.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chekotay, 2009-11-19 08:11:19,

Soutěž: Jak pohřbít recenzenta, aby již nikdy nevylezl?

Když se zakládal časopic Živa, bylo rozhodnuto, v zájmu zachování plurality, vydývat i časopis Mrtva. Později začala vycházet ještě dvojice Žena a život/Muž a smrt, ale tu zakázal už strejda Dolfi. Každopádně Mrtva to chvíli táhla, byť zlé jazyky tvrdily, že fenomenálního úspěchu prvních čísel (když to ještě vedl Neruda) se již nikdy nepodařilo dosáhnout, a že zkrátka v redakci chcíp pes. Proč o tom vůbec začínám - povídka, kterou vám dnes představím, by totiž měla bezva šanci uspět v soutěžích, které svého času (než zemřel poslední redaktor a vydávání časopisu bylo nakladatelstvím ukončeno) vypisoval právě časopis Mrtva. Počtou si nejen ti, kdož po večerech za svitu baterky pod peřinou listují katalogy firmy Fiskars, nejen ti, kdož mají rádi z falloutích měst i nějaké jiné, než New Reno, ale hlavně ti, kdož mají rádi kvalitní dobrodružný příběh. Čtění trochu kazí ty malé obrázky kolem, ale to se dá umazat.

[ Hrob za hrob ODT ]  [ Hrob za hrob RTF ]  [ Hrob za hrob PDF ]

Mimochodem, nedá mi to... já se sice v mládí neučil hrobařem (ač jsem často jezdil s hlínou, jezdil s trakařem), nicméně veselé chvíle s rýčem jsem si na hřbitovech užil i tak. Závidím reddingským, že mají kyprou půdu, u nás doma máme jíl, a do toho kopat, to vám je opruz...

Sdílet na Facebooku
Autor: PajaOdesláno: 16:35, 19.11.2009ID: 5161beNahlásit Vaultmasterům
Tak 6tka? A jo, dobré:) Děkuju za recenzování rezenzentům:) Za obrázky si sypu popel na hlavu; chybama se člověk učí a příště budu vědět (bude-li mé nějaké příště) - podcenil jsem oficialitu soutěže a naivně myslel, že jimi nemůžu nic zkazit:( Teď už to vím a vím to už dlouho, jen jsem čekal na své vypadnutí:) K hodnocení se vyjádřím na fóru, nebo spíše až na srazu 28. v Brně.
Autor: s0fOdesláno: 14:57, 20.11.2009ID: 613f72Nahlásit Vaultmasterům
http://forum.madbrahmin.cz/viewtopic.php?f=26&p=63046#p63046
Autor: LmslaverOdesláno: 17:21, 21.11.2009ID: 42e2caNahlásit Vaultmasterům
Parádní kousek, tohle se četlo samo.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.