.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Hellbilly, 2010-01-04 18:08:48, NMA fórum,Escapist

Fallout v ďalšom rebríčku

Shamus Young, prispievateľ magazínu Escapist, zostavil rebríček najdôležitejších hier jednotlivých rokov 1972-2009. A práve Fallout zaujal miesto najdôležitejšej hry roku 1997.

Sdílet na Facebooku
Autor: smejkiOdesláno: 20:04, 4.1.2010ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
koukám, že je to ten samý Shamus Young, který na Twenty Sided (http://www.shamusyoung.com/twentysidedtale/) rozebral několik nelibých aspektů Falloutu 3.
Autor: TemplayerOdesláno: 20:09, 4.1.2010ID: 518a5aNahlásit Vaultmasterům
No z nadpisu jsem si málem myslel, že je to další trapný odkaz na žebříček umístěný Falloutem 3 a ono mně ta novinka tak příjemně překvapí.....protože když můj mozek trochu zapřemýšlel, uvědomil jsem si, že že Fallout 3 by asi nemohl být hra 1997 ! ...

Jinak proti Falloutu 3 nic nemám, sice je to jen průměrná střílečka, a její obsah je totálně zkopírovaný Fallout a nepřináší nic originálního... mimo znechucení (dialogy..)

Fallout 1+2 jsou oproti tomu dobrý hry, sice mi vůbec nešli pořádně hrát, ale dost se mi líbily a mám je rád

[Hle rým !] :D
Autor: PajaOdesláno: 20:37, 4.1.2010ID: 5161beNahlásit Vaultmasterům
Tak po rok 2000 jsem vesměs hrál, super:-D
Autor: HellbillyOdesláno: 21:48, 4.1.2010ID: 32b55eNahlásit Vaultmasterům
Díky vaultmasterom za uverejnenie :) Tento štek bol len pokus, či som vôbec schopný niečo napísať, pretože som chcel priniesť správu o novinkách vo svete moddingu(Ardentov mod,novinky v MR), lenže to je na dlhšie písanie, a ak by som nebol schopný dať dokopy článok z 2 dobrých viet, tak by som nebol schopný dať dokopy ani dlhší článok :)
Autor: Rudi.BOdesláno: 22:49, 4.1.2010ID: 511332Nahlásit Vaultmasterům
V otm rebricku vydiet ako herny priemysel klesavo rozkvieta a upada.V orku 1972 boli luria hotovy z tupeho pingpongu. Nato vladli svetu tupe strielacky ako tanky,space invaders a podobne(niezeby to boli zle hry).Koncom 90 rokov natsal prelom, zacal isa vydavat kvalitne RPG a strategie , pripadne strielacky s originalnymi prvkami ( GTA II,deus ex) no v poslednom case sa vraciame k tupim strielackam ako pozeram.Ako moze byt hra roku 2008 L4D a 2009 COD6? :D
Autor: BiGOdesláno: 23:17, 4.1.2010ID: 618fecNahlásit Vaultmasterům
Ale no tak.... 99 vyšel Counter Strike, to je asi krapet lepší než Qkvák 3
Autor: smejkiOdesláno: 23:20, 4.1.2010ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
původní kontra střík je ale free mod, nemýlím li se
Autor: smejki - rudiOdesláno: 23:22, 4.1.2010ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
no, jemu šlo spíše o váznamnost než o kvalitu. po kvalitativní stránce je COD6 (a vůbec COD2+) fail jaxviňa
Autor: Tommy SWINE -> BiGOdesláno: 01:19, 5.1.2010ID: 60a394Nahlásit Vaultmasterům
Zaprvé, Quake3 byl minimálně ze začátku definitivně populárnější, a zadruhé.. je to názor jednoho člověka. V roce 99 vyšlo třeba i The Longest Journey nebo Hidden and Dangerous, Planescape Torment, Medal of Honor... v každém žánru by našlo něco hodně významného :)
Autor: hartiganOdesláno: 02:46, 5.1.2010ID: 616622Nahlásit Vaultmasterům
jaký to má význam, když si tisíc lidí, udělá tisíc žebříčků upozorníte na všechy nebo jen na ty co se vám líbí, pokud jde o významnost, jestli pak si dotyčný všiml, že třeba v 98 vyšel Half-life, to samé je CS versus Q3 (a to mám Q3 radši)
Autor: JaWOdesláno: 10:25, 5.1.2010ID: 6056a0Nahlásit Vaultmasterům
Hellbilly: Super, sem s tím 8-)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.