.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Broken JaW, 2009-05-05 12:25:43, NMA

Fallout 3 Broken Steel je venku

Ocelová nádhera je od dnešního dne ke stažení na Xbox LIVE Marketplace za 800 billových zátek.

Vše o tomto klenotu hledejte na Fallout Wiki Kiki Dicky kykyryký.

EDIT: Nejnovější zprávy (Kotaku, Eurogamer) praví, že i tento poslední DLC pro PC je kupodivu poškozen. Vypadá to, že tentokráte nepochybila Bethe$da, ale Micro$oft, který DLC špatně uploadnul. Verze pro Xbox je totiž podle všeho v pořádku. Pro ty, kteří nemohou vydržet to strašné čekání, tu máme první video z hraní.

Smejki EDIT - to jsem zvědav, kdo napíše recenzi...já ne, páč nejsem na konci a ani se mně tam moc nechce. F3milovníci/F3hateři, čiňte se, zapropagujte/poblite svou oblíbenou/zavrhovanou hru!

JaW EDIT: smejki, nejsem si jistý jestli někdo z těch, kterým se Fo3 nelíbil hned od začátku, bude ztrácet čas hraním prvního, natož třetího přídavku. Milovníci Fo3 zase asi nebudou tak aktivní a hlavně kreativní, aby z nich něco rozumného a čitelného vypadlo (joypadem se dost blbě píše recenze ;-)). Nerad bych se mýlil, ale spíše se dočkáme recenze jen na Games Tiscali, protože tam někomu, za to trápení se nad recenzí a hraním, alespoň dobře zaplatí. Rád se ovšem nechám mile překvapit.

EDIT: Pokud chcete, můžete se stát dobrovolnými betatestery Bethe$dy (proč za to někomu platit, když to můžu mít zadarmo, že?) a hlásit chyby z posledního přídavku Broken Steal na tomto fóru. Bethe$da Vás za to pak bohatě odmění hrou bez chyp.

Kharkow EDIT: Tady máte save na verzi 1.5.0.22, s pozicí v rotundě muzea před finálním ortelem (tzn. nejde utéct). Postava je na úrovni 9, splněny jen nejnutnější příběhové questy(11). S.P.E.C.I.A.L. 5.5.5.1.10.5.10, perky "močkové", skilly Energy W. 55, Lockpick 100, Repair 53, Science 100 (asi) Výbava Alien Blaster(nutno opravit), 2x Enclave PAs, Tesla PA, 2-3 Laser Rifles, Plasma Rifle a nějaký další odpad posbíraný cestou. Jo a mimochodem, už nepoznám jestli se mi povedlo vrátit rychlost do normálu, anebo je stále nastavena na 200%. Čest

