.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2009-05-04 19:53:23, gametrailers.com

Trailer Broken Steel... almost no comment

Tady

Jen bych si dovolil jednu otázku: "RPG?"
za anonc díky Med0vi na fóru

EDIT - vyvinul jsem teorii, že si v Marylandu spletli RPG s RPG

Sdílet na Facebooku
Autor: StormichOdesláno: 22:11, 4.5.2009ID: 51120cNahlásit Vaultmasterům
RPG? Hodne dobra otazka xD trosku mi to pripominalo video z UT, az teda na tu posledni hlasku "War never changes" :-/
Autor: DannyOdesláno: 22:53, 4.5.2009ID: 6117fcNahlásit Vaultmasterům
Ja doufal ze tohle przneni jmena slavnych predchudcu se ztrati v zapomeni...skoda...uz vidim jak se na to budou lepit decka s high endama jen kvuli grafice PS: co tam delaj ty roboti? :D velky roboti ve falloutu?...divny
Autor: MortikOdesláno: 22:56, 4.5.2009ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
Jeezisikriste, toto na konci... And war..............war never changes :D:D ja odpadnem z toho... kazdpoadpne dobre... mne to pripominalo viac postapo a viac presvetleny hellgate london :D

a Danny: to si este nevidel CRBS-1, planovane vo Van Buren, presne zapdajuce do Bible... Obrovsky monstrozny robo-pes :P
Autor: DannyOdesláno: 23:15, 4.5.2009ID: 6117fcNahlásit Vaultmasterům
:D sakra :D me stacili ti v tacticsu...:D
Autor: jaxOdesláno: 07:25, 5.5.2009ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
Výborný trailer! jen tak dál hoši, vůbec se nenechte zastavit takovýma omezencema jaký se ve velké míře scházejí tady na brahmíně...
p.s pro tupce: btw všimli jste si vůbec někdy že fallout 1 i 2 jsou z velké části taky o soubojích?:P neříkám že až takhle nebo že tam koliktrát není možnost se jim vyhnout, nicméně rozhodně by jste z tohohle neměli být tak vyplesknuty:)
Autor: KharkowOdesláno: 08:50, 5.5.2009ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
Já nechci BS, já chci Call of Pripjať. Teď jsem slastně skonzumoval Clear Sky a přestože podle mě odflákli konec je to stále lepší RPG než F3... A ta atmosféra, mňam.

Stormich: ta poznámka s UT3 je fakt trefná :)
Autor: smejki - jaxOdesláno: 09:05, 5.5.2009ID: 605572Nahlásit Vaultmasterům
Když chci dobrou FPS, beru Half-life2, UT 2004, Far Cry1.
Pokud bych zatoužil po stylové a kvalitní FPS, sáhnu po Bioshocku nebo Max Paynech.
Kdybych chtěl bezduchou masovou řežbu, zapnu Serious Sama.
Kdybych chtěl skvělou postapo FPS s trochou RPG, vezmu Stalkera

Doufám, že to bude mít hlavu a patu a ne jen zásobník, hlaveň a kohoutek. Nicméně i tak předpokládám, že se k Broken Steel dostanu až tak o vánocích, páč prokousávání se tím nudným příběhem mě moc nebaví.

