.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2009-08-18 21:49:11,

Stěhování Templářského řádu

Poutník, který tento týden prošel skrz radiací svítící pláně, slezl jadernými pumami rozstřílené skály a prošel skrz smrkovicový les plný zmutovaných kočkolišek mývalovitých, stanul překvapeně v portálu mohutné pevnosti Templářského řádu Vaultu šílené brahmíny. Překvapeně... a sám. Palposty jsou prázdné, žádná hlídka jej nevyzvala k odložení zbraní a stažení kalhot. I vkročil tedy na nádvoří, kde si pouze vítra pohrával s vysušenou dětskou hlavičkou, nakoukl obezřetně do bunkrů, kde se ve tmě již začal shromažďovat ježibabí rosol, a zjistil, že pevnost je prázdná.
Ano, je to tak. Teprve po podrobném průzkumu si poutník mohl všimnout, že nad portálem je nápis, který vypadá, jako by ho psal Kaali Necromackerem namočeným do Wulfika. Nápisy jsou po lehké dešifraci jasné:
"Stěhovali jsme se! Přepište si v pip-boyi adresy na templari.tecka.eu pro stránku a templari.tecka.eu/phorum pro diskusní fórum! A teď vypadněte! Díkec!"
Důvodem stěhování je fakt, že Webzdarma věčně padá při uploadu - a já mám svůj život moc rád na to, abych ho marnil neustálým přihlašováním se - a také je pomalejší než Javor při bodákovém útoku (a to už je co říct!). No a také mi Kuře nabídl webhosting na stejném serveru, jako má Vault, což jsem prostě nemohl odmítnout - ta karma, co se line z diskových polí...
Takže tak. Věčnou slávu Vaultu šílené brahmíny! A postapokalyptice zdar!

BTW: A pokud si myslíte, že máte dobré PErception, oprubujte tuhle pohádku o červené Karkluce.

Sdílet na Facebooku
Autor: PsychoticOdesláno: 05:43, 19.8.2009ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
Ta hra je skvělá ;-) Mám 705.
Autor: WanamingoOdesláno: 18:58, 19.8.2009ID: 513ca2Nahlásit Vaultmasterům
Trumfnul sem tě... 789!
Autor: michalOdesláno: 18:58, 19.8.2009ID: 6f987eNahlásit Vaultmasterům
no do prčic, 618
Autor: chekotayOdesláno: 07:21, 20.8.2009ID: 426f8eNahlásit Vaultmasterům
Já 798, ale přes to jsem se ještě nedostal :D Parádní je, že se ty rozdíly s každou hrou trošku mění :)
Autor: WanamingoOdesláno: 10:34, 20.8.2009ID: 513ca2Nahlásit Vaultmasterům
803! Zase sem vas trumpfnul :D
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.