Sdílet na Facebooku
Autor: DannyOdesláno: 16:55, 5.5.2009ID: 6117fcNahlásit Vaultmasterům
Tak to ingame video vypada ale hrozne jako UT...sileny...:D i kdybych mel super high end tak bych takovouhle blbost ani nestah
Autor: LimecejOdesláno: 17:13, 5.5.2009ID: 42bce2Nahlásit Vaultmasterům
neuploadnul by mi nekdo save z pozdni faze hry
chtel bych si to zahrat ale posral se mi hardisk
diky moc
Autor: AiMLEzZzOdesláno: 17:33, 5.5.2009ID: 705bd2Nahlásit Vaultmasterům
Ale no tak! Má to inventář, co byste od RPGčka chtěli?
Autor: AziriusOdesláno: 17:35, 5.5.2009ID: 7f0042Nahlásit Vaultmasterům
na pisanie recenzie tohto vyplodu to npotrebujem hrat.
staci ze som hral Failout3 a viem o com to je.
Priemerna akcna stranka- hubenie enklavy, zatial co bude hrac nachadzat kvalitnejsie veci, ak to teda bude vobec potrebovat, lebo ak ostala obtaznost ako v povodnej hre bude stacit 10mm pistol a dostatok nabojov
RPG stranka- nezmyselne dialogy, slaboduche a opakujuce sa questy.
Je to predsa od Bethe$dy, tak co od toho cakate? Videli ste trailer...
2/10
Autor: Danny -> AziriusOdesláno: 17:39, 5.5.2009ID: 6117fcNahlásit Vaultmasterům
Nerekl bych to lip...
Autor: Kharkow --> SmejkiOdesláno: 18:50, 5.5.2009ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
Na konec doběhneš ve F3 za dobrou hoďku a pár drobných, hezky stačí nasadit mod na 200%ní rychlost chůze a je to pohodička, hezky pro alien blaster, pak rovnou do garáže, letadlová loď, muzeum, BOS, geck, muzeum a ende.
Klidně tam doběhnu a pošlu sav z muzea :-)
Autor: JaWOdesláno: 19:00, 5.5.2009ID: 60f342Nahlásit Vaultmasterům
Kharkow: Pošli. Dám ho tady na stažení.
Autor: WencaOdesláno: 19:03, 5.5.2009ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
Mě už se pomalu che brečet ... všude sem četl jak se snažej udělat z F3 naslednika F1 a F2m jak chtěj F3 přibiližit k F1 atmosferou atp, a oni z toho udělaj neuvěřitelnou sračku a ja jim naletim a koupim to - řikám si tak! Lidi jim řekli že je to sračka , dalši hra nebo datadisk bude lepší ... vydali další nástavbu a je to ještě větší sračka - Bethesda je u mě píča (omlouvam se za vulgarismy jinak to nejde...)
Autor: PsychoticOdesláno: 21:26, 5.5.2009ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
to Wenca - Omyl, jen pár zakomplexovaných úchyláků jim řeklo že je to sračka :-), zbytek rozumných lidí (s 3D mozkem) jim řeklo, že je to nejlepší hra poslední doby (ačkoli plná bugů na všech platformách, ale kvalita herního zážitku to vynahradí). Ale ty přídavky, to je teda děs a hrůza. Eště že je nemám a ani nemůžu mít :-)
Autor: RolleR_RATMOdesláno: 22:13, 5.5.2009ID: 700d48Nahlásit Vaultmasterům
Konečne začne Bratrstvo neco delat, ne jenom kradnout technologie, a hrát se na rebelov. Ve F1 byl jenom Vault Dweller kdo neco udelal, ve F2 takisto jenom Chosen One, ..... ted bratrstvo udela co by mnel od zacatku (aspon ja to doufam). Jsem zvedavej na revoluce Bratrstva proti enklave.