Jinak musím přiznat, že (pominu-li absenci presentování RPG stránky...bude-li nějaká) tento trailer je po čertech nejlepší ze všech dosavadních tří DLC trailerů.
Autor: HEXOdesláno: 09:21, 5.5.2009ID: 70d1caNahlásit Vaultmasterům
Ta Enclava si neda pokoj. Kolikrat ji bude treba jeste znicit?!?
Autor: AmarounOdesláno: 09:50, 5.5.2009ID: 332cecNahlásit Vaultmasterům
To hex : man who runs away will fight again ;)
TO Smejki: No jinak Stalker game je hodne spatnej vtip oproti knize (a filmu ) . Stalkeru je tam tak ze veskere anomalie a potvory jsou jenom vedlejsi zajimavosti ( dokonce je jich tam vic nez vojaku ) ..... Ikdyz musim priznat ze atmosferu to ma suprovou a bylo by lepsi kdyby to bylo brany vic jako survival horror ...... vice potvor , nejaka ta stealth akce ( kolem ruskych vojaku ) , vice anomalii.....
Autor: VicOdesláno: 09:57, 5.5.2009ID: 611a56Nahlásit Vaultmasterům
hele já osbně ve Falloutu 2 moc nebojuju, nemusim se tam s někým řezat hned na každým rohu, ale když se kouknnu na statistiky v polovině F3 tak sem zabil něco málo přes 300 monster a asi 100 lidí. Takový skore ve F2 v polovině hry nemam pokud hraju za dobráka a nevyvražďuji města
Autor: KeinOdesláno: 10:26, 5.5.2009ID: 7fc64eNahlásit Vaultmasterům
jax: Tys nehrál Fallout 1 ani 2 viď ? :)
Autor: ZedOdesláno: 11:14, 5.5.2009ID: 42e19cNahlásit Vaultmasterům
Ježíšku na křížku, oni si nedají pokoj..Když už chtějí dělat tupou, dementní vyvražďovačku tak prosím, ale ať si přestanou hrát na to že je to Fallout, to mě zvyšuje adrenalin v krvi..Člověk už pak chce uvěřit těm řečím jak jsou Američané vypatlaní. Fallout 1/2 měl myšlenku, skvělé dialogy a provázanost a hlavně byl uvěřitelný..Nepotkal jsem tam ve vysoce radioaktivní pustině nájezdníky kteří by bydleli pod širákem, měli puštěnou ledničku, rádio a funkční PCčko! To uráží mou inteligenci. A když někdo řekl "War never changes" mělo to nějakou myšlenku, nebyla to jen prázdná fráze po který nastoupil dementní 5ti metrovej robot a rozsekal všechno na hadry.
Autor: 2menOdesláno: 12:39, 5.5.2009ID: 70a928Nahlásit Vaultmasterům
No musim souhlasit, Zed rekl vsechno dulezite - hlavne ta posledni veta. Fallout 3 beru jako "jiny Fallout" (stejne jako Tactics). 3jka je dobra a bavi me, ale nesmim ji srovnavat s 1. a 2. dilem :( o to vic me mrzi, ze tu pak nekdo pise, ze stary Fallouty patrej do kose (prej hnusna grafika, zdlouhave boje apod.). Nesnasim ty mlady curacky, co jim mamina koupila v JRC hru a jsou spokojeny, kdyz to strili a nemusi se u toho myslet. Absence dokonale vymyslenych dialogu jim v F3 pak vubec nevadi a hry, kde jste si udelali vztah k NPC (F1 a F2) berou jako prezitek :( .. no nic, holt jina doba.
Autor: Amaroun - 2menOdesláno: 14:22, 5.5.2009ID: 7f035aNahlásit Vaultmasterům
Ja nesnasim ty vychytrali pacholky co zapominaj ze byli taky mladymi curacky a delali leckdejaky veci , kterym se treba i ted smejou.... Tahle kritika se mi zda od tebe hodne nemistna .....

Autor: HEXOdesláno: 14:25, 5.5.2009ID: 70d226Nahlásit Vaultmasterům
Ufff, tak aspoň dodrželi tradice a první verze DLC je opět prolezlá bugy a nehratelná.
Autor: TyraenelOdesláno: 15:09, 5.5.2009ID: 6f9944Nahlásit Vaultmasterům
viete mne sa novy fallout paci ... viete hral som aj 1 a 2 dokonca som sa prekusal aj takticsom .. ale proste doba tych hier , kde boli tahove suboje atd je uz davno za nami .. ja viem striela sa tam moc , dej no oproti niektorym hram je dost slusny ale oproti starym falloutom dost o nicom ..ale zase chapte keby tu hru neprisposibily dnesnej dobe proste vy nadsenci by ste boli v 7 nebi .. ale ostatny by z toho bolo v ---- a hra by sa nepredavala ... a nebol by ani fallout new vegas ani tieto pridavky ... ja som sa u hrania 3 bavil a bavil som sa aj pri achnorage a pitt a o to ide .. ked budete ustavicne porovnavat co to ma a nema tak proste si to nikdy neuzijete ... nie je to dokonala hra .. ale to neni ani fallout 1 a 2.
Autor: smejki - TyraenelOdesláno: 16:39, 5.5.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
mám se opakovat? propracovanost (příběhu, dialogů, filosofie) a konzistence světa neznamená, že bude titul geek only a nebude se prodávat. Proto je hořekování na místě

