.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2009-07-03 12:32:49, English Russia

Mutanti z Černobylu útočí

Monstra útočíDnes tu máme novinky z Černobylu, místa tragické jaderné nehody.

Ta první je o obřích rybách, které můžete v dnešní době v řekách kolem Černobylu nalézt. V poslední době se lidé s těmito tvory setkávají čím dál častěji a výpravy do Černobylu teď zahrnují i speciální zastávky na mostech, aby si drobečky mohli lidé vyfotit.

Svědci hlásí tři až čtyř metrové kousky. Množí se děsivé příhody podobné té, jak nebohý vojenský řidič ztratil v souboji s těmito tvory ruku. Lidé tvrdí, že bahno na dně černobylských řek je stále radioaktivní, což umožňuje rybám dosáhnout takových rozměrů.


Ta druhá ne tak bulvární zpráva v článku je o budování obří klenby nad reaktorem.

Po přečtení článku se mi mimo jiné hned vybavila známá zmutovaná ryba ze Simpsonových.

Originální článek včetně videí můžete nalézt na blogu English Russia, který informuje o zajímavostech z rusky mluvících zemí.

Sdílet na Facebooku
Autor: RajoOdesláno: 16:36, 3.7.2009ID: 60cb6aNahlásit Vaultmasterům
no to je uplna zahada omg...kazdy sumec dorasta do takej velkosti pokial ma vhodne podmienky a tie ryby vo vode mohli mat tak 2-3m.
Autor: JaWOdesláno: 16:44, 3.7.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Nekaž mi novinku 8-)))
Jinak sumci prý rostou jen do dvou metrů http://cs.wikipedia.org/wiki/Sumec_velk%C3%BD
Autor: Johnny NuclearOdesláno: 16:45, 3.7.2009ID: 6fbf2aNahlásit Vaultmasterům
a to je přesně vono, pokud se v černobylu objevý něco normálního tak to není normální :D
Autor: JaWOdesláno: 16:47, 3.7.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Tady jsem ovšem našel i dva a půlmetrové mutanty
http://www.mrk.cz/nejnej.php3?iddruhu=25
Do vody mě už nikdo nedostane! 8-)
Autor: PajaOdesláno: 17:58, 3.7.2009ID: 5161beNahlásit Vaultmasterům
Jsou to sumci, a teda nepřišlo mi že by měli 3 až 4metry. A ano, přes 2 metry se jich už chytlo dost a dá se jen předpokládat, že jak má víc než 2m tak toho sumce z vody nikdo nedostane:-D
Autor: DalexOdesláno: 08:23, 4.7.2009ID: 7edbeeNahlásit Vaultmasterům
Jen pro pořádek je tam DIVER-potapěč ne DRIVER-řidič

Ono by taky moc nedávalo smysl jak by se řidič (vyjma koupele) dostal do vody (pokud to nebyl kormidelník nebo člen posádky ponorky třídy Akula.
Autor: JaWOdesláno: 12:36, 4.7.2009ID: 7f9e76Nahlásit Vaultmasterům
Dalex: A já sem si říkal, pro který kokot tam ten řidič lezl a on to byl potápěč 8-))). Pánové a dámy, takhle vznikají dezinformace.
Autor: ArmyboyOdesláno: 21:23, 5.7.2009ID: 6f9944Nahlásit Vaultmasterům
Tak to video je opravdu zajímavé, vidět tolik sumců na tak malé ploše je skutečně rarita ale ohledně té velikosti jsem skeptický, pokud ty "normální" ryby okolo nemají přes metr tak ti sumci určitě neměří 3 až 4 metry, mají tak max. do 2 metrů a i to bych řekl, že je moc.
Zkrátka velké oči, honba za senzací a máme tady megasumce :-).
A souhlasím s JaWem, do přírodní vody mě už nikdo nedostane, při představě, že by mě někdo z toho mostu mezi ty obludky strčil se mě úplně orosily brýle :-).
Autor: SmortnOdesláno: 14:47, 7.7.2009ID: 60cbd6Nahlásit Vaultmasterům
a já viděl velrybu heč XD a né u čenobylu ale v oceánu XD

ale jinak vyděli jste poslední plavky ... Lojza se naklonoval XD
Autor: TaranenOdesláno: 20:14, 25.12.2012ID: 60f21eNahlásit Vaultmasterům
Я далекий від Чорнобиля, але я бачив коня з трьома головами
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.