.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2009-07-31 20:27:57, Bethblog

Trailer k mateřské lodi

Tož... pěkně jim tam valí pára a grafici asi dostali přidáno.

EDIT - nějak se mi tu furt zkracuje název newsky. Kdo bude při sabotáži přistižen, bude mu ustřižen!

Sdílet na Facebooku
Autor: MarkosOdesláno: 22:43, 31.7.2009ID: 7035ecNahlásit Vaultmasterům
tak to bude úlet :D :D a to doslova
Autor: DannyOdesláno: 23:12, 31.7.2009ID: 6117fcNahlásit Vaultmasterům
Mluvíme tu ješte o stažitelném obsahu pokračování kultovního postapo Rpg? :D:D
Autor: KalimeroOdesláno: 00:43, 1.8.2009ID: 518abaNahlásit Vaultmasterům
Pokud pominu ty akční střílecí vložky, tak to naopak vypadá velice dobře. Očividně se nekoná žádná parodie, jak se mohlo zdát, ale celé prostředí je velice hezky zpracování a co mě nadchlo velice, je hudba z traileru. Typické Akta X. Pokud jsme se už smířili s F3 jako takovým, pro trailer jednoznačně palec nahoru
Autor: SiusOdesláno: 01:45, 1.8.2009ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Odkaz, který se v na můj vkus rozsáhlém textu newsky poněkud ztrácí jsem našel, kliknul a při načítání videjka zrovna přeskočil song ve winampu na "Jana Kirschner - Don't Worry". Původně jsem měl v plánu hned song utnout a vychutnat si podívanou (ačkoliv mě mohly čekat jakékoli nechutnosti, na které jsem nemusel být připraven a zvukový vjem je může jen prohlubovat), ale po prvních sekundách záběrů z nového DLC mi přišlo, že ten song k tomu jednoduše patří :D.

Jakoby si lidi z Bethesdy špatně vyložili některé ftípky z původníc falloutů, podpořené trochou fanfic a KABOOM - U.F.O. !

Už jen čekám, kdy příjde DLC, ve kterém bude hlavní hrdina postaven do role detektiva, který byl povolán spolkem domorodých přátel okultismu a šamanie, aby prozkoumal smrt rozplácnutého vorvaně.
Autor: JaWOdesláno: 12:28, 1.8.2009ID: 7f9f9cNahlásit Vaultmasterům
Vskutku epický závěr úchvatné pentalogie stažitelných přídavků na téma Fallout 8-)))
Autor: smejkiOdesláno: 12:32, 1.8.2009ID: 70a7f8Nahlásit Vaultmasterům
to "8-))))" vypadá jak fallout 8 :-D
Autor: jaxOdesláno: 12:38, 1.8.2009ID: 6f981eNahlásit Vaultmasterům
Musim rict ze bych daleko radeji videl misto poslednich dvou pridavku neco vice k veci, a ze by urcite bylo co tam pridat, ale co uz... i tak presto ze je to dost velky ulet, se musi nechat, ze kdyz se pres to clovek prenese tak to vypada pomerne dobre, zajimave a nejspis se to bude i pekne hrat, takze nakonec proc ne...
Autor: JaWOdesláno: 12:58, 1.8.2009ID: 7f9f9cNahlásit Vaultmasterům
smejki: hmm, tak jak tak, na Fallout 8 určitě čekat dlouho nebudeme. Omlouvám se, že jsem tě tím smajlíkem s brýlema dokonale vyplašil! 8-)
Autor: RadiawOdesláno: 13:27, 1.8.2009ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
At ten Fallout už n-e-k-u-r-v-ě-j ... je to Postapo Amerika , a ne Scifi Ufo na oběžny draze
Autor: BigDOdesláno: 15:06, 1.8.2009ID: 618fecNahlásit Vaultmasterům
Aspoň. že z toho neudělali Fallout - Star Trek (možná to přijde časem, až zjistí, že Fallou 1 opravdu existuje a že něco, jako emzácká ship tam opravdu je, rozpoznají Star Trek a tadá... "Nejnovější člen BOS je Spock, že kapitáne Kirku?")
Autor: TemplayerOdesláno: 21:13, 1.8.2009ID: 518a5aNahlásit Vaultmasterům
Boha jeho, berou každou parodii a odkaz z falloutů a przní je ! :D . Jsem zvědav jestli se v příštím přídavku dozvíme od našeho detektiva, že květináč petunií a velice překvapená vorvaň byli původně opravdu dvě termonukleární taktické střely 8-) úkolem bude vrátit se v čase a zachránit vorvaň (její teleportací do oceánu [na dně aby se radši utopila než rozmázla]) Todd mi začíná lízt na nervy...
Autor: Sius->TemplayerOdesláno: 22:53, 1.8.2009ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
A: Oh, co to je co se to ke mě přibližuje. Je to velké a hnědé, hmm. Budu tomu říkat země. Ahoj ze...

B: Ale ne! Zase?
Autor: QwertyOdesláno: 21:32, 2.8.2009ID: 50eafaNahlásit Vaultmasterům
to si snad k***a dělaj p***l
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.