.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2009-11-10 13:14:15, NMA fórum, F.K.S. a TeamX

Oznámeny nové mody do Falloutu 1 i 2

Mezi tou smrští soutěžních povídek si dnes představíme trojici ohlášených modifikací a začneme s

- Shattered Destiny 2

je druhá část z Lexxovy (spoluautor Fonline 2238) trilogie a pokračování prvního dílu Shattered Destiny.

Po tom, co Lexx věnoval poslední rok většinu času právě Fonline 2238, se opět
pustil do pokračování. Lexx nacucaný novými nápady, přepsal designové dokumenty, změnil celý příběh a přidal špetku komplexnosti tam, kde to bylo třeba. V současnosti mají dokumenty 50 stran A4 a obsahují děj, detailní popis každé kapitoly, postavy, mapy, úkoly atd.

Shattered Destiny 2 se odehrává v roce 2176, 14 let po SD1. Bude obsahovat 7 velkých lokací a několik malých. Mapa je ve velikosti Falloutu 1 nebo 2. SD2 bude samozřejmě RPG postavené na kvalitním hlavním příběhu a na prostředí, které bude moct hráč svým jednáním ovlivnit.

Jako novinka se představí, mírně poupravený panel tvorby postavy. Například charakterové rysy postavy "Talentovaný" (Gifted) a
"Sex Appeal" byly nahrazeny užitečnějšími (než málo využívaný "Sex Appeal") a spravedlivějšími (než nadhodnocený "Talentovaný") rysy ze zrušeného Van Burenu, "Red Scare" a "Feral Kid". Více informací hledejte na NMA fóru.

Screenshoty jsou z německé verze, ale tak jako u SD1 bude vše přeloženo do angličtiny.


Traderfalls Traderfalls
Traderfalls Traderfalls

Screenshoty jsou z prvního většího města zvaného "Traderfalls", které je částí rozvalin Phoenixu / "New Phoenixu". Je to největší obchodní centrum v okolí. Vše co vidíte na screenshotech je ve fázi vývoje, bez textů skriptů, takže bude vše pravděpodobně ještě maličko změněno.


- Last Hope 2
? Asi ne
Další "One man show", tentokráte v podání Forgotten Knighta. O tomto modu je jen málo informací, ale podle toho, co mi sdělil Forgotten Knight, tak se nebude jednat o rozšíření Last Hope, ale úplně novou úplnou konverzi v enginu Falloutu 2. Podle FK je projekt teprve v plenkách. V blízké době nebude zveřejněno žádné demo, ani jiné materiály týkající se této modifikace. Nezbývá než doufat, že náám brzy FH naservíruje podobnou lahůdku jako minule. Stránka autora.

Base Vents Base Level 5 Base Level 1


- F
allout 1 Restoration Mod
Tento odvážný projekt má na svědomí ruská moderská legenda Wasteland Ghost, která zplodila neoficiální patche pro Fallout jedničku. Projekt je z části hotov a ke stažení jsou první soubory a to hlavně kvůli testování a opravování chyb. V první fázi Wasteland Ghost dokončila opravu invaze mutantů do měst (readme) a karavany, náhodná setkání a závislost na alkoholu (readme). Více informací hledejte na fóru NMA.


Sdílet na Facebooku
Autor: MirakOdesláno: 13:18, 10.11.2009ID: 33c732Nahlásit Vaultmasterům
Gifted je nadaný, Zkušený je skilled.
Autor: JaWOdesláno: 13:33, 10.11.2009ID: 51d878Nahlásit Vaultmasterům
Opraveno. Podle českého překladu, tam má být "Talentovaný". Dík za upozornění.
Autor: JaWOdesláno: 13:38, 10.11.2009ID: 51d878Nahlásit Vaultmasterům
Tak mě napadá, že "Sex Appeal", by měl být taky přeložený "Přitažlivost".
Autor: KnedlikOdesláno: 13:37, 11.11.2009ID: 42ba90Nahlásit Vaultmasterům
heh, modding ještě žije :) paráda. Jen takové staromilské rýpnutí: je až neuveřitelné, co láska k zastaralému produktu dokáže provést za kouzla, že přes 10 let stará hra je nejenže aktuální,ale v mnohém překonává ty současné :) no nic, kde je sekce download...
Autor: JaWOdesláno: 13:41, 11.11.2009ID: 51d878Nahlásit Vaultmasterům
Dlouho sem tě tu neviděl, Knedlíku 8-)
Autor: Knedlik-> JaWOdesláno: 16:36, 11.11.2009ID: 42e206Nahlásit Vaultmasterům
ale chodím sem, chodím, jen se neprojevuju :) Jinak bych řekl, že jsem se stal klasickou obětí toho, že práce nejen naplňuje, ale i pohlcuje. Doufám, že aspoň o víkendu rozjedu LH a dotáhnu to do konce. Myslím, že jsem tady kdysi slíbil, že pomohu s návodem/překladem...tak bych to možná taky mohl jednou dodržet. Co se týče překladu k restoration projectu, nějaká zpětná vazba by nebyla? :)
Autor: JaWOdesláno: 17:00, 11.11.2009ID: 51d878Nahlásit Vaultmasterům
Ten návod by byl super, překlad až po RP. Ohledně RP... finišuju korekci textu, takže by se beta mohla rozjet co nevidět.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.