.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Smejki, 2010-04-22 13:26:32, Eurogamer

New Vegas concept arty a screenshot

Oficiální weby jsou prázdné, nevím proč. Ovšem nic to nemění na tom, že tu máme nějaké malůvky. První asi ničím moc nezaujmou, neboť jsou to celkem stadardní pohledy na pustinu, byť povedené. Třetí koncepční kresba napovídá, jak by mohla vypadat Hooverova přehrada. Ovšem stejně jako concept art Paradise Falls, který ve hře vypadal úplně jinak (a nuzně), bychom jej měli brát s rezervou. Asi nejvíc pak potěší screenshot, který ukazuje tvorbu statistik, konkrétně Síly. Věnujte pozornost především textům, které ukazují, jakým směrem se bude ubírat humor.

EDIT - Sehnali jsme i vyšší rozlišení. Na dělu u přehrady je jednoznačně rozeznatelná vlajka NCR.

     


Sdílet na Facebooku
Autor: chekotayOdesláno: 16:38, 22.4.2010ID: 6f99aeNahlásit Vaultmasterům
Styl grafiky na posledním obrázku... hmm... nejmenuje se ten film nějak jako Wild Wild West?
Autor: smejkiOdesláno: 16:43, 22.4.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
myslel jsem, že tě grafik nezajímá. ale neboj čekotaji, přese všechno tam snad opět budou vybuchující auta ::yahoo
Autor: KeinOdesláno: 17:11, 22.4.2010ID: 513b74Nahlásit Vaultmasterům
Ty artworky vypadají pěkně, poslední obrázek hnus, stejně tak jako celý zbytek hry, jelikož grafika fallout 3 je jedna z těch nejhnusnějších. A jelikož tato hra nic jiného nenabízí tak to bude píčovina, samozřejmě jedná se pouze o můj názor B-)
Autor: JaWOdesláno: 17:23, 22.4.2010ID: 7f0168Nahlásit Vaultmasterům
Smejki, tyhle artworky byly ve scanech z časopisů cca před měsícem (kromě toho druhého, ten jsem ještě neviděl)
Autor: smejkiOdesláno: 17:40, 22.4.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
asi jsem je přehlíd :D
Autor: AmarounOdesláno: 18:52, 22.4.2010ID: 6f994aNahlásit Vaultmasterům
Díky za arty ...... BTW Zdá se mi to nebo na tom třetím artu prší

To Kein: NVM Jestli si to zapomněl , ale tvůj názor už známe a JELIKOŽ je pořád dětinsky stejný , tak nevím proč musí být v každém příspěvku .
Autor: KeinOdesláno: 22:37, 22.4.2010ID: 513b74Nahlásit Vaultmasterům
Amaroun: NVM Jestli si to zapomněl , ale tvůj názor mi je u prdele.
Autor: CarlosOdesláno: 07:38, 23.4.2010ID: 524a8eNahlásit Vaultmasterům
Ty concept arty mi, nevím proč, připomněly atmosféru Pošťáka (knihy, film jsem neviděl). Sžírá mne čím dál větší zvědavost, jak to tentokrát dopadne.
Autor: ZeroOdesláno: 17:00, 25.4.2010ID: 426c0eNahlásit Vaultmasterům
Mě se to nelíbí, vůbec mi to nepřipomíná starý dobrý Fallout.
Autor: Fox_25Odesláno: 23:15, 25.4.2010ID: 7fea9cNahlásit Vaultmasterům
Starý fallout to sice moc nepřipomíná(v téhle podobě snad ani nemůže když si vzpomenu Van Buren), ale naštěstí to nevypadá ani jako f3.
Autor: dexterOdesláno: 14:01, 27.4.2010ID: 518a58Nahlásit Vaultmasterům
pro keina: bež už laskavě do prdele. Každej ví že F:NV hrát nebudeš. Tak proč musíš u každý novinky zvracet jaká to bude sračka. Kromě toho že tvůj názor známe, tak nějak nás nezajímá, stejně jako tebe nezajímá tenhle můj názor.

Podle screenů to vypadá celkem dobře, pokud to obdidiani nepohnojí mohlo by to bejt lepší než byl F3.
Autor: KeinOdesláno: 16:29, 27.4.2010ID: 513b74Nahlásit Vaultmasterům
Dextere., Dextere...jak začt...

...asi takto:

1. Reaguješ na staré příspěvky, takže pokud bys opravdu nechtěl mé další vyjádření nechal bys to býti.

2. Já si FNV určitě zahraji, abych Vám potom mohl povídat v čem to sračka je, takže víš co? Víš hovno...
Autor: smejkiOdesláno: 17:17, 27.4.2010ID: 513b0aNahlásit Vaultmasterům
no tak, chlapci, to jste družstevníci?
Přidat komentář

Pravidla diskuse

  • Příspěvky nesmí porušovat platný právní řád České republiky ani nabádat k jeho porušování.
  • Příspěvky nesmí obsahovat reklamu.
  • Příspěvky nesmí být přehnaně vulgární nebo primitivní.
  • Žádné příspěvky typu "První !!69".
Za porušení pravidel hrozí smazání příspěvku, permanentní BAN nebo kontaktování Policie ČR. Provozovatel si vyhrazuje právo uchovávat, zaznamenávat a v případě potřeby zveřejnit IP adresy všech přispívajících. Jakékoliv připomínky prosím pište na adresu abuse (zavináč) madbrahmin (tečka) cz.

Jak vypadá BAN na madbrahmin.cz? Spočívá v přidání Vaší IP adresy do firewallu přímo na serveru - cokoliv pod madbrahmin.cz tedy pro Vás přestane ve světě internetu existovat. Madbrahmin.cz se ve Vašem prohlížeči již nikdy nenačte.