.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Sius, 2009-06-25 11:14:15, www.fonline.ru

Guns? -check- Ammo? -check- Booze? -check- Ok guys, let’s do this!

Pokud na vás krom bitek o poslední Nuca Colu zanechal jizvy také Fallout 3 tak vězte, že není všem dnům konec. V zaplivaných koutech internetu se pomalu ale jistě vyvíjí zatím docela neznámý ruský projekt FOnline.

Pro rychlý průlet oč se vlastně jedná jsem přeložil/aktualizoval menší FAQ ze stránek projektu:

Q: Co je FOnline?
А: Fonline je online modifikace pro Fallout 2, díky které můžete brázdit pustinu s hráči z celého světa. Jelikož F2 neobsahoval multiplayer, rozhodli jsme se vytvořit nový server a klient, který je založen na originálních herních konceptech.

Q: Kdy bude projekt dokončen?
А: Až bude hotový.

Q: Kdy začne třetí open test?
А: 15. srpna 09. 

Q: Čemu se FOnline podobá: LineAge, Ultima On-line, Ragnarok or TimeZero, FightingClub?
А: Fallout 1/2.

Q: Kdy a kde se odehrává děj?
А: Rok: 2246; Mapa: Fallout 2.

Q: Jak bude vypadat boj?
А: Ve hře bude jak real-time (podobně jak ve Fallout Tactics), tak turn-based (F1/2).

Q: Co se stane, když moje postava umře?
А: Její tělo se naklonuje v nejbližší Replikační stanici. Zůstanou vám všechny vzpomínky a dovednosti, které jste měli v momentě úmrtí. Z herních peněz se odebere poplatek za klonování vašeho těla. Dostanete klasický modrý jumpsuit, pip-boye a možnost dál pokračovat ve hraní. Ovšem veškeré předměty, implantáty nebo peníze zůstávají ve vaší mrtvole, kterou po nějaké době pohltí pustina.

Q: Jak budou probíhat questy?
А: Všechny questy jsou rozděleny do skupin: opakovatelné (vyčisti úkryt, zabij škůdce ve stodole, oprav nespolehlivý generátor), jednorázové (staň se paladinem BoS nebo občanem Vault-City) a unikátní (zachraň svět). Když bereme v úvahu pestrost světa Falloutu, tak věříme, že o zábavu tu nouze nebude.


Sečteno a podtrženo. Od tvorby postavy dál jde o nelehký úkol přežít v pustině FOnline, navíc se ztrátou veškerého vybavení při úmrtí je laťka nastavená opravdu vysoko. Jinak jako účastník 2. open testu můžu přihodit něco málo informací navíc. Komunikace mezi městy a v pustině probíhá především skrze rádio, kde můžete ladit mezi asi 99 kanály a přivlastnit si jeden z nich pro svou pustinnou sebranku. Obecně kanály 1 a 2 jsou otevřené pro in-game chat. Ve hře existují zásobovací karavany, které každých pár dní přiváží nové zbraně, zbroje a vybavení, takže jsou dobrým místem kde si odzkoušet vaši zručnost v kradení. Pokud čistě náhodou nemáte v době úmrtí na své postavě žádné chechtáky, bude vaše tělo naklonované v replikační stanici pro dlužníky, tedy v takzvaném Hell. A zřejmě už tušíte, že to nebude zrovna místo, kam by jste se vydali na dovolenou.

Registrace a download herního klienta bude k mání až zmiňovaného 15. srpna a tento třetí open test bude trvat až do oficiálního zahájení provozu FOnline s menšími přestávkami pro updaty.

JaW doplňuje: Na stránkách modu si můžete prohlédnout jak screenshoty, tak videa a nově i videa z hraní na Youtube.

