.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Míráč, 2010-01-05 14:46:06, ČSFD

MAD MAX AGAIN

Jen klid, neradujte se předčasně. Jistá indicie tady ale je. Gibsonova společnost Icon Entertainment totiž podepsala smlouvu o spolu produkování sequelu (prequelu? restartu?) zaprášené post katastrofické série. Kvůli financím dlouho odkládaná čtyřka se začne  

natáčet v druhé polovině tohoto roku, ale pořád není jisté, o čem přesně bude a kdo si zahraje hlavní roli.

Mluví se o účasti Toma Hardyho a Charlize Theron, ale George Miller opakovaně zdůraznil, že chce do hlavní role Australana, kdežto Hardy je Brit. Koho si tedy zahraje? Hlavní postavu či hlavního záporáka? Tak nebo tak, Gibson je na palubě. Možná jen jako koproducent, ale nějaké šikovně zakomponované cameo anebo aspoň voice-over by fanoušky určitě potěšily. Prozatím má ale Mel jiné problémy.

Jak už jsme psali, v březnu začne v Mexiku natáčet akční thriller How I Spent My Summer Vacation o Američanovi, který se snaží přežít v brutálním mexickém vězení. Guvernér státu Veracruz je zřejmě Gibsonův velký fanda (nebo alespoň fanda jeho peněz), protože kvůli natáčení přikázal vyklidit věznici Allende. Zkrátka a dobře, několik set vězňů bude přepraveno do jiného zařízení, aby si Gibson mohl v jejich celách několik týdnů klidně natáčet. To samozřejmě vyvolalo masivní protest samotných vězňů i jejich příbuzných – poukazuje se hlavně na finanční stránku celé věci, že budou příbuzní za svými miláčky za mřížemi cestovat dál, no a hlavně budou trestanci odtrženi od svých úkrytů zbraní a kšeftů s drogami (dobrá, to poslední se v protestní nótě neuvádí ;-)). Gibson je ale na takové věci zvyklý a určitě ho to nezastaví. (Cervenak)

Převzato z  Česko-Slovenské filmová databáze.

Sdílet na FacebookuU článku zatím nejsou žádné komentáře.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.