.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
LENYcz, 2009-04-01 17:20:21, novinkovač

Fallout Mobile

Zajímavě vyhlížející předělávka Fallouta na mobilní telefony.
Jen škoda ze je zatím jen ve španělštině. Vyzkoušel jsem na N95 8GB a funguje dobře.

JaW edit: Oficiální stránku jsem nenašel a odkaz na stažení jsem odstranil, protože warez tady nepodporujeme. Už tak nás evropské směrnice dost omezují. Použijte laskavě Google.

Sdílet na Facebooku
Autor: VooDoo :*Odesláno: 20:38, 1.4.2009ID: 51fd92Nahlásit Vaultmasterům
další apríl ? :X
Autor: JaWOdesláno: 20:56, 1.4.2009ID: 703650Nahlásit Vaultmasterům
VooDoo: Ne, já na Apríl nehraju. Ten je leda tak pro puberťáky jako je Ratman a spol. Hoď si to do gůglu a uvidíš. Najdeš stovky odkazů ke stažení.
Autor: DalexOdesláno: 21:01, 1.4.2009ID: 7edbeeNahlásit Vaultmasterům
Nedalo mi to a zagooglil sem a ono.....
Ne neni to apríl na to je o tom moc zmínek a linků
Autor: TommySWINEOdesláno: 21:54, 1.4.2009ID: 8df3f8Nahlásit Vaultmasterům
Zvláštní je, že se to objevilo až teď... bedlivě sleduju jakékoliv zmínky a Postapo Java hrách, ale tohle mi buď uniklo, nebo to bylo vyvíjeno v tajnosti...
Že by nástupce Nuclear Collapse ?
Autor: c-xOdesláno: 21:56, 1.4.2009ID: 700f42Nahlásit Vaultmasterům
je to i v ruštině
Autor: AvallachOdesláno: 23:04, 1.4.2009ID: 60a45eNahlásit Vaultmasterům
Já to hrál. Je to blbost. Potencionál to možná má ale je to nedodělaný.. a jenom ve španělštině >_<
Autor: StaneOdesláno: 13:39, 2.4.2009ID: 7f4feaNahlásit Vaultmasterům
No ja sem teda vygooglil uplny kulovy takze good april... a ne ze ne.... kdyz to neni april tak sem nekdo napiste co mam napsat do googlu abych to nasel. dik moc .D
Autor: LENYczOdesláno: 15:46, 2.4.2009ID: 7ed9faNahlásit Vaultmasterům
Stane vyzkousej zadat treba FALLOUT 3D For warcraft Mobile game.
Autor: AiMLEzZzOdesláno: 17:18, 2.4.2009ID: 705bd2Nahlásit Vaultmasterům
Tak jsem si to stáhl, ale bohužel je to moc velká aplikace na to, abych to nainstaloval do mobilu :(. Každopádně kdyby to někdo chtěl, tak to je tady:

http://forum.mobiles24.com/showthread.php?s=ea75b70df54799a38d6d9227ef635fc9&p=198887#post198887
Autor: merloOdesláno: 21:06, 5.4.2009ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Hoho, tady se nekdo az moc vzil do role nelitostneho cenzora, nemyslite? Ovsem ma to hacek, tahle hra je FREEWARE, tudiz jeji sireni NENI forma warez. A nasel jsem i ten "oficialni" web:

http://lostvault.nma-fallout.com/e107_plugins/forum/forum_viewtopic.php?11147.20

http://www.megaupload.com/?d=F1WHHI00
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.