.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Ratman, 2009-05-30 19:29:46,

Soutěž -O brahmíní vemeno- ukázka cen

Od vyhlášení povídkářské soutěže "O brahmíní vemeno" už sice uplynulo pár dní, ale vlivem Ratíkovi lenosti a přílišné chuti na pivo se teprve nyní dočkáváte slíbeného fota nabízených cen. Nuže mí věrní šmoulíci, pohleďte, co má naše brahmínka ve svém vemínku (kromě hektolitrů piva, glogloglo):

ukázka cen do soutěže


Pro ty, co by snad nepoznali z obrázku o co přesně se jedná, tak udávám celý přehled i v textovém formátu (analfabeti-nepoználci mají bohužel smolíka).

Originální hra - Fallout 3
Originální hra - Fallout Collection
Originální DVD s postapo filmy (MadMax, MadMax 3, Waterworld)
Stařičká originálka Fallout 1
Webkamera (ano ve tvaru psa... a ne, na ceny opravdu nemočí, to se vám jen zdá)
Postapo knihy (Špinavá práce, Den Trifidů)

A samozřejmě- každý ze šťastlivců obdrží audio CD s hudbou původních Falloutů + DVD s kvantem falloutích downloadů. Ty už ovšem na obrázku neuvidíte, protože se nejedná o ceny výběrové, alébrž  jisté pro každého z výherců. Pokud byste netušili, o čem to ta zlitá krysa zase žvaní, tak doporučuju přečíst tuto novinku, kde naleznete více informací. Takže povídkám, pivu a šmoulům zdar! :o)

Sdílet na Facebooku
Autor: KharkowOdesláno: 22:05, 30.5.2009ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
(: Ten Aibo mě tam naokamžik zmátl :)
Autor: RockoOdesláno: 22:25, 30.5.2009ID: 7eb542Nahlásit Vaultmasterům
Snad není první ceno F3 ? :P
Autor: HonzišOdesláno: 00:11, 31.5.2009ID: 60576eNahlásit Vaultmasterům
Neboj to nemyslí vážně F3 bude cena útěchy pro nejhorší výtvor.
Autor: HonzišOdesláno: 00:12, 31.5.2009ID: 60576eNahlásit Vaultmasterům
Jinak ta kniha špinavá práce je fakt výborná všem co jí nevyhrajou jí doporučuju koupit a možná i přečíst.
Autor: KalimeroOdesláno: 03:38, 31.5.2009ID: 518abaNahlásit Vaultmasterům
Vidím tu několik možnosti
- v redakci je kolaborant, který propašoval jako cenu Fallout 3
- opožděný apríl
- někdo z redakce zpět zabalil svůj kousek, aby se ho zbavil
- je to past - ten kdo bude žádat jako cenu F3, bude mu posláno i trocha toho antraxu
- readakce dostává upomínkové předměty za reklamu (špatná reklama, taky reklama)

Pak mě ve skrytu duše napadla ještě jedna možnost, která je jen takovým výstřelkem a velice nepravděpodobná - prakticky nereálná - redakce je naprosto normální a ví, že F3 originálku spousta lidí ocení, viz znovu začínající dementní komentáře, které mají jediný cíl :) Na madbrahmině jsou mistry flamu :)

Mimochodem jsem váš web zneužil jako svou indicii :) doufám že to nevadí http://www.prison-break.cz/clanky.php?clanek=99
Autor: KalimeroOdesláno: 03:39, 31.5.2009ID: 518abaNahlásit Vaultmasterům
:D ježiši * mistři. Ten zapomenutý háček mě asi donutil nenapsat měkké i po R :)
Autor: RatmanOdesláno: 07:18, 31.5.2009ID: 42e206Nahlásit Vaultmasterům
Ujišťuju vás, že všechny ceny jsou koupeny za peníze soukromé (já, JaW) nebo za redakční získané z reklamy. Takže jde čistě a jen o naši akci - navíc není zmíněna ani žádná firma neboon-line obchod, takže takové komentáře si schovejte od cesty.
Fallout 3 je zcela regulérní cena - já tu hru také nemusím, ale svůj názor tady nemusím vykřikovat každý 2. den. Najsou se tací, kteří o něj budou stát a pokud vyhrajou a vyberou- dostanou zcela originální a ve fólii zabalenou hru. Nemusíte se bát, že by v tom bylo nasráno.
Autor: smejki - KalimeroOdesláno: 09:51, 31.5.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
"Pak mě ve skrytu duše napadla ještě jedna možnost, která je jen takovým výstřelkem a velice nepravděpodobná - prakticky nereálná - redakce je naprosto normální a ví, že F3 originálku spousta lidí ocení, viz znovu začínající dementní komentáře, které mají jediný cíl :) Na madbrahmině jsou mistry flamu :)"

