.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
The Lizard King, 2009-04-18 01:30:00, PR

This is the end, beautiful friend...

Slibovali, že projekt dodělají "in late 20s", a hovno hovno, slavný soude. Fan Made Fallout, anarchisticko-chvástavá totální kon(tro)verze o plánovaných třinácti lokacích, šla oficiálně do kytek, jak jako první informovala fanstránka The Radiated Society (zoufale plačtivá diskuze na NMA).

Zároveň tito pseudovývojáři "slavně" zpřístupnili veřejnosti jak svá interní fóra, tak wikinu. Člověk přitom rozhodně nemusí být Einstein střihnutý Nostradamem na to, aby vydedukoval, že se za oněch 7 let proklamované aktivity v podstatě nic vážného nestalo. Co po sobě FMF tedy zanechal? Snad jeden hloupý, idiotský a nestálý sen, snad vstyčený varovný prst veškerým zbylým modderům, haldu tu více, tu méně použitelných (mnohdy megalomanských) nápadů v čele s "revoluční" myšlenkou překopat celý Falloutí skripting, hrstku podivně evidovaného game designu a textů a všehovšudy jednu (ne zcela) naskriptovanou lokaci - City on the Coast. Není bez zajímavosti, že tohoto nedoskriptovaného zajíce v radioaktivním pytli se s rychlostí blesku ujal Chris Parks, leader donedávna konkurenčního (fakt se neměli rádi) projektu Fallout: Mutants Rising.

Jůůů! Takže po Jamesi Deanovi, Jimu Morrisonovi a Falloutu: Yurop tady máme další nafouknutý mýtus. Jo a mimochodem, takhle nějak *měla* vypadat světová mapa... kdyby na hře kdy někdo opravdu rabotal.

Sdílet na Facebooku
Autor: JaWOdesláno: 02:46, 18.4.2009ID: 60f342Nahlásit Vaultmasterům
Srandovní je, že je spousta lidí strašně překvapených (hlavně na NMA fóru), že tu frašku ukončili. Po tom, co vypustili alfa verzi, kde byla jen prázdná nefunkční mapa se dvěma nesmyslně "naskriptovanýma" panďulákama, mě to opravdu překvapuje.

Teď už jsem jenom zvědavý, kdy splaskne ta nafouknutá bublina se zkratkou BGE 8-))
Autor: tomoOdesláno: 08:27, 18.4.2009ID: 8df528Nahlásit Vaultmasterům
dufam ze bublina splaskne az pri vidani :)
Autor: PoulOdesláno: 12:51, 18.4.2009ID: 513aaaNahlásit Vaultmasterům
Do Jimiho se mi neserte! : )
Autor: kirchsteinOdesláno: 14:54, 18.4.2009ID: 3351a6Nahlásit Vaultmasterům
od němců nemůže nikdy pojít nic dobrýho:)
Autor: dablštajnOdesláno: 16:26, 18.4.2009ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
na Mauzra mi nešahej
Autor: K.Odesláno: 17:19, 18.4.2009ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
Co skutečně vytvořili uvidíme, tahám z nich nějaká data...

S MR se měli celkem rádi, lidi z MR měli na fóra FMF přístup.
Autor: udolfOdesláno: 19:16, 19.4.2009ID: 60576cNahlásit Vaultmasterům
http://www.youtube.com/watch?v=QHFK1yKfiGo
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.