.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2010-01-07 09:32:08, NMA

První detaily o Fallout New Vegas začátkem února

Na stránce věnované dalšímu číslu OXM (Official Xbox 360 Magazine) se dozvídáme, že v příštím, 57. čísle, které vyjde 11.února, bude odhaleno více z nové hry od Obsidian Entertainment, která má vyjít již tento rok.

Sken z časopisu doslova říká:

"Fallout New Vegas - První detaily o nové post-apokalyptickém RPG od Bethesdy"

Sdílet na Facebooku
Autor: KharkowOdesláno: 13:27, 7.1.2010ID: 6fc11cNahlásit Vaultmasterům
Že by hra nakonec tento rok vyšla a Obsidiani i díky tomu odsunuli vydání Alpha Protocol? Jak si má ale člověk vysvětlit vyčlenění teamu pro Alpha Protocol 2 jak oznámila SEGA...
Autor: JaWOdesláno: 13:39, 7.1.2010ID: 6056a0Nahlásit Vaultmasterům
Obsidian má několik týmů a ne jen jeden.
Autor: smejkiOdesláno: 15:26, 7.1.2010ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
Alpha Protocol je ohlášen na jaro 2010
http://www.sega.co.uk/search/?q=alpha
Autor: KeinOdesláno: 17:29, 7.1.2010ID: 7f274eNahlásit Vaultmasterům
O kilo že to bude stejně trapné, né li tprapnější jako Fallout 3 !8)
Autor: KharkowOdesláno: 18:07, 7.1.2010ID: 6fc11cNahlásit Vaultmasterům
JaW: Úplně mi vypadlo, že dělali paralelně s Alpha Protocol na Aliens RPG... čili další tým pro New Vegas či Alpha Protocol 2.

Kein: Sázku přijímám :o)
Autor: JaWOdesláno: 18:22, 7.1.2010ID: 6056a0Nahlásit Vaultmasterům
Já ne 8-))

V tomto chci být optimista, protože za tím stojí zkušení lidé, kteří dělali na původních Falloutech, ne jak ti žoldáci od Bethesdy, kteří neviděli staré Fallouty ani z letadla (i přesto jsem tehdy věřil, že s tak kvalitními předchůdci, z kterých mohli klidně kopírovat nápady a kompletně vytvořeným světem, z Fo3 nemůžou udělat capinu...i když indícií bylo hafo, že to stejně tak bude a všichni víme, jak to dopadlo 8-)))

Přesto uberu na svém optimismu a budu se řídit šestým smyslem a po zklamání s Oblivionem a Falloutem 3, si originálku nekoupím...alespoň do té doby, než se přesvědčím, že to není stejný brak Jak ty dvy tituly výše jmenované.
Autor: KharkowOdesláno: 18:45, 7.1.2010ID: 6fc11cNahlásit Vaultmasterům
Vyjma druhého stalkera a metra 2033 již není v plánu mnoho her z nichž by na člověka dýchla ta pravá atmosféra "post-apokalyptického" světa a protože Carmackovi nevěřím ani nos mezi ušima, vkládám svou důvěru a slepou víru právě v New Vegas. (alespoň do prvních gameplay screenů)
Autor: PsychoticOdesláno: 19:39, 7.1.2010ID: 60f086Nahlásit Vaultmasterům
Kein: Já doufám, že máš pravdu. Kdybyste to tady na madbrahmíně považovali za největší s*ačku, pro většinu populace by to totiž bylo nejlepší RPG desetiletí. A podle infa z toho fóra to tak zatím vypadá.
Autor: JediOdesláno: 21:42, 7.1.2010ID: 32dba6Nahlásit Vaultmasterům
Litr na to, že to bude důstojný nástupce původní série!
Autor: JaWOdesláno: 00:59, 8.1.2010ID: 6056a0Nahlásit Vaultmasterům
Tomu, kdo nahlásil Keinův příspěvek:

Kein neporušil žádné z pravidel diskuze, takže ještě jednou podobné hlášení a máš bananas, cukrouši.
Autor: C.dataOdesláno: 06:18, 8.1.2010ID: 4294a8Nahlásit Vaultmasterům
Popravdě mi se F3 líbil, F1 a F2 jsem dohrál. Příběh nebyl originální a moc zabrat to nedalo. Ale ja si dokonale užíval ten svět a prolezl jsem zkrz na skrz celou pustinu a ještě mi byla malá...ja si myslím že atmosféra tam byla určitě...hlavně ty dopisy, nahrávky atd. z před dmen N :)
Autor: AmarounOdesláno: 09:05, 8.1.2010ID: 511332Nahlásit Vaultmasterům
To all : Nenechte se moc nalakat .... F3 byla mooc uspesna hra pro Bethesdu. Moc nepocitam s tim ze daj Obsidianu volnejsi ruku .....

TO C.data: Mne se Fallout 3 taky libil, ale popravde byla to masovka, urcena predevsim americkym konzolistum .
Na druhou stranu mne trosku mrzi ze hodne lidi je zde az moc konzervativni , co se tyce fallout serie ....
Autor: KharkowOdesláno: 09:12, 8.1.2010ID: 6fc11cNahlásit Vaultmasterům
C.data: Pokud bude Alpha Protocol prodejní pecka, tak by je nemuseli držet zkrátka.
Autor: HexOdesláno: 18:17, 8.1.2010ID: 426e62Nahlásit Vaultmasterům
Tak konecne se neco dozvime o tom poradneym pokracovani. Zatim to kazi jen engine a dohled Bethesdy. Co bude asi dalsi klacek pod nohy.
Autor: JaWOdesláno: 18:22, 8.1.2010ID: 6056a0Nahlásit Vaultmasterům
Si myslím, že ten dohled "odborníků" z Bethesdy je už sama o sobě pořádná kláda 8-)))
Autor: majkelOdesláno: 21:03, 8.1.2010ID: 41ab16Nahlásit Vaultmasterům
ked to dosiahne aspon atmosferu call of pripyat , tak si mozu gratulovat, po F2 jedna znaj atmo hier ake som hral!!!
Autor: AmarounOdesláno: 21:52, 8.1.2010ID: 511332Nahlásit Vaultmasterům
To hex: engine se mi nezda hlavni problem , ba naopak se mi zda dobry ......
Autor: Pedros SanchesOdesláno: 00:59, 14.1.2010ID: 7f504eNahlásit Vaultmasterům
Ako nahle mi pride nove 57. cislo OXM tak vam poslem scan.
Autor: JaWOdesláno: 10:51, 14.1.2010ID: 524da6Nahlásit Vaultmasterům
Možná budeš první 8-) Máš to předobjednané?
Autor: smejki - PedrosOdesláno: 12:20, 14.1.2010ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
Das ist zupa!
Autor: Pedros SanchesOdesláno: 19:44, 14.1.2010ID: 7f504eNahlásit Vaultmasterům
Yo predplatene
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.