za všechny - Morrowind (od Bethesdy!), Warcraft (nevím jak wow), Bioshock, Half-life 2 a podle ohlasů i Zaklínač, možná zmíním i GTA (schválně beru hry poslední doby, kdy jsou prodení čísla díky mnohem širší komunitě hráčů jinde, než v zlaté éře RPG před 6-12 lety)...ale všichni víme, že hypem se dá na číslech všechno dohnat (kdo kdy reklamoval hru? :-) )
Autor: anonym007 to AmarounOdesláno: 17:00, 5.5.2009ID: 6117fcNahlásit Vaultmasterům
ja jsem taky mladej curacek je mi 13, ale nemam high end a nejsem herne povrchni, Fo1 a Fo2 jsem hral(sice opozdene, ale nejdriv), tesil jsem se i na Van Buren ale to ze by z Fo mohla byt tak tupa next gen strilecka jsem fakt necekal a jsem rozhorcen
Autor: 2menOdesláno: 20:56, 5.5.2009ID: 41f7a6Nahlásit Vaultmasterům
Pro vsechny mlady curacky -> kritika nebyla na mlady, naivni lidi vseobecne (to jsem i ja sam porad), ale na zmlsany spratky co si nevazej dobrejch starejch her. Lidi co vohrnujou rypaky nad starejma peckama jako Diablo, Fallout, nebo Baldury me vytacej. Ultra grafika neni vsecko, driv byly dulezitejsi aspekty hry.

Jak jsem rikal, F3 je velmi kvalitni hra a ma svoje misto (i Tactics maji sve pevne misto - kdo hral s kamosema na LANce moc dobre vi :) o tom se ostatnim Falloutum ani nezdalo) a ano je lepsi nesrovnavat s predchudci. Presto - chybi mi tam ta propracovanost jak tu padlo a pocit fungujicich a zijicich postav. Zkratka jiny (ale dobry) Fallout.
Autor: KeinOdesláno: 01:29, 6.5.2009ID: 7fc64eNahlásit Vaultmasterům
2men: ...starejma péčkama?
Autor: 2menOdesláno: 11:45, 6.5.2009ID: 70a928Nahlásit Vaultmasterům
Pecka (to co nejis u jabka) .. cool hra
Autor: LordusOdesláno: 12:11, 6.5.2009ID: 430912Nahlásit Vaultmasterům
Z mensim odstupem musim rict, ze F3 neni a nebude legendarni hra, narozdil od F1 a F2.. ale hrani jsem si uzil, vracet se k ni nejspise nebudu ani kvuli datadiskum, hlave proto, ze bych hru musel rozjizdet znovu..

nicmene spouta kritiku nepochopila jakym smerem se dnesni moderni hry ubiraji.. clovek nema cas hrat 5 hodin v kuse kazdy den.. chce to proste davkovat po hodine dvou, jako kdyz jdes do kina nebo si pustis film, do toho pak zapadnou ty jednotlivy questy... taky se mi to uplne nelibi, zvlast kdyz mam kvuli zkouskovemu trochu vice casu (resp. vetsi variabilitu v tom, jak si vybrat cas na osobni poteseni :) ).. ale tak to je. F1 a F2 jsou legendy, ale nechte je spat.
Autor: ZedOdesláno: 18:06, 7.5.2009ID: 42e19cNahlásit Vaultmasterům
argument zcela mimo mísu. dohrát F1 mi zabralo mnohem míň času než F3 a to nejen díky nervydrásajícím opakovaném ztrácení se v bludišti metra Washingtonu DC..a představ si že už F1 měl funkci save, takže sis to mohl nadávkovat na půlhodiny hraní denně.

Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.