.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2009-10-17 22:29:24,

Sturm und Drang!

Tak a dost! Až doteď to byla sranda. Nevinné pošťuchování, dětské rozbroje na pískovišti, něco jako US. Marine Corps a Vietkong, prostě knoflíková válka - ale teď poteče krev. Bratrstvo oceli sází vše na jednu kartu a útočí přímo na opevnění chránící Protektorát. Drancíři, již dva roky krvácející ve vleklých válkách v obklíčení, se zakousli do stěn zákopů a jen tak něco je odsud nevyštípe. Oceláři ovšem nejsou jen tak něco...! Otrokáři stojí po boku Drancířů, jak moc věrně, to je otázka. A v Pustině se vždy najde ještě něco, co může zvrátit výsledek bitvy...
O čem to sakra melu? O další templářské bitvě, ke které dojde v oblasti Stonavy příští sobotu! Milujete airsoft? Máte vymazlenou softku? Dokonalou bojovou uniformu? Znáte bojové povely, umíte používat rádio? Nemáte problémy bojovat v týmu? Bojujete až do úplného vítězství? Tak přesně vás tady nechceme! Tahle akce je pro lidi, kteří znají fallout, kteří se ve starých hadrech toulají Pustinou, kteří ve hře hledají hlavně pobavení pro sebe i své okolí, kteří si od ťamanů koupili kuličkovku za dvě kila a vzali ji párkrát kladivem, aby vypadala víc postapo. Je to akce pro lidi, kteří chtějí vyprávět příběh, příběh z postapokalyptické pustiny, příběh o lidech a rozpálené oceli. Byť tou ocelí je dřevo a jekor.
Sraz je v Albrechticích u Českého Těšína na zastávce, a byť Kaali ještě nezveřejnil čas, tak tipuju, že někdy mezi devátou a desátou hodinou ranní. Akce je jen jednodenní.

Sdílet na Facebooku
Autor: KeinOdesláno: 00:46, 18.10.2009ID: 7f274eNahlásit Vaultmasterům
Když já nevím...mi to příjde stašně trapné...:)
Autor: FrostyOdesláno: 05:58, 18.10.2009ID: 42bc20Nahlásit Vaultmasterům
Je mi dvacet let a pracuji v Českém Rozhlase, ale na tohle bych klidně zašel. Nevidím na tom nic trapného. ;)
Autor: chekotayOdesláno: 10:34, 18.10.2009ID: 51ff24Nahlásit Vaultmasterům
Ze začátku si spousta lidí připadá střeleně, ale většina se dokáže odvázat a bavit se. Je to vlastně jen o osobní upřímnosti: O kolik víc je trapné hrát něco v reálné krajině, než hrát počítačovou hru? Odpověď nenabízím. Ale těm, kdož pochopí, že zábava je prostě zábava, nabízím možnost přidat se a sdílet zážitek.
Autor: AliciaOdesláno: 15:30, 18.10.2009ID: 705bccNahlásit Vaultmasterům
Je to jednoduche, vzdycky kdyz si pripadas trapne tak si pro sebe rekni..... je tady okolo nekdo kdo o tom bude mluvit,zvelicovat a vykladat na potkani tvym kamaradum? na tehle akci asi nekoho takoveho nenajdes

Dva krat dva je ctyri
Autor: TommySWINEOdesláno: 16:51, 18.10.2009ID: 8df3f8Nahlásit Vaultmasterům
Proti gustu žádný dišputát :) Imho je to stejně "trapné" jako historický šerm, dřevárny, airosft i paintball. Ti co nevyzkoušeli a myslí si o tom své už jen proto, že to je z jejich pohledu dětinské, ať si nechají svůj názor, ten zbytek přijde, vyzkouší...a taky se dobře pobaví ;)
Autor: ZobOdesláno: 17:33, 18.10.2009ID: 6f9816Nahlásit Vaultmasterům
No, na Olmeciu jsem se cítil hodně divně, když na mě lidé civěli, jak někoho řežu jekorovým enegroobuškem :)
Ale to se odehrávalo přímo v centru Olomouce.
Autor: chekotayOdesláno: 19:22, 18.10.2009ID: 700c7eNahlásit Vaultmasterům
Jo, Olmecium, tam jsem chtěl jet, ale spadla mi do toho ještě vypečenější událost.
V Brně jsou taky podobné akce, přímo mezi lidmi, ale tady jsou na to zvyklejší, celková atmosféra studentského města je uvolněnější.
Pocit trapnosti je ale věc na hlubší úvahu, neboť přímo vypovídá o hloubce pocitu vlastní identity. Jsou lidé, kteří mají tak silné ego, že klidně budou močit u sochy na Václaváku, a nepozastaví se nad tím, a jsou lidé, kteří nejsou ani v dospělosti schopní obléci si pyžamo jiného střihu, než jaké jim vnutili rodiče...
Mám dneska nějakou filozofickou náladu, to asi proto, že nám ráno složili hnůj na pole. :-D
Autor: ZobOdesláno: 20:09, 18.10.2009ID: 6f9816Nahlásit Vaultmasterům
Btw. letos se koná Olmecium také.
Autor: rovlaOdesláno: 23:20, 18.10.2009ID: 42bc80Nahlásit Vaultmasterům
je to banda trapáků
Autor: KharkowOdesláno: 12:29, 19.10.2009ID: 6fc11cNahlásit Vaultmasterům
TommySWINE: Ten paintball bych tam nestrkal :) Výborná hra, kde se s nikým nemusíš dohadovat o stupni vcítění do role (resp. o zásahu a že je mrtvej :) ) a kde se nemusíš z žádného důvodu cítit nikterak trapně, narozdíl třeba od Airsoftu a o ostatních akcích nemluvě :o)

