.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Psychotic, 2009-10-17 02:23:11,

Aby bylo do čeho rvát prachy

Pokořitel Falloutu? Dost možná. Mluvím tady o post-apo RPG, které vychází za 3 dny - BORDERLANDS. Jak už jsem říkal, hra vychází 20. října pro všechny tři platformy - PS3, X360 a PC. Hra se řadí do kategorie akční RPG s pohledem první osoby.

Ačkoliv se tedy jedná o stejnou třídu her, v níž je Fallout, více by se od něj Borderlands lišit nemohl. Tato hra je mnohem více zaměřena na akci (pro tento účel ji vývojáři opatřili implementováním STOVEK druhů zbraní a dalších předmětů), bude obsahovat vozidla, která půjdou i vylepšovat, její provedení bude v kontroverzní "komiksové grafice", místo perků nastupují tradiční "blizzard-like" stromy dovedností... a teď špatná stránka hry - málo rozhovorů a slabší příběh, žádné větvení rozhovorů, jeden konec a hlavně WoWkařské úkoly typu běž semhle a zabij tolik příšer/banditů.

Kapitolou samu pro sebe je multiplayer (díky, Satane). Celý příběh půjde totiž projít v téměř libovolném počtu hráčů kooperativně. Konzoloví hráči mají navíc možnost hrát ve dvou splin-screen na jedné konzoli (Hell yeah!). Kromě toho bude hra zřejmě obsahovat i "normální" multiplayerové módy, tedy např. DM, obdobu CTF atd.

Nevím proč, ale řekl bych, že jestli F3 byl Oblivion s bouchačkama, tohle je Diablo s bouchačkama.

Rozhodně se jedná o dalšího zástupce post-apo RPG na herním trhu, takže správní Fallouteři by si to měli alespoň prozkoušet, ne? V ceně hry se vyskytují obrovské rozdíly napříč různými obchody, nejlepší ceny, co jsem našel:

PC - 899 Kč (surtep.cz); konzole: 1099 Kč (XZone.cz)

Pozn.: Ani nezkoušejte kupovat hru ze zahraničních obchodů, bůh-ví-proč je tam dražší, než u nás.

 

Sdílet na Facebooku
Autor: Danny (Daniiicceeqq)Odesláno: 15:18, 18.10.2009ID: 6117fcNahlásit Vaultmasterům
Musím poznamenat že zbraní nebudou stovky ale doslova milióny, protože je tam zbraňový generátor! Juchů
Autor: VooDooOdesláno: 15:51, 18.10.2009ID: 51fd92Nahlásit Vaultmasterům
to vozítko vypadá jak vystřižené z wipeoutu :D
Autor: rockheadOdesláno: 17:38, 19.10.2009ID: 335142Nahlásit Vaultmasterům
Jasně, že to bude Diablo se zbraněmi, když tvůrci už od oznámení prohlašují, že právě Diablo je jejich největší vzor :) jinak Coop nepůjde v libovolném počtu hráčů, ale maximálně ve 4 :)
Autor: Henry Thorn aka SybrakosOdesláno: 10:55, 21.10.2009ID: 705b08Nahlásit Vaultmasterům
Nevím jak ostatní,ale já si počkám na RAGE. Vždyt' to bude aspon' pospapo, tohle je jenom z nějaký jiný planety a to už není ono! A komiksová grafika? Uff...
Autor: smejkiOdesláno: 00:24, 23.10.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
já furt jenom nevim, proč je kolem toho takovej bugr
Autor: PsychoticOdesláno: 10:09, 23.10.2009ID: 70a926Nahlásit Vaultmasterům
smejki: Protože je to dobrá hra a je post-apo. Co bys chtěl víc?
Autor: smejkiOdesláno: 12:22, 23.10.2009ID: 42931aNahlásit Vaultmasterům
mne ničím nezaujala. a je mi i proti srsti, že se pokaždý, když o týhle hře čtu, dozvím především to, že v ní má (nebo mělo) bejt milion zbraní a bude cellshade. A co jako? na tom snad hra nemůže stát, ne? mimochodem na eurogameru vyšla recenze - 7/10
Autor: HT aka SybrakosOdesláno: 15:26, 23.10.2009ID: 705b08Nahlásit Vaultmasterům
Srát na eurogamer. Si snad uděláš představu, až to budeš hrát, no né...? A ty recenzuješ poslanáý povídky? Ach jo...
Autor: PsychoticOdesláno: 16:04, 23.10.2009ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
smejki: ...Aneb opět to není izometrické :-D
Autor: smejkiOdesláno: 10:07, 26.10.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
henry, nauč se číst a chápat psaný text. příště pro tebe napíšu slovo "mimochodem" kapitálkami.

psychoticu, minul jsi hřebíček asi o půl míle. :-D
Autor: PsychoticOdesláno: 16:15, 27.10.2009ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
No ne, tys nevypěnil a nezačal vysvětlovat, že tím to není a jak ti tam chybí půlkilometrové dialogy! Poznámka: příště smejkiho herní cítění napadnout tvrději a bezohledněji...
Autor: smejkiOdesláno: 00:48, 28.10.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
no já jsem se hlavně furt nic nedozvěděl.
tu hru nemůžu soudit, páč se mě snaží utáhnout na věci, který považuju za podružný. Nabízí teda něco, co za to stojí? (krom splitscreenu pro kooperaci na konzolích)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.