.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Tom9k, 2009-08-31 00:01:02, Jako obvykle od Mib88

Mib88 MegaMod 2.35.3

Haló? Je tu někdo? Hmm.... asi všichni hrají FOnline... No každopádně - pro ty, co navštívili tyto stránky je tu nejnovější patch na Mib88 MegaMod (ano, to je ta populární modifikace, kterou jste hráli než přišel na svět FOnline). Každopádně, stahujte z Rapidshare či ze Nirranovy stránky (která obsahuje i modifikace na MegaMod). Jakmile budete mít vše staženo, zkopírujte vše do vaší složky se hrou (musíte mít nainstalován patch 2.35.2) a hrajte. Seznam změn najdete s souboru megamod 2.35.3 readme.txt.

Sdílet na Facebooku
Autor: Tom9kOdesláno: 12:25, 31.8.2009ID: 41a91aNahlásit Vaultmasterům
Chtěl bych jen upozornit ještě, že pokud si načtete uloženou hru, vaše nošená zbroj se zdvojí a zbraň, kterou máte v inventáři, vaše postava odhodí na zem před vás. Je to bug, ale Mib je ve Vegas, takže to jen tak asi neopraví.
Autor: SiusOdesláno: 12:38, 1.9.2009ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Teď nám zhodili server... jůůů ono je už ráno?
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.