.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Jamee
Text: Kein: To ze zde byla tato problematika jiz 1000x vysvetlovana opravdu netusim (tak prosim omluv moji neznalost) protoze to zde nemam prolezene skrz na skrz a tvorim si svuj nazor prodle nekolika desitek postu a protireceni je tu opravdu zjevne... Dale pak nechapu tvoji prehnanou ofenzivu smerovanou na moji osobu jelikoz jsem v teto zalezitosti nikoho nejmenoval... Ale pokud jsi natolik vstahovacny a pochopil jsi to jako utok na tvoji osobu za to ja opravdu nemohu... Dale pak vynaseni rosudku zalozenych na nic nerikajicim videu a par spackanych screenshotech o tom ze hra nema co nabidnout i kdyz jeste neni ani na pultech obchodu je velice predcasne... (spis tu stale hodnotis F3 a ne FNV) A pokud jde o kvality hry tak toto tema je velice idividualni (co staci jednomu je malo pro druheho) v tehle otazce jde spis o schopnosti vyvojaru pri reseni kompromisu (snazi se vyhovet mase kupujicich zakazniku coz 99% lidi z tohoto webu nebude vcetne me) a hlavne o toleranci... (bohuzel ne kazdemu se ji dostava ze?).

BTW: nejsem zadnym zastancem noveho \"Falloutu\" v rukou noveho majitele... (taky me mrzi ze to stara parta to polozila a znacku prodala) jen nedokazu prehlednout ignoranci ve stylu: Stejna grafika = stejna hra = stejne chyby.
Kontaktní údaje