.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Kharkow, 2009-09-03 10:14:25, gog.com

Fallout série do třetice všeho dobrého/zlého

Aby toho spamu s nákupy Falloutů nebylo náhodou málo, tak po předražené nabídce na Steamu a fyzické možnosti vlastnění nosiče s Fallouty od Score přichází na řadu portál Good Old Games.com s týdenní promo akcí vydavatelského domu Interplay "Kup jednu a druhou dle vlastního výběru dostaneš zdarma" kdy jsou všechny tituly ohodnoceny cenou 5.99$ (cca 111 Kč). Nabízí se tedy zajímavé kombinace kdy za 11.98$ (222 Kč) sáhnete po třech Falloutech a k tomu třeba kvalitním dungeonu Stonekeep, či o něco méně kvalitním RPG Lionheart. V nabídce naleznete více než třetinu všech titulů co Interplay vydal, tak tedy přátelé digitální distribuce hurá nakupovat.

Pro GOG.com neznalé: Jedná se o online distribuční systém kdy po zaplacení můžete libovolně skrze internetový prohlížeč (bez nutnosti download klienta) kdykoliv stáhnout zakoupenou hru, ať jste na jakémkoliv počítači. Dále si můžete k patřičné hře stáhnou doplňující materiál v podobě soundracku, wallpaperů, manuálu,atp. Hry jsou v drtivé většině optimalizované pro Windows XP a Vista jsou zbaveny proti pirátských ochran a nevyžadují připojení k internetu (pokud si nechcete zahrát online).
Sdílet na Facebooku
Autor: DanielsanOdesláno: 14:53, 3.9.2009ID: 33513cNahlásit Vaultmasterům
Kdyby rači Micoprose (pokud ještě existuje....) upravilo pro Vista, nebo XP jejich X-Com 3 apocalipse, nedávno jsem si na něj s úsměvem zpoměl a docela bch si ho zahrál.
Autor: ViSiOnArOdesláno: 20:43, 3.9.2009ID: 41d220Nahlásit Vaultmasterům
Apocalypse na Xpckach facha - existuje neoficialni patch - staci googlit a najdes cely release i s tim patchem na rapidu.


- jinak jak koupil Steam verzi - mam tam vetsinu her a protoze cestuju tak se to vyplati - dostanu se k nim kdekoliv. Ale je pravda ze jsou nejdrazsi. A mit je v hmatatelne podobe os score me nelaka...
Autor: PerryOdesláno: 10:11, 4.9.2009ID: 708342Nahlásit Vaultmasterům
První odkaz nefunguje
Autor: moonfear to visionarOdesláno: 21:24, 4.9.2009ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
no nevim, na gogu se k tomu taky dostanu kdykoliv a nemusím kvůli tomu instalovat aplikaci třetí strany ;)
Autor: Kharkow --> moonfearOdesláno: 07:23, 5.9.2009ID: 618fe6Nahlásit Vaultmasterům
očividně si ze steamu nekoupil jen staré tituly
Autor: moonfearOdesláno: 09:01, 5.9.2009ID: 51158eNahlásit Vaultmasterům
jop přesně :) staré kupuju na gogu, zbytek na steamu. Steam je super služba, jen to páni z valve občas trochu přehánějí (euro=dolar a podobně). Kdyby měli pořádnou technickou podporu a jejich helpdesk nevypadal jak kdyby tam pracovali průměrně inteligentní šimpanzi po lobotomii, tak bych si to koupil i na steamu, ale týden čekat na odpověd a ještě dostat odpověď co nesouvisí s otázkou... (zatím pravidelně). Zrovna přemýšlím jestli si SF4 koupit nebo ne.
Autor: KharkowOdesláno: 10:04, 5.9.2009ID: 618fe6Nahlásit Vaultmasterům
To už je mi bližší moloch EA store, kterému jsem ochoten tolerovat směnný kurz, než Steamu.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.