.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Psychotic, 2010-01-07 09:18:06, Tiscali Games

Info o New Vegas

Na serveru Tiscali Games se objevily NEPOTVRZENÉ informace o nadcházejícím Fallout: New Vegas, tlumočené z fóra GameSpotu. Dost možná jde o mystifikaci a výmysl nějakého výrostka, ale i tak stojí za to o tom informovat, protože jestli je to pravda, asi si stříknu do gatí.

Článek na Tiscali zde; Originál na fóru zde.

Sdílet na Facebooku
Autor: gogolakOdesláno: 13:13, 7.1.2010ID: 613f10Nahlásit Vaultmasterům
Líbí se mi ten možný začátek za čínského agenta. Stát se ghúlem, to by byla paráda. :) Prostě nevšední zážitek, který se ještě ve Falloutu neobjevil... Čili buď jde o podvrh a ten chlápek, co si to všechno vymyslel, má hodně bujnou představivost a zajímavé nápady, nebo strčí Obsidian celou posranou Bethesdu do kapsy. Já bych sázel spíš na to druhé. Jen by mě potom mrzelo, že Obsidian nevyvíjel i původní Fallout 3...
Autor: JediOdesláno: 14:22, 7.1.2010ID: 32dba6Nahlásit Vaultmasterům
Možný to je, pravděpodobně obšlehli původní script z van burena, to vysvětluje, společně s využitím enginu F3, rychlost, s jakou to NW vyvíjejí.
Autor: JeštěrOdesláno: 14:44, 7.1.2010ID: 7f27b0Nahlásit Vaultmasterům
Pakliže je tento šproch pravda, BGE může být občas podezřele podobné Fallout. New Vegas. :))))
Autor: JaWOdesláno: 15:14, 7.1.2010ID: 6056a0Nahlásit Vaultmasterům
Jedi: Tohle bylo jasné od začátku, když se toho chopil Sawayer a kolem se ochomýtá Chris Avellone. Nejasné jen je, kolik tam toho z Van Burena zbude. Tipnul bych si, že moc ne, když nám všechno už kdysi odhalili...pravděpodobně v přesvědčení, že už na tom nikdy dělat nebudou.
Autor: JeštěrOdesláno: 15:19, 7.1.2010ID: 7f27b0Nahlásit Vaultmasterům
Stejně si furt myslim, že to z nich vydoloval Briosafreak a pak se tvářil jako že nic...
Autor: JediOdesláno: 21:41, 7.1.2010ID: 32dba6Nahlásit Vaultmasterům
JAW: Taková tutovka to zase nebyla, Bethesda se sice nechala slyšet, jak jim v tom nechá volnou ruku .... ale u nich člověk nikdy neví. Každopádně podle mě NW rozhodně nebude titul pro oldschoolové hráče, myslím, že by si klidně troufli vyždímat z burena co se dá, jelikož běžný zákazník o těch prosáknutých materiálech nemá ani páru. No každopádně bych si popravdě přál, aby zdroj těch uniknuvších informací nebyl jen nějaký skrček po návštěve Hakuninovy zahrádky.
Autor: RolleR_RATMOdesláno: 21:07, 11.1.2010ID: 33c606Nahlásit Vaultmasterům
wow... no keby info je aspoň 50% pravda, tak nemuzu dockat....... vzpominam si když jsem poprvé zahrál epickou klasiku Fallout 1, jsem chtel viďet atomovou válku (2077), sice hry fallout maji pribeh o živote po válce (post nuclear), ale ja si myslim že tá válka v 2077 je velice dulezity a zaslouzi neaky pre-rendered video nebo trosku mista ve hre. Kazdy dil serie fallout ma neaky info o armageddonu 2077, ale samotnou valku jsem jeste nevideli. modlime se aby si developeri neco peknyho vymisleli.

sorry za nedokonalou cestinu.
Autor: jajOdesláno: 17:40, 15.1.2010ID: 61198aNahlásit Vaultmasterům
tyjo doufam že něco takovýho doopravdy vyjde a že to napraví trošku poškozenou reputaci pokračování falloutů
fallouty stojí za důstojné pokračování ( ne že by F3 byly strašný, ale skvělý fakt nejsou).
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.