.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Ratman, 2009-04-01 07:00:01, Směrnice EU

Pozor: Nová pravidla pro vstup na stránky!

Vážené a ctěné čtenářstvo, dnešního dne nabyla v platnost směrnice EU, která nařizuje zamezení přístupu mladistvých na internetové stránky obsahující nevhodnou tématiku (např. sex, lži, násilí..). Bohužel do této kategorie spadá i Vault šílené brahmíny. Proto, jak jste si již jistě všimli, jste vyzýváni k prohlášení o vašem věku a posléze ještě musíte stvrdit svoji mentální vyspělost. Jak jste si určitě také zaznamenali, tento druhý krok ještě není plně funkční - což je dáno naší malou znalostí php, protože prozatím nedokážeme pořádně skloubit EU template s naším redakčním systémem. Na řešení se nicméně usilovně pracuje a předpokládáme plné zprovoznění během pár následujících hodin. Doufejme hlavně, že se to neprotáhne déle, než do zítřejší dvanácté hodiny - jinak budeme bohužel nuceni stránky definitivně z internetu odstranit. Děkujeme za pochopení a přejme veselé prožití prvního dubnového dne!

Sdílet na Facebooku
Autor: MulinsOdesláno: 09:09, 1.4.2009ID: 700e14Nahlásit Vaultmasterům
A hele tak jsem odhadl, že by řešení rovnice mohlo být = Piču s rýžů ,,,a hele ono mě to pustilo :D
Autor: 2menOdesláno: 09:11, 1.4.2009ID: 70a928Nahlásit Vaultmasterům
Paradicka taky me to pustilo :))). 1. Duben je super vec :)
Autor: LukeOdesláno: 09:39, 1.4.2009ID: 335268Nahlásit Vaultmasterům
no jako tohle je povedená píčovina... ať dou do háje s EU směrnicí!
Autor: AneiOdesláno: 10:40, 1.4.2009ID: 60a58eNahlásit Vaultmasterům
Jo ta rovnice mi dala pořádně zabrat... Ale přesný výsledek je 0!!!
Autor: smejkiOdesláno: 10:45, 1.4.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
ta rovnice prozatím pouští na jakoukoliv odpověď. Výsledkem není nula. Máte podat důkaz platnosti. Do budoucna se po úspěšném vyřešení rovnice počítá s povinnou registrací členů.
Autor: MortyOdesláno: 11:58, 1.4.2009ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
Jj, prvy april sa uz rozbieha... aj na lamer.cz maju dobry prvy april :D
Autor: RockoOdesláno: 12:49, 1.4.2009ID: 7eb542Nahlásit Vaultmasterům
Apríll no,prvně sem nevěděl co se děje
Autor: PavelOdesláno: 12:49, 1.4.2009ID: 6fe636Nahlásit Vaultmasterům
No jo já zapoměl že je 1. dubna . Zase ten den idiotů.
Autor: FeyfolkenOdesláno: 13:35, 1.4.2009ID: 7f0168Nahlásit Vaultmasterům
no, nejdřív jsem chtěl prubnout co to udělá, když "nesplňuju podmínky" ... máte to dobře vyfarané, musel sem vyhodit sušenky ...
Autor: VicOdesláno: 14:11, 1.4.2009ID: 60cb0aNahlásit Vaultmasterům
já jsem tam nic nepsal jenom sem klik na odeslat a sem tady
Autor: KickapooOdesláno: 14:12, 1.4.2009ID: 5163aeNahlásit Vaultmasterům
JJ, lamer byl vypatlenej uz o pul jedny...ale tohle me vazne rozsekalo, zvlast kdyz me matika nikdy nesla, ale tohle vazne super
Autor: KeinOdesláno: 15:27, 1.4.2009ID: 7fc64eNahlásit Vaultmasterům
Apríl smrdí, sekl se mi nějak firefox a nejde mi sem přes něj jít, zůstane zamrznutý na tý rádoby EU buzeraci, takž sem tady přes google chrome do kdy tady tu vyfikundaci míníte mít ?
Autor: AneiOdesláno: 17:23, 1.4.2009ID: 60a58eNahlásit Vaultmasterům
Popravdě, kdybyste tam nedali tu rovnici, tak jsem na to aso skočil. sice by mi vrtalo hlavou proč od 21 let, ale bylo by to tak uveřitelnější. :)
Autor: billOdesláno: 19:50, 1.4.2009ID: 5189f6Nahlásit Vaultmasterům
Správne riešenie je "Jester je kokot" bez interpunkcie
Autor: ViSiOnArOdesláno: 20:28, 1.4.2009ID: 41d220Nahlásit Vaultmasterům
Docela dobry jediny co me napadlo tam zadat bylo Benderovo : "Kiss my shiny metal ass" fakt goood joke
Autor: stormichOdesláno: 20:42, 1.4.2009ID: 51120cNahlásit Vaultmasterům
Jojo, taky jsem ji vyresil stylem: "Seru ti na to!"
April, the day of jokes...
Autor: ArmyboyOdesláno: 21:15, 1.4.2009ID: 6f9944Nahlásit Vaultmasterům
Zajímavé, na toto téma by mohl nějaký inteligentnější čtenář zpracovat nějakou sociologickou studii - i já jsem stejně jako ostatní co se přiznali zde v komentářích doplnil místo výsledku sprosté slovo, konkrétně nasrat :-) a vstup se podařil. Jen by mě zajímalo proč mě i některé jiné jedince napadlo jako 1 sprosté slovo, proč ne třeba něco romantického, ekologického - to je teď in, nebo něco ze světa Falloutu...no, nechávám toto téma otevřené a třeba mojí původní myšlenku někdo rozvine do zajímavé diskuze :-).
Autor: MulinsOdesláno: 22:15, 1.4.2009ID: 700e14Nahlásit Vaultmasterům
Armyboy: No to je jednoduché....Kdyby to mělo být slušné, nehodí se to k madbrahmině
Autor: NosferatoulesOdesláno: 23:02, 1.4.2009ID: 7f77c2Nahlásit Vaultmasterům
Hehe Moje odpověď byla "Omfg wtf?Kde jsem nechal tu energozbroj a allien blaster jdem to tam vystřílet"...
Autor: MabfredOdesláno: 14:39, 2.4.2009ID: 70cf0cNahlásit Vaultmasterům
Madbrahmina na apríla opět nezklamala!
Velmi dobře, pánové!
Díky...
Autor: K.o.c.i.k.Odesláno: 17:25, 2.4.2009ID: 700c84Nahlásit Vaultmasterům
Já dal že nesplňuji podmínky a ... přihlásit jsem se mohl až dneska :D Pěkný apríl, i když mi ten úsměv zpočátku zmrznul, když jsem se sem nemohl dostat :D
Autor: K.Odesláno: 18:21, 2.4.2009ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
Poznámka: i pokud jste zadali špatnou možnost (tj. nelhali jste), tak stačilo smazat v prohlížeči cookies a zkusit znovu (proto ty bláboly o směrnici o sušenkách :-) ).
Autor: K.o.c.i.k.Odesláno: 19:17, 2.4.2009ID: 700c84Nahlásit Vaultmasterům
Podmínky naštěstí splňuji, i když to asi není moc podstatné :-) Já jsem předtím vyplnil tu rovnici, po správné odpovědi "vyližte si" mi bylo jasné, že jde o Apríl. Druhou možnost jsem dal jen ze zvědavosti, přesto, jak říkám, mi na chvíli docela zatrnulo :D
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.