-=Fallout fan from SVK=-
Autor: RatmamahatmaOdesláno: 23:06, 5.5.2009ID: 6f716cNahlásit Vaultmasterům
:D vtipná novinka, jsem pobaven
Autor: CyberDeathOdesláno: 00:33, 6.5.2009ID: 611798Nahlásit Vaultmasterům
Nechci vam brat vas/nas Fallout 1 a 2 svet (sam jsem jej dohral nekolikrat a svet proste zboznuji a parkrat si jeste zahraju)
Ale
Fallout 3 (i kdyz ma s puvodnima falloutama vcelku malo spolecneho) je na poli dnesniho plevelu jedna z nejlepsich her posledni doby ... napiste jednu komercni hru posledni doby ketra by se svetu fallutu aspon podobala a byla jaks takz hratelna ? Ja si vzpomenu jen na The Fall: Last Days of Gaia
Autor: KharkowOdesláno: 08:46, 6.5.2009ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
CyberDeath: S.T.A.L.K.E.R. (a Clear Sky) a hratelností F3 předčí :)
Autor: CyberDeathOdesláno: 09:44, 6.5.2009ID: 611798Nahlásit Vaultmasterům
Kharkow: Stalker je ale FPS s jeste min RPG prvkami nez Fallout
Autor: KharkowOdesláno: 11:54, 6.5.2009ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
CyberDeath: Mě přišlo vylepšování zbraní a brnění v CS jako hodně velký RPG prvek, nemluvě o aktivních frakcích 8-)
Autor: jaxOdesláno: 14:11, 6.5.2009ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
Tak aby nám tady nestála řeč tak zopakuju pár důležitých bodů:
1.) Fallout3 je super hra (jedna z nejlepších za poslední roky)
2.) Ač se to zdá pro někoho neuvěřitelné tak je to RPG a rozhodně dokonce i dobré(i když samo že nějaké ty chyby se najdou, ale ty měli ostatně skoro všechny hry, dokonce ani F1 a 2 nebyli zdaleka vyjímkamy)!
3.) Fallout 3 je, ač se to zdá opět pro mnoho lidí nepřekousnutelné a neuvěřitelné, plnohodnotné pokračování Falloutu 1 a 2, samozřejmě upravené aby plně vyhovovalo standartům doby (ač to samožřejmě zní dvojsmyslně v tom že dnešní generace jsou dementi a hrají jen stupidity, tak je to myšleno především ve smyslu grafického a interaktivního pokroku)
4.) Rozhodně nechci schazovat F1, 2 ale F3 není o nic horší díl než ty předchozí (neberu někomu že dává přednost "klasice"), jen je prostě přecijen jinatší...
Autor: smejki - jaxOdesláno: 15:01, 6.5.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
napíšeš recenzi na Broken Steel? byl bych rád
Autor: jaxOdesláno: 15:42, 6.5.2009ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
Bohužel nemůzu i kdybych chtěl, jak víš určitě sám moc dobře, přídavek je teď pro PC na neurčito stažen z prodeje:p (Xshit nevlastním)
Krom toho, rád sem jednou za čas něco malého přispěju kvůli narušení téhle dogmativní atmosféry, ale abych se dělal s něčím delším co tady u vás stejně hromada lidí zavrhla ještě předtím než o tom něco vůbec věděli a budou akorát držkovat, na to nemám ani náladu a ani čas...
Autor: JaWOdesláno: 15:50, 6.5.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
viz. moje novinka.
Autor: smejkiOdesláno: 21:23, 6.5.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
jax - já svým nezavrhováním f3 jdu taky docela proti proudu...a žiju

jaw - ano, tohle jsem viděl ve své křišťálové kouli. ta investice asi vážně stála za to :-))
Autor: smejkiOdesláno: 12:01, 7.5.2009ID: 705a3aNahlásit Vaultmasterům
Broken Steel is out.....of order :-D
Autor: KharkowOdesláno: 13:07, 7.5.2009ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
smejki: na scéně ani ne, hromadně teče jak německá, tak nová anglická verze o 105...
Autor: AmarounOdesláno: 23:55, 7.5.2009ID: 7f035aNahlásit Vaultmasterům
http://fallout.wikia.com/wiki/Point_Look ze by dalsi DLC ? :)
Autor: smejki - amarounOdesláno: 09:11, 8.5.2009ID: 41a986Nahlásit Vaultmasterům
to je zatím furt jen spekulace...nejsme bulvár ..:-)
Autor: AziriusOdesláno: 09:48, 8.5.2009ID: 4294aaNahlásit Vaultmasterům
horsie uz to asi nebude...
Autor: Mad MaxOdesláno: 08:54, 9.5.2009ID: 42e332Nahlásit Vaultmasterům
Hele nevite nebo spíše neporadíte jak se dá rychlost spět na normál dík za odpověd
Autor: Mad MaxOdesláno: 10:11, 12.5.2009ID: 42e332Nahlásit Vaultmasterům
Hele tak co bude ? čte to vůbec někdo ????
Autor: smejki - Mad MaxOdesláno: 10:46, 12.5.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
jdi na forum
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.