.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Sius, 2010-03-25 19:15:05, FOnline 2238

FOnline vstupuje do třetího rozměru se vší parádou

Dnes 25. března 2010 v 18:00 místního času proběhl dlouho očekávaný wipe 2238 serveru. Updater je podle očekávání přetížený a server na tom není o moc lépe. Každou chvíli vývojáři odhalují nové chyby a přešlapy, na které během testování za staženou oponou přehlédli. Ostatně není se čemu divit, protože si pro nás připravili opravdu slušný seznam změn a novinek, tak bez dalšího okecávání, se na něj pojďte mrknout:

Oficiální changelog

Český changelog


Ve stručnosti vypíchnu pár nejzajímavějších změn, které se udály:

- vstoupili jsme do třetího rozměru!

- přidán nespočet nových map/lokací a plno starých bylo od základu překopáno

- přidány nové úkoly a zatím neznámé auto

- přidány 3 nové základny pro hráčské frakce

- dveře se dají rozbíjet skrze explozi v těsné vzdálenosti od nich

- překopány základní mechanizmy hry (kraftění, spolubojovníci, léčení a moho dalších)

- přidány nové příkazy a užitečné vychytávky ve vzhledu

- vývojáři se začínají zaměřovat na balancování hry, ne jen její ekonomiky


První dojmy z hraní jsou velice pozitivní. Změny, které jsou na první pohled patrné (tvorba postavy a její začátek v herním světě) hned od začátku pohltí hráče a konečně se můžeme začít bavit pro FOnline o nově objeveném elementu - PvE. Schválně jsem se toulal světem, abych narazil na některé z nových 3d kreatur. Čekal jsem všelicos, ale to jak plynule a bezchybně zapadly do herního prostředí je až zarážející. Jsme teprve na začátku nové éry, která by se dala označit jako 4. sezóna 2238 serveru, ale já se nebojím tvrdit, že nás čeká kvalitnější požitek z hraní jak kdy předtím.
Sdílet na Facebooku
Autor: PavelOdesláno: 21:27, 25.3.2010ID: 6fbec8Nahlásit Vaultmasterům
hnedka zkusím se těším jak malý kluk. Hele sice se to sem nehodí ale všimli jste si že vůbec vyšlo metro 2033? už jsem to dohrál dost krátké :( ale vynikající
Autor: :)Odesláno: 09:24, 26.3.2010ID: 4294a8Nahlásit Vaultmasterům
To: Pavel

Metro 2033 je mazec :)

Jinak mám dotaz....mmo moc nejsem. Fallout mám rád. Stojí to za to hrát??? A co potřebuji ke hraní atd???
Autor: smejki - PavelOdesláno: 09:55, 26.3.2010ID: 51b166Nahlásit Vaultmasterům
nejsem stále rozhodnut pro koupi. Ale uvítáme tu na Metro 2033 recenzi, máš-li chuť a touhu po věčné slávě 8)
Autor: VmOdesláno: 12:03, 26.3.2010ID: 41f7a4Nahlásit Vaultmasterům
no te modely az tak nezapadaju, pretoze ich rychlost je upne ina, na aku su stavane, trebars taky desert stalker sa upne klze :-/

inak je to fajn
Autor: SiusOdesláno: 13:16, 26.3.2010ID: 602f94Nahlásit Vaultmasterům
Zapadají po vzhledové stránce... rychlost je vecí balancu, takže tam se bude ještě hodně šachovat. Jinak FOnline za to určitě stojí, ale pro sólo hráče to je docela záhul ze začátku.
Autor: PavelOdesláno: 13:47, 26.3.2010ID: 3351a6Nahlásit Vaultmasterům
to Smejki:
Recenzi jsem napsal a posílám na brahminí mail tak snad se adminům bude líbit.
Autor: smejki - PavelOdesláno: 16:01, 26.3.2010ID: 513a48Nahlásit Vaultmasterům
skvělé, večer se k tomu dostanu, nepředeběhne-li mne chekotay (LOL!) nebo JaW.
Autor: PavelOdesláno: 16:11, 26.3.2010ID: 3351a6Nahlásit Vaultmasterům
to Smejki:
netřeba se obávat, poslal jsem to na smejki(a)madbrahmin.cz
Autor: smejkiOdesláno: 19:15, 26.3.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
bůh měj s tebou slitování
Autor: PavelOdesláno: 19:20, 26.3.2010ID: 3351a6Nahlásit Vaultmasterům
to Smejki:
Jestli jsem odělal chybu stačí říci a přepošlu na redakce(a)madbrahmin.cz, jestli se recenze nelíbí tak se omlouvám, nejsem superman :)
Autor: smejkiOdesláno: 19:59, 26.3.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
ale ne, neudělal. chybí mi tu smajly z fóra, zvláště kněz a gayka, to se pak těžko vyjadřuje skrytý smysl zprávy :D
Autor: PavelOdesláno: 20:05, 26.3.2010ID: 3351a6Nahlásit Vaultmasterům
Ach tak :D
Autor: ArmyboyOdesláno: 19:56, 30.3.2010ID: 6f9944Nahlásit Vaultmasterům
Tak jsem také konečně okusil hratelnost a nový svět po wipu a přechodu do 2.5 D a zatím musím uznat že se to povedlo. Hra je při rozjezdu těžší, všude číhá smrt, paráda :-).
Co mě dostalo je konec Junku z barelů, to mě udělalo menší skrty přes plány a je potřeba nová taktika, naštěstí je zatím u obchodníků luxusní cenový práh takže i ten pitomý Primitive Tool z 1 Flintu jde prodat za 20 zátek, takže není problém za chvíli našetřit na slušnou výstroj a výzbroj.
Autor: outdoorOdesláno: 11:15, 6.4.2010ID: 60a266Nahlásit Vaultmasterům
tak musím říct, že nám trochu přituhlo. některé mechanizmy se zlepšily, jiné zas uhoršily, nemá smysl posuzovat co je dobré a co ne, hraju dál ikdyž hodně lidí přestalo. Jen bych byl rád, aby si vývojáři zkusily někdy zahrát od začátku. k čemu jsou questy, když je vemete jen s postavou která má ch 3 a více.....
Autor: 1Odesláno: 13:00, 7.1.2019ID: 60f3acNahlásit Vaultmasterům
1
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.