chekotay: Močení u sochy(muzea, kiosků, vlezů do metra, na barák, na krysy a na jiná a na jiných místech Václaváku) není projevem síly ega, nýbrž větší než malé míry akloholu a jiných omamných/návykových látek v krvi. Střízliví lidé tam zpravidla nemočí ať je jejich ego sebevětší :)
Autor: KharkowOdesláno: 12:31, 19.10.2009ID: 6fc11cNahlásit Vaultmasterům
P.S. Ve Vodičkově, atp. je to již, co se alespoň nočních a ranních hodin týče naprosto standardní záležitostí :o)
Autor: KharkowOdesláno: 12:43, 19.10.2009ID: 61416aNahlásit Vaultmasterům
Ale to pořád nic nemění. Je to prostě hra jako každá jiná.

Já nevím, proč ty máš potřebu pořád něco převracet?!
Autor: FrostyOdesláno: 12:43, 19.10.2009ID: 61416aNahlásit Vaultmasterům
Sry, ten poslední přízpěvek je odemne.
Autor: chekotayOdesláno: 15:06, 19.10.2009ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Nechat po sobě prskat želatinové kuličky naplněné barvou a pak domů přijít flekatý jak bobr po zásahu aktivistů ti tedy trapné nepřijde? Airsoft aspoň nedělá po lese takový brajgl - a takový kravál. :-P
Autor: PajaOdesláno: 16:52, 19.10.2009ID: 5161beNahlásit Vaultmasterům
Airsoft vs. paintball - když budu mít flekaté oblečení z předchozích her, jak poznáš, jestli zásah je čerstvý nebo minulý? Kdo chce nepřiznávat, bude nepřiznávat i v paintballu. A airsoftové zbraně aspoň vypadají jako zbraně :-D
Autor: KickapooOdesláno: 17:46, 19.10.2009ID: 60576cNahlásit Vaultmasterům
to Paja: tak na paint se vzdycky chodi v cistym (relativne:D) co ja vim, a zasahy poznas kdykoliv...to ze to obcas udela nejakou modrinu, to je proste dan, ale pokud se hraje na otevrenym hristi a nedostanes to ze tri metru, moc modrin nemas(pokud mas dlouhy kalhoty a triko s limcem a dlouhyma rukavama) naposledy jsem mel jednu a vsiml jsem si ji po trech dnech... a tokovyhle akce nejsou vubec trapny, prose ventil, a ty lidi co se budou tvarit divne stejne uz v zivote neuvidis, tak neni co resit
Autor: PajaOdesláno: 18:29, 19.10.2009ID: 5161beNahlásit Vaultmasterům
Ja vím, že to není trapné, je ta fajne:-) Škoda, že zrovna mám jiný plán, zašel bych. Udivuje mě, že to vůbec někomu připadá trapné:)
Autor: KharkowOdesláno: 21:11, 19.10.2009ID: 6fc11cNahlásit Vaultmasterům
frosty: Co sem převrátil? Vyjmul jsem z dřeváků a airsoftu paintball, jakožto seriózní zábavu, na kterou není většinou společnosti pohlíženo jako na něco "divného".

chakotay: Normální mi v dnešní době příjde, že provozovatel PB je schopen zapůjčit mimo zbraně a "přilby" i čisté maskáče a že hra probíhá v zajímavých exteriérech/interiérech, tudíž pobíhání po lese v mnoha případech odpadá.
Jinak, vlastněním airsoftové zbraně bych dostál pochopení (možná i obdivu) jen u dvou známých, přičemž u ostatních z mé generace bych byl považován za "pošuka" a obtěžován tunou obvyklých dotazů, atp. :) Nemluvě o sousedech (starší ročníky) a jejich rozdílných (předpojatých) reakcích při návratu s airsoftkou v maskáčích a při návratu flekatý jak jouda.
Autor: AlicOdesláno: 09:31, 20.10.2009ID: 518a5aNahlásit Vaultmasterům
nezda se vam ze jsme zasli od mluveni o trapnosti k ukazovani prstem kdo je trapnejsi?

mocim vsude i za strizliva :-P
Autor: chekotayOdesláno: 17:38, 21.10.2009ID: 70821aNahlásit Vaultmasterům
Charkov: Probůh, kolik je ti let?! Já myslel že něco mezi dvaceti a padesáti, tak sorry, jestli jsem urazil. Chápu, že pro vás starší ročníky už ten soft moc není, nad padesát let je těch hráčů docela málo. Ale i přes mou úctu k tvému stáří, věz, že oddělit soft od PB na základě toho, že jedno je "seriózní zábava" a druhé ne je trochu hloupé, už proto, že slovní spojení "seriózní zábava" je prostě divné.
Alice: Takhle končí většina internetových debat. :-D
Autor: smejkiOdesláno: 17:50, 21.10.2009ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
no to jsem si zas prohlíd diskusi...
Autor: chekotayOdesláno: 11:16, 23.10.2009ID: 51ff24Nahlásit Vaultmasterům
Tak zítra, chalani...! :-)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.