.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
JaW, 2010-02-09 10:20:37, NMA

Fallout New Vegas - preview v PSM3

PSM3 sice ještě není na stáncích, internetový herní magazín CVG však nahlédl do připravovaného čísla a zveřejnil několik zajímavých informací.

Larry Liberty, Lead producer Falloutu New Vegas se nechal slyšet: "Museli jsme překopat engine dialogů z Falloutu 3, aby jsme mohli zakomponovat nové typy dialogů a možností, které jsme ve hře chtěli."

(Tohle je pochopitelné, protože dialogy ve Falloutu 3 byly velmi zjednodušené (prý měl engine limitovaný počet slov na jeden dialogový řádek) a o nějakém složitějším větvení jsme si mohli nechat zdát jen v těch nejvlhčejších snech. Sami modeři, kteří se s nimi snažili pracovat v GECKu, tvrdí, že jsou dialogy nesmyslně rozděleny ne podle konverzace, ale podle úkolů, navíc v nepřehledném seznamu, namísto stromové struktury - v tom aby se Tedd Hownard vyznalo, viz. Austir na fóru NMA)

"Chceme mít ve hře opravdové, zapamatovatelné postavy. Myslím, že ti to pomůže si zapamatovat části herního světa, který byste jinak zapomněli."


Dále se na stránkách CVG píše: "PSM3 měl ke hraní k dispozici, tak jako PC Gamer, rozsáhlé demo New Vegas. Magazín dal vědět, že bylo jasné, že Obsidian je daleko více sžitý s klávesnicí než tým, který vytvořil Fallout 3 a před tím Oblivion. Texty jsou vtipné, postavy jsou více výrazné."

(Jen dodám, že Fallout 3 byl nominován na Videogame Writing Award u prestižních Writer's Guild of America. Nabízí se tedy otázka: "Je vůbec možné napsat ještě lepší dialogy, než byly ty ve Falloutu 3?")

Sdílet na Facebooku
Autor: smejkiOdesláno: 17:20, 9.2.2010ID: 70a85cNahlásit Vaultmasterům
"Museli jsme překopat engine dialogů z Falloutu 3, aby jsme mohli zakomponovat nové typy dialogů a možností, které jsme ve hře chtěli."

thank GOD! v tohle jsem doufal, protože ta omezení jsou v F3 vskutku debilní.
----
aby se někdo stal nominovaným na ceny WGA, musí být členem bandy. A to ti kvalitní většinou nejsou, takže se vybírá z hnoje. Ta cena nemá žádnou váhu. Nereflektuje stav herního průmyslu, namísto toho se tam bratříčkuje a plácá po ramenech jen úzká skupina studií.
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.