.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2009-06-24 20:57:20,

9. Brnosraz - fakta a fámy.

Vážení přátelé, ano! Devátý brněnský sraz se opravdu uskutečnil, a většina z nás jej i přežila. Někteří však měli namále, zmíním zde jen pro ilustraci Morta, který se ztratil na autobusáku, Skreče, který byl celou dobu v kómatu, pak se vzbudil, usmál na nás a odjel, Javora, který spal v pozici důstojné filozofa na místě nedůstojném filozofa, Necra, jenž šel ještě provokovat nágly, Smejkiho, jenž skončil na vodítku, Jarkelda, na kterého se lepily vnadné bloncky, a Aranelku s Viky, na které se velký ochránce Bodkin vykašlal, a tak musely nocovat pod ochranou muže pochybné pověsti. Taky bych chtěl zmínit Periho, prostě jen tak.
Banda se v knajpě U dobré kozy sešla dobrá, pokud se divíte těm ručníkům, tak to je dobře, od toho tam jsou, rozhodně nemají nic společného s běháním na Adama a objímáním se v dešti. (Na tomto místě bych rád dal světu najevo, že jsem zarostlejší než Justy, což mě těší, neboť jsem vždy chtěl být stejně macho jako Pacho, hybský zbojník. ) Pivo do nás teklo proudem a třeba já jsem kontinuálně pod parou ještě dnes. S postupem času se část pařby pod záminkou kouření přesunula na vzduch. O čem se vedla řeč si už moc nepamatuju, jen vím, že jsme ani náhodou nestihli probrat všechno, co jsme chtěli. V některých chvílích byla však diskuse tak zoufalá, že někteří účastníci raději zvolili pokus o čestnou sebevraždu, popřípadě hbitě používali ochranných pomůcek.
Co se o tom budu rozvádět dál. Srazy jsou od toho, aby se lidé vykecali na témata, která je všechny pojí, což je v našem případě kromě samozřejmého tématu Falloutu také (dobrá) muzika, military fetiš, židovská infiltrace, vodní čip (Jeden z důvodů, proč se nyní Viky sprchuje ve studené vodě...), šmoulové, šňupací tabák, konečné řešení konečná porážka Bratrstva oceli, světová ekonomika, ale hlavně, děti, hlavně pivo.
Tož tak to tam vypadalo. když nás vykopli z lokálu, zahnízdili jsme se u Viky na privátu a postupně odpadali. Na druhý den se pak banda zvedla, nasnídala, a zmizela jak pára nad hrncem. Což je škoda, protože to byl naprosto dokonalý sraz, a každému se hned stýskalo. Bo taka banda pjerunů se jen tak nenajde.
Takže ještě jeden pohled na první a druhý segment posádky (zleva: Viky, Morty, Jarkeld, Necromancker, Peri, Bodkin, Aranelka, Chekotay) a zbytek si prohlédněte na Rajčeti! Upozorňuji, že fotky nejsou řazeny podle žádné směrnice Evropské unie.
A já se již s vámi pro dnešek rozloučím a těším se na všechny věrné návštěvníky VŠB, až se spolu zase potkáme na Nukleárním úderu.
Mír s vámi!
EDIT: Byl jsem včera již tak zmožen, že jsem zapomněl, proč lavně tuto aktuálku píši: Děkuji touto cestou ještě jednou Smejkimu a Viky za srazová trička. Smejki zorganizoval vyvektorování všech kreseb fallout-boye, čímž umožnil vytvoření pěkného velkého obrázku, a Viky je zařídila, vyběhala, nakoupila. Dík!

Sdílet na Facebooku
Autor: MortyOdesláno: 23:03, 24.6.2009ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
PRVY! :D

a jooo mne ste chybali uz ked ma toudi hodil do busu smer BA->KE...

No co, nie kazdy cestuje 9 hodin za sialenou brahminkou :)
Autor: toudi_skOdesláno: 23:10, 24.6.2009ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
jo, mocne bolo :: zasneny smajl ::
Autor: smejkiOdesláno: 00:59, 25.6.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
bylo příjemně
Autor: JavorOdesláno: 08:38, 25.6.2009ID: 708470Nahlásit Vaultmasterům
Heh, prolézal jsem fota a že prý proč mám na té jedné fotce hinduistickou tečku. Asi budu muset vážně přemýšelt o vyčištění monitoru.
Autor: PerryOdesláno: 09:23, 25.6.2009ID: 708342Nahlásit Vaultmasterům
Hah ta fotka, jak smejky líže to křoví ... ta je krutá :D ( koho zajímá, že svoje )
Jinak cheky - pravda na spousta fotkách se jsem se zrovna nestihl tvářit, ale moje ucho si tam nemusel dávat :D - dej tam buď IMG 2080 nebo IMG 2129 dík
Autor: chekotayOdesláno: 14:11, 25.6.2009ID: 426f8eNahlásit Vaultmasterům
Cože, Smkji lízaící křoví? My jsme šli kolem nějakého křoví? O čem to sakra točiš??
Autor: PerryOdesláno: 14:14, 25.6.2009ID: 708342Nahlásit Vaultmasterům
Promiň, zbytkáč.škoda,že se tu nedaj po sobě mazat příspěvky.. foto 2102 .
Autor: chekyOdesláno: 14:20, 25.6.2009ID: 426f8eNahlásit Vaultmasterům
:-D
Autor: toudi_skOdesláno: 15:25, 25.6.2009ID: 3290acNahlásit Vaultmasterům
Perry, nemusíš sa ospravedlňovať, zbytkáč má Chekotay :rock:
Autor: JarekOdesláno: 09:37, 26.6.2009ID: 602f94Nahlásit Vaultmasterům
Mě nejvíc dostalo, když jsem u některých fotek čekal, až se pořádně načte, čekám a čekám, a až potom mi došlo, že to už lepší nebude.
Autor: AranelkaOdesláno: 11:29, 26.6.2009ID: 522572Nahlásit Vaultmasterům
jaj, to se musi nekdy zopakovat :)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.