.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: ShowTime
Text: :D fall 2 stejné kvality :D ok .) tohle mi stačí :D a co se týče fall3 chyb... :D jediné co mi na fall3 vyloženě vadilo byl ten pojebaný systém v.a.t.s! a to že to občas padá. mimochodem fall1 když jsem ještě hrával na widlich 98 padal taky v jednom kuse :D a ve \"fallout2\" to bylo stejné... protože to bylo to co vy tady tak haníte a to titul vydaný čistě pro prachy .. nulová změna na enginu hry ( možná že se dala posunout postava a u lotovani se oběvilo tlačítko take all) jinak fall1 \"příběh\" sprostě zkopírovaný a pokroucený. a navíc si nedokázal udržet tu nádherně ponurou atmosféru fall1 místo toho je to proložené \"humorem\" (i když musím přiznat u některých hlášek se nedalo nesmát) a taky tam bylo pár zajímavých podivných napojení viz tandi prezidentka, harold, pes z jedničky, ... ale to je v pohodě na to se nikdo neodváží nic říct protože se fall 2 glorifikuje až to pěkné není :D btw za pět hodin vstávám do práce takže zítra mrknu jak se budou kupit komenty o mojí drzosti s kritikou fall2 :D
Kontaktní údaje