možná se ti to zdá neuvěřitelné, ale tato možnost je správná
Autor: haroldOdesláno: 10:14, 31.5.2009ID: 3304aaNahlásit Vaultmasterům
Malinko mě ponechává v nejistotě proč mezi MadMaxy 1 - 3 chybí ta čupr dvojka? :)
Autor: RatmanOdesláno: 13:42, 31.5.2009ID: 42e206Nahlásit Vaultmasterům
Protože tu si myslím vybral jako odměnu výherce předchozí soutěže.
Autor: haroldOdesláno: 18:26, 31.5.2009ID: 3304aaNahlásit Vaultmasterům
Ahá. Záhada je rozluštěna a já zas můžu přestat na chvíli pít.
Autor: VikyOdesláno: 21:34, 31.5.2009ID: 426f8eNahlásit Vaultmasterům
Pánové, neváhejte ukojit své grafomanské choutky taky nějakou povídkou..
Autor: Three dogOdesláno: 22:42, 31.5.2009ID: 426d34Nahlásit Vaultmasterům
Ty ceny asi nejsou seřazeny ne? První by jasně měla bejt stařičká originálka jedničky, to je raritka.. Btw za tu trojku ste mohli ušetřit, já bych vám klidně do toho pytlíku nasral, když na to nemáte kuráž :)
Wau hau fallout 3 je nejlepší rpg na světě, páč tam můžete ustřelovat hlavy a mít za to expy vau hau
Autor: smejki - Three dogOdesláno: 23:14, 31.5.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
ne, seřazené to není. není to sice oficiální prohlášení, ale počítám s tím, že výherce bude mít na výběr, druhý na výběr ze zbytku a třetí na výběr ze zbytku ze zbytku.
Autor: PaegasOdesláno: 23:28, 31.5.2009ID: 5161beNahlásit Vaultmasterům
Kde jste vzali orig F1 v krabicové formě??? TO JE NÁDHERA!!

2 Kalimero - :DD pěkný, souhlas..
Autor: ShoggotOdesláno: 23:30, 31.5.2009ID: 6fbf8cNahlásit Vaultmasterům
Tak lukrativní výběr cen mě zcela jistě donutí něco sepsat! Skvělá práce, VM! ::kawai::
Autor: JaWOdesláno: 23:33, 31.5.2009ID: 7f9e76Nahlásit Vaultmasterům
Paegas: eBay
Autor: fuzziOdesláno: 12:52, 1.6.2009ID: 5163aeNahlásit Vaultmasterům
Paegas: třeba tu je jedna

http://global.ebay.com/FALLOUT_ORIGINAL_BIG_BOX_PC_GAME_/400053263038/item
Autor: HerrerOdesláno: 10:22, 2.6.2009ID: 70a9ecNahlásit Vaultmasterům
Paegas: Jooo,taky mě dostala! Ty woe,to byly časy,tenkrát stačilo padesát her a měls vyzdobenej byt:-)
Autor: RavenOdesláno: 11:07, 3.6.2009ID: 700e14Nahlásit Vaultmasterům
Začínám uvažovat o účasti v soutěži... Jen mám takový dotaz, je stanovena maximální délka? Přeci jen, jestli bude účastníků hodně, číst 50ti stránkové povídky by byl docela záhul.
Autor: JaWOdesláno: 11:10, 3.6.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Rozsahově by se práce měly držet definice slova "povídka", ale jsem liberální a když to trošku přefiknete, nic se nestane. I přesto by však vaše dílo nemělo být delší než 4.000 normostran textu (plus případné obrázky).

viz. http://madbrahmin.cz/diskuse/752
Autor: SybrakosOdesláno: 14:19, 5.6.2009ID: 705b08Nahlásit Vaultmasterům
Snad ještě nějak pořeším to moje dílu s BoS tématikou
Autor: Ramses IV.Odesláno: 21:00, 7.6.2009ID: 332a2eNahlásit Vaultmasterům
Zk těm filmum jste mohli jestě pridat 12 Opic. i kdyz se to odehrava vic v současnosti ( minulosti) tak ta atmosfera na zacačatku je dokonala.
Autor: PsychoticOdesláno: 00:33, 9.6.2009ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
Mám dotaz: budou do soutěže odeslané povídky po jejím skončení volně dostupné ve zdejším "literárním podlaží"?
Autor: smejkiOdesláno: 10:40, 9.6.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
Ramses - k těm filmům jsme mohli přidat asi třicet dalších :-D. koukni na forum na seznam postapo filmů

Psychotic - samozřejmě. pokud si autoři nebudou přát jinak...
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.