Sdílet na Facebooku
Autor: DannyOdesláno: 14:26, 25.6.2009ID: 6117fcNahlásit Vaultmasterům
o tomhle uz jsem slysel, zni to slibne
Autor: DannyOdesláno: 14:39, 25.6.2009ID: 6117fcNahlásit Vaultmasterům
co myslite ze se stane kdyz vystrilite cely mesto od NPC??
Autor: JaWOdesláno: 14:50, 25.6.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Danny:budeš si moct vybrat barák, ve kterým chceš bydlet
Autor: DannyOdesláno: 15:01, 25.6.2009ID: 6117fcNahlásit Vaultmasterům
ja myslel jako kdyz prijedu do mesta a zacnu ho komplet vyhlazovat tak v singlu se ty lidi nikdy nerespawnovali, proste nasledky, tak jak to bude vymysleny v multaku
Autor: chekotayOdesláno: 15:26, 25.6.2009ID: 426f8eNahlásit Vaultmasterům
Paráda! O důvod víc nainstalovat si na škole Fallouta :-D Sbohem , vidino jakékoliv udělané práce... :-)
Autor: SiusOdesláno: 19:45, 25.6.2009ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Ve FOnline není zrovna jednoduché dostat se k vybavení, takže sám jsem nezkoušel atakovat NPC, ale pokud vím, tak se mrtvé NPC respawnují.

Ale to bude to poslední co budete zkoušet... pamatuju si jak jedna guilda skupovala všechny výbušniny a nášlapné miny a pak jednoho pěkného dne podminovali komplet celý klamath/den a VC. A to pak byly jatka, když se tam proběhlo pár nicnetušících občanů...
Autor: KeinOdesláno: 21:38, 25.6.2009ID: 7fc64eNahlásit Vaultmasterům
Možná by bylo dobré to hodit přímo do newsky:
http://www.youtube.com/user/FOnlineTeam
Autor: TemplayerOdesláno: 08:50, 26.6.2009ID: 42e396Nahlásit Vaultmasterům
Jo, zkoušel jsem to při open betě. Opravdu těžké se dostat k vybavení, než jsem ziskal Pancor Jackhammer tak to trvalo. A pakmně sejmul nějakej parchant v power armoru s rotačakem. GRRR :D.Jinak mají to perfektně vyřešené, a taky tam měli vozidla z Fallout Tactics: BOS, ikdyž jsem neviděl, jak se používají, bylo by perfektní mít vozidla na používaní typu FT:BOS , to se nedá popřít :) . Doufám se nás budete nadále informovat o tomto projektu, vypadá velice nadějně.
Autor: HonzišOdesláno: 08:55, 26.6.2009ID: 60576eNahlásit Vaultmasterům
Spíš by mě zajímalo jestli se dělá i anglická verze nebo to bude jenom v ruštině?
Autor: TemplayerOdesláno: 10:53, 26.6.2009ID: 42e396Nahlásit Vaultmasterům
Toť otázka, ale mám pocit že to překládají i do eng a bude to na výběr,teda to tak bylo u nich napsáno na forku při druhem open beta testu
Autor: SiusOdesláno: 13:05, 26.6.2009ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Ono herní prostředí je mixované, tedy jak ruskty, tak eng, ale questy samotné byly z 95% při druhém open testu jen rusky. Snad si dali soudruzi záležet a přeložili nám to nebo minimálně poskytnou strojové překlady.
Autor: XaintOdesláno: 09:30, 27.6.2009ID: 430b6cNahlásit Vaultmasterům
Tak tenhle projekt bych mozna i podporil, ackoliv jinak jsem peknej skrt... t
Autor: smejkOdesláno: 12:33, 27.6.2009ID: 518804Nahlásit Vaultmasterům
pochybuji o komerční povaze tohoto projektu
Autor: xaintOdesláno: 20:22, 28.6.2009ID: 430b6cNahlásit Vaultmasterům
jasne, ale i nekomercni projekty maji ikonku DOnate. Provoz serveru neco stoji a dary jsou bezny zpusob.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.