.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaV, 2009-05-14 20:21:22, NMA fórum

Info o nové verzi Restoration Projectu pro Fallout 2

Killap je poslední dobou bombardován otázkami od nedočkavých fanoušků ohledně další verze Restoration Projectu pro Fallout 2. Killapovo vyjádření najdete zde a překlad pak níže:

Protože chci, aby každý věděl jak si vedu, tak tu mám pro vás nějaké informace.

Hodně se pokročilo na verzi 1.3. Instalátor podstoupil nějaké změny/vylepšení a podle mě je teď podstatně lepší. Co se týče hry samotné, bylo opraveno několik chyb a vylepšena hratelnost. Práce postupují tak, aby každá nová lokace ve hře byla co možná nejblíže tomu, jak byla původně zamýšlena v originálu.

Tady máte můj seznam toho, co se má ještě udělat. Jestli bude vše součástí verze 1.3
(nebo až ve verzi 1.4 nebo dokonce ještě vyšší) je diskutabilní, ale tak jak tak, tohle je vše, co zatím zůstalo udělat:

- hlášení o chybách od mých testerů v
San Francisku, Vojenské základně, Navarru a Enklávě. Hlášení k těmto lokacím přijde také ohledně neoficiálního patche. Takže mě čeká pěkná kupka oprav!
- vylepšit rozhovory ve všech nových lokacích. Některé z nich jsou opravdu strohé a mají tedy ještě co vylepšit, atd.
- opravit vstupní mapu do EPA. Je ji potřeba opravit, aby více odpovídala původním dokumentům.
- zatím neuvedené změny/doplnění jednoho levelu v EPA.
- implementace Shi ponorky do hry (téma na NMA fóru).

První verze ponorky je více jak dva roky stará První verze ponorky Tahle torpédová místnost byla nakonec taky kompletně překopaná.
Jeden ze zamýšlených návrhů ponorky. Jeden ze zamýšlených návrhů ponorky.   Zaplavený level vodou, ve kterém se budete muset brodit, ve hře bohužel asi neuvidíte.
Abyste se dostali k ponorce, budete muset zprovoznit starou rezavou kocábku. Téměř hotový jeden z levelů. Toto je pravděpodobně konečná verze vzhledu exteriéru ponorky, tak jak ho uvidíte ve hře.

Tohle je vše, co zatím zůstalo udělat. Až budou všechny tyto položky na mém seznamu odškrtnuty, moje práce na Restoration Projectu bude hotova a můj cíl, dokončit to, co vývojáři neměli čas dodělat, bude kompletní. Samozřejmě, že hlášení o chybách budou stále přicházet, ale pokud se bude jednat o obsah, tak to bude vše.

Předpokládám, že kdybych byl úplně pomatený, zkusím do hry implementovat systém reakcí, který chtěli vývojáři také ve hře mít, tak jako zhmotnit perk empatie. Systém potřeby jíst byla další myšlenka, kterou vývojáři chtěli zakomponovat. Na těchto věcech zatím nemám vůbec žádnou chuť pracovat, takže jednoduše nebudu. Snad máknu na
systému potřeby jíst, ale ten bude když tak jen jako jedna z voleb v instalátoru a nebudete ji nuceni instalovat. A pokud se do toho přeci jen pustím, tak na tom nechci dělat sám.

Nevzdávejte se. Vím, že to je už pěkně dlouhá doba, ale slibuji, že toto bude zatím ta nejstabilnější a nejzábavnější verze.

Sdílet na Facebooku
Autor: SayOdesláno: 21:32, 14.5.2009ID: 51ae4eNahlásit Vaultmasterům
Wow! Budu se modlit aby to Killap zmákl! Btw, z kama bere informace o tom, jak měl F2 původně vypadat?
Autor: JaWOdesláno: 21:54, 14.5.2009ID: 43084cNahlásit Vaultmasterům
Say: Z Fallout Bible, standardně přístupné z pravé lišty tady na Brahmině.

http://www.madbrahmin.cz/index.php?dir=spolecne/bible&id=bible
Autor: JeštěrOdesláno: 00:02, 15.5.2009ID: 7f27b0Nahlásit Vaultmasterům
Ta submarína je hustá, absolutely heavy stuff, akorát do ní IIHC střelit ryze diabloidní lokaci, pročež se nedivím, že je chce Contie zpětně obřezat a nemá motivaci. Jako člověk mistrovských grafických skills bych vpravdě nechtěl bejt obklopen mizernými game designery...
Autor: smejkiOdesláno: 00:48, 15.5.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
fuck! ještěre, mluv jako člověk 8-o
Autor: beoOdesláno: 17:34, 24.5.2009ID: 7effd8Nahlásit Vaultmasterům
pecka!
Autor: whackOdesláno: 09:03, 14.6.2009ID: 6f716cNahlásit Vaultmasterům
Verzia 1.3 este nie je hotova?
Autor: whackOdesláno: 17:16, 2.11.2009ID: 705d62Nahlásit Vaultmasterům
Robi sa na tej verzii 1.3 vobec ?
Autor: JaWOdesláno: 20:52, 7.1.2010ID: 6056a0Nahlásit Vaultmasterům
Mělaby vyjít teď v lednu, ale kdo ví...každopádně to bude oproti 1.3 obrovská změna http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?p=683555#683555
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.