.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2009-11-14 08:11:14,

Soutěž: Jdi do Prahy a přines mi hlavu jejího vládce!

Elita národa nás vymanila z područí Císařství, elita národa uchránila češství za okupace, elita národa nás dostala do Evropské unie... elita národa spustila jadernou válku. A proto byla ustanovena skupinka skvělých bojovníků, nejlepších lidí z národa, kteří pod vedením svého duchovního i strategického vůdce brání vzniku jakýchkoliv elit. Ergh... trošku to drhne, že? A pokud ještě bydlíte ve Slezsku či v Praze, možná budete překvapení, jak se ta krajina změnila. Naštěstí je děj docela rychlý, takže většina chyb zanikne ve víru akce. Proto, a také protože se povídka odehrává u nás, známkovali jsme za 2,75.


[ Lovec vyvolených ODT ]  [ Lovec vyvolených RTF ]  [ Lovec vyvolených PDF

Sdílet na Facebooku
Autor: meehailOdesláno: 09:57, 14.11.2009ID: 422106Nahlásit Vaultmasterům
hehe, paci sa mi cas zverejnovania sutaznych aktualok

to len tak pomimo
Autor: SangwinyOdesláno: 15:33, 14.11.2009ID: 8e1c3aNahlásit Vaultmasterům
Ááááá, sakra kdo je kdo? Kdo je s kým? Proč je tam milion jmen?...
Prostě a jednoduše: klíčové scény jsou napsány příliš hekticky, záplava jmen a několik označení pro jednu postavu je matoucí, v příběhu se snoubí hned několik logických kiksů. Jak řekli již recenzenti: Typicky Béčkové.
Už mi tam k dokonalosti chyběl jen Chuck Norris :)
Autor: prostOdesláno: 16:30, 14.11.2009ID: 426c70Nahlásit Vaultmasterům
Navrhuji opravu:
Elita národa nás vymanila z područí Císařství, elita národa uchránila češství za okupace, elita národa nás dostala do Evropské unie... elita národa spustila jadernou válku.
->
Elita národa nás vymanila z područí Císařství, elita národa uchránila češství za okupace, *jelita* národa nás dostala do Evropské unie... elita národa spustila jadernou válku.
Autor: CarlosOdesláno: 16:57, 14.11.2009ID: 6f99a6Nahlásit Vaultmasterům
Díky za hodnocení, které si rozhodně vezmu k srdci.

Jen bych rád pár věcí hodil na pravou míru:
1) Mě trochu udivilo uvedení - nenapsal jsem, že jadernou válku spustili Češi, to ani omylem ne.

2) Béčkovost byl záměrná - bouřka při posledním souboji na střeše hradu, navíc s vlastním bratrem - to mi přišlo jako nejklišovitější možné :-)

3) Geografie Prahy - oni to jsou původně delší příběhy (proto i více postav), které se odehrávají každý jinde a já potřeboval místo, které by si každý mohl představit. Praha mi přišla jako nejlogičtější. Nicméně mé zeměpisné znalosti (a zájem o ně) jsou chabé, stejně jako o Prahu samotnou.
Autor: chekotayOdesláno: 16:58, 14.11.2009ID: 70a8c6Nahlásit Vaultmasterům
1) To já taky nikde nenapsal.
Autor: CarlosOdesláno: 17:10, 14.11.2009ID: 6f99a6Nahlásit Vaultmasterům
,,elita národa spustila jadernou válku" - na základě toho, že se do té doby píše o Češích, přirozeně jsem nabyl názoru, že ,,elita národa" jsou nějací čeští hlavouni.
Autor: CarlosOdesláno: 17:16, 14.11.2009ID: 6f99a6Nahlásit Vaultmasterům
I když ne, promiň. Teď jsem vstával :-)
Autor: KharkowOdesláno: 21:35, 25.11.2009ID: 6fc11cNahlásit Vaultmasterům
Přestože po přečtení první věty, kdy výrazně skřípe explicitní výraz s oslovením, jsem nabyl určitého zaujetí, v zápětí se v salvě až sadistických perverzností a brutalit vypařilo jako pára nad hrncem.

Podle mne je poměrně dost čtivá, svižná a svěží v porovnání s dosavadní "konkurencí" a byla opravdu radost ji číst (do 10té strany). Výtky bych měl k občasnému hektickému popisu událostí a od deváté strany k vyloženě hloupým scénám/dialogům a celkově nezvládnutém konci, jinak začátek a prostředek super.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.