, 10.3.2009ID: 6f7108Nahlásit Vaultmasterům
je to škoda... doufal jsem v záchranu do světa mmo, které je teď přecpané tuctovýma fantasy flákama :(
Autor: smejkiOdesláno: 12:02, 10.3.2009ID: 7eb21aNahlásit Vaultmasterům
jsem toho názoru, že MMORPG jsou na prd, zkoušel jsem kdeco, nic mě nebavilo. A prostředí na tom ledva něco změní

For IPLY - http://www.youtube.com/watch?v=0ZkllM8znx4
Autor: Tom9kOdesláno: 12:30, 10.3.2009ID: 7edc4eNahlásit Vaultmasterům
Je to škoda, neboť hraju teďka WoW a řikal jsem si, že přejdu určtitě (nebo alespoň s největší pravděpodobností) na Fallout MMO.... tak to vypadá, že asi nic nebude

Poctivé post-apo MMO aby člověk hledal marně :(
Autor: smejki - Tom9kOdesláno: 13:59, 10.3.2009ID: 524a86Nahlásit Vaultmasterům
Když ho neudělá IPLY, uplácá ho bethesda
Autor: Rappa-smejkl-Tam9kOdesláno: 14:59, 10.3.2009ID: 50ee7aNahlásit Vaultmasterům
A ked ho "uplaca bethesda" skonci asi ako Fallout 3(presiel som to raz a mal som dost)
:D existuje kopa fantasu MMORPG ale ked chcete nejaku postapo online rpg hru skuste www.fallenearth.com este neni hotova ale vravia ze ju dokoncia ked bude hotova takze necakam ziadnu zlataninu
Autor: Tom9kOdesláno: 15:02, 10.3.2009ID: 41a91aNahlásit Vaultmasterům
Hele lidi mám nápad, co takhle uspořádat sbírku na FO MMO? Stačí jen pár desítek milionů dolarů a je to v cajku! Kdo přispěje jako první?
Autor: SiusOdesláno: 15:58, 10.3.2009ID: 6f7108Nahlásit Vaultmasterům
Ono pořád soudruzi z ruska mají našlápnuto dobrým směrem s fallout online a tuším začátkem léta příjde i další a snad už poslední betatest.

Předchozí betatest byla bomba, akže jen odpočítávám vteřiny do dalšího, jenom si nejsem jistý, jestli tady na VŠB vůbec proběhla nějaká informace ohledně tohoto skvostu... tak i tak http://fonline.ru/news.php
Autor: p-s-tOdesláno: 16:13, 10.3.2009ID: 6f968eNahlásit Vaultmasterům
To jste post-apo fans a neznáte?

http://www.fallenearth.com/
Autor: FlaškavodpivaOdesláno: 17:06, 10.3.2009ID: 430b04Nahlásit Vaultmasterům
pokud se vám nelíbí F3 tak u MMORPG byste asi spáchali sebevraždu páč tam pojem "RPG" je jeden velkej výsměch a je jedno jestli by to dělalo Iply nebo ne
Autor: RatmamahatmaOdesláno: 09:03, 11.3.2009ID: 51d558Nahlásit Vaultmasterům
No já osobně jsem opravdu rád, že se to Iply nepovedlo. Sou to žabaři a ten projekt by stál za prd (věčnej spěch kvůli lhůtě, špatný vývojáři...). Bohužel to určo nakonec stejně někdo spáchá a něco mi řiká, že to nebude zrovna přelomový MMO... takže tak leda otrava...
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.