.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Tom9k, 2009-08-03 15:29:56, NMA

Fallout Tactics - Awaken 1.41d

S patchi se nám nějak roztrhl pytel a máme tu patch na jednu (ale spíš asi jedinou) totální modifikaci Fallouta Tacticse. Seznam změn najdete ZDE. Postup instalace:

  1. Nainstalujte Fallout Tactics (funguje i platinová česká verze 1.27)
  2. Nainstalujte Fallout Awaken modifikaci (odkaz najdete ve Fallout Tactics - download)
  3. Nainstalujte 1.4ENG patch (taky můžete stáhnout na VŠB)
  4. Nainstalujte 1.41ENG patch (stahujte ZDE)- nebo z brahmínky (10.5 MB)
  5. Hrajte
Kdo toto ještě nehrál, doporučuji. Kdo to již hrál, tak ať hraje znova, stojí to za to a patch může sloužit jako záminka zase vyhrabat Fallout Tactics a nesedět jen u MegaModu (viz já) nebo u Fallout 3 (je tu někdo takový? :-)).

 

Sdílet na Facebooku
Autor: dexterOdesláno: 17:54, 3.8.2009ID: 52256aNahlásit Vaultmasterům
neboj, někdo další se najde. Jsem jeden z mála lidí, kdo si myslí že F3 neni až ta hroznej.
Autor: WencaOdesláno: 21:09, 3.8.2009ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
Ja si to taky myslim, Fallout 3 je dobra hra ale neni to Fallout takovy jaky sme znali ... ale vcelku ho respektuju (mlucim o puvodnim F3, DLC sem nehral )
Autor: AbbadonOdesláno: 21:34, 3.8.2009ID: 6fe7ceNahlásit Vaultmasterům
To niekto hraje F3. Nic v zlom, ale je az tak hroznej :) a vobec ho nerespektujem. hm .. ?
Autor: jaxOdesláno: 07:51, 4.8.2009ID: 332a30Nahlásit Vaultmasterům
Fallout 3 ma rada (pro nekoho kupodivu) desna spousta lidi, jinak by to ani nemohlo byt logicky tak uspesne... akorat o tom vetsina nema naladu davat vedet ignorantum a jeste se s nimi casto dohadovat jako treba ja:P Fallout 3 je pro me minimalne stejne dobry jako predchozi a nic na tom nemeni ani nejaky ty zapory (jakoze jednicka a dvojka taky ani nahodou nebyli bezchybne.. ale to uz spouste F3 hateru trochu uchazi...), jinak k tematu - Fallout Tactics je taky vyborna hra, taky bych si mohl zase pomalu zopaknout:p
Autor: PerryOdesláno: 10:41, 4.8.2009ID: 708342Nahlásit Vaultmasterům
to jax: ty seš logik :D
Autor: Tom9kOdesláno: 13:33, 4.8.2009ID: 41a91aNahlásit Vaultmasterům
Já si taky myslím, že Fallout 3 je vynikající hra. Bohužel ji ale nerozchodím, takže musím kejsnout u F1/F2/FT.
Autor: JaWOdesláno: 13:51, 4.8.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Tom9k: Doufám, že ještě dlouho budeš mít archaický počítač a budeš se tak věnovat Fo1/2 8-)))
Autor: Tom9kOdesláno: 16:19, 4.8.2009ID: 41a91aNahlásit Vaultmasterům
Proč? Nikdy jsem neřekl že s hardgaming PC bych si už nikdy nezahrál klasické Fallouty. Navíc mi to ulehčí práci, protože když Alt+Tabuju z F2 MM 2.35 do Windows a zpět tak to docela dlouho trvá.
Autor: JaWOdesláno: 17:04, 4.8.2009ID: 430b0aNahlásit Vaultmasterům
Tom9k: no nevim, mně třeba alttabování u F2 vyhazuje error a pak to spadne 8-(
Autor: Tom9kOdesláno: 18:15, 4.8.2009ID: 41a91aNahlásit Vaultmasterům
Jo, pokud máš nastavený používání DirectX....
Autor: JaWOdesláno: 18:59, 4.8.2009ID: 7f9f9cNahlásit Vaultmasterům
Když máš novější počítač, tak je to nutnost, jinak to do menu nabíhá nějakých 10 minut.
Autor: smejkiOdesláno: 20:44, 4.8.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
Fallout 2? vi to jeste hrajete? LOOOOOL, to jako ymrvere ctete ty zeleny pysmenka a mzourate na 256 barev OMG? Falout 3 rulz!
Autor: DevaOdesláno: 07:44, 5.8.2009ID: 7f7696Nahlásit Vaultmasterům
Tak Smejkiho už lidi z PR Bethesdy taky dostali?

Tohle je patch na mod Awaken od te polské party, jestli se nemýlím? Chtěl bych se zeptat co opraví? Protože, v Awakenu vždy když se tedy vydám do té závěrečné lokace, tak v animaci jedoucího vlaku se mi hra zasekne a tím jsem proste skoncil, dál už se prostě nepodívám. Myslel jsem tím, že to je mým způsobem hraní, ale skončí to tak, nehledě na frakci za kterou hraji. Týká se ten patch této chyby? Protože jiné chyby jsem nezaregistroval. Předem dík.
Autor: MortyOdesláno: 00:02, 8.8.2009ID: 51873aNahlásit Vaultmasterům
Deva: jop, v zozname oprav som cital ze to opravuje, tak snad hej.

a poslusne hlasim, ze smejki je tymto dnom vytriezveny a nehlasi blaboly ako vtedy :P
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.