.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2009-10-31 01:21:51, web

Fallout RPG

Jestli tady podle nadpisu čekáte návod na výrobu "špinavé" hlavice pro pancéřovku, tak se krutě mýlíte, protože tato zpráva je určena všem falloutovských hospodským povalečům. Objevila se totiž nová společenská hra. Měli jsme tady Fallout: Warfare, který byl plný násilí a počítání, Fallout P´n´P ve stylu dračáku a nepříliš podařený Fallout TCG ve stylu Magicu. S TCG stále experimentujeme... No a teď je tady Fallout RPG. Hra, která by měla být jednodušší a zábavnější než koukání na dámské kalhotky točící se v pračce. Přiznám se bez mučení, že první text jsem jen přelétl a již mi připadal velice známý - aby taky ne, je jen zkopírován z Warfare. Další texty už jsem nečetl, protože nemám rád pravidla, (a proto hraju P´n´P) nicméně minimálně podle jednoduché, ale účelné grafiky si  troufám odhadnout, že Sidewinder dělá docela dobrou práci.
Každopádně, až to někdo vyzkouíte, dejte mi vědět!

Sdílet na Facebooku
Autor: SidewinderOdesláno: 12:59, 31.10.2009ID: 60a58eNahlásit Vaultmasterům
Děkuji mockrát za novinku.
Autor: ZobOdesláno: 14:46, 31.10.2009ID: 6f9816Nahlásit Vaultmasterům
Škoda, že to není aplikace FATEu, jako třeba u Stories of Empire.
Autor: ArkianOdesláno: 14:48, 31.10.2009ID: 42bc80Nahlásit Vaultmasterům
Bezva, pročtu si to.
Autor: SidewinderOdesláno: 17:47, 31.10.2009ID: 60a58eNahlásit Vaultmasterům
Aplikaci Fate si udelas klidne sam :)
Autor: ZobOdesláno: 17:58, 31.10.2009ID: 6f9816Nahlásit Vaultmasterům
To je fakt, o systému to moc není. Spíše shrnout setting, pěkně vysvětlit, zopakovat fakta, pořešit radiaci (nenapadá mě jak ji zahrnout do fate systému), a tak dál.
Autor: PsychoticOdesláno: 04:35, 1.11.2009ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
Tak počkat, tohle není nic oficiálního, nebo jo? Je to asi jako když jsme před lety dělali s kamarády svoje vlastní pravidla pro D&D, že jo? Prostě výblitek nějakého puberťáka (ačkoli může být zábavný - ale na to bych nesázel)?
Autor: SidewinderOdesláno: 16:56, 1.11.2009ID: 60a58eNahlásit Vaultmasterům
Šetři slova.... Výblitek to určitě není je to PDFko....
Autor: PsychoticOdesláno: 22:07, 1.11.2009ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
Sidewinder: Sorry, ale tohle slovo se tu ve spojitosti s díly všeho druhu používá tak často, že jsem v jeho používání ztratil hranice. Něco s tím udělám :-)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.