.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Mr.Nosál, 2010-03-04 16:25:19, madbrahmin.cz

Překlad návodu na Restoration Project 1.2

Vážení brahmíňané a brahmíňanky!

Je to už skoro tři měsíce co vyšel nový dodatek k Falloutu 2 v češtině. Jejich zásluhou, se tak dostala tato porce zábavy do rukou lidem, kteří angličtině nevládnou. Spousta věcí je však neustále skryta před běžným pohledem a mnozí tudíž přicházejí na fórum a ptají se neboť tápou. Proto jsem se, ač mám občas pravopis jako potkan, který skáče po klávesnici, přeložit pro vás návod na Restoration project 1.2.

Jedná se o překlad volný (některé části přímo podle mé paměti), trochu uspěchaný a gramaticky řádně zprzněný. Myslím však, že se jedná o doplněk plný informací, který otevře cestu lidem, kteří se někde zasekli. Moje práce vychází z návodu originálního. Můj projekt je zatím uložen na mých webových stránkách, ale snad bude časem zařazen do návodů na Madbrahmin.cz (Už se na tom pracuje, pozn. JaV)

Samotné odkazy:

Originál: The Fallout 2 Restoration Project v1.2 Supplementary Guide for killap's expansion pack

A bez dalšího zdržování: Česká mutace zpotvořená Nasua Nasua

Sdílet na Facebooku
Autor: JaWOdesláno: 22:06, 4.3.2010ID: 524da6Nahlásit Vaultmasterům
Mr.Nosál -
http://www.madbrahmin.cz/index.php?dir=fallout2/navod&id=seznam
Ten seznam je takový, ehm, no, neuspořádaný, ale seřadil jsem to, jak jsem nejlíp uznal za vhodné. Tvůj návod jsem neformátoval do formátu brahmíny, protože bych do té doby asi porodil, ale všechny odkazy na obrázky jsem aspoň nalinkoval na brahmínu, aby se to za x let neztratilo.

Teď ještě dodělat ten překlad a bude to všecko 8-)))
Autor: Mr.NosálOdesláno: 22:29, 4.3.2010ID: 708342Nahlásit Vaultmasterům
JaW-No, ono to bylo tvořeno v takovém "záchvatu".Až se někdy budu nudit, tak snad provedu korektury, trochu to zformátuju a pošlu ti to na mail.Teď se mi do toho, ale nechce.Je to takový zprasený, protože vím, že bych to jinak válel na disku, za rok na to možná kouknul, poslal a už by to nikoho nezajímalo. :-)
Autor: Em+2cOdesláno: 07:42, 5.3.2010ID: 7033f2Nahlásit Vaultmasterům
Si fakt dobry !!! Cool Master FA

C. M. F.
Autor: Em+2cOdesláno: 07:43, 5.3.2010ID: 7033f2Nahlásit Vaultmasterům
Si fakt dobry !!! Cool Master FA

C. M. F.
Autor: chekotayOdesláno: 08:04, 5.3.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Psaní jako potkan, to jo. :-) Ale myslím, že potřebná slova nějak zvládnu domyslet a až rozehraju RP, tak to ocením.
Autor: Mr.NosálOdesláno: 10:30, 5.3.2010ID: 708342Nahlásit Vaultmasterům
Tak jsem do toho nakoukl a zjistil, že počet překlepů se úměrně zvyšoval s mou unaveností.
No, snad to příští týden opravím, ať se to dá číst plynule, bez WTF situací.
Autor: JaWOdesláno: 10:38, 5.3.2010ID: 524da6Nahlásit Vaultmasterům
Ok. Pokud se s tím budeš opravovat, tak si dej ale záležet, protože nad tím nehodlám každý týden hodinu sedět ;-)
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.