.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: chiquita
Text: Smejki: Připomněl jsi mi jednu z mála částí F3, která byla dobře zvládnutá - Tranquility Lane. Dobrý a originální nápad, neotřelé zpracování.

Psychotic: Ale jo, Gorky 17 si pamatuju, kdysi dávno jsem to hrál. Dokonce to snad mám ještě na CD z Levelu. Mass Effect i Dragon Age jsem si opravdu užil, stejně jako nedávný Alpha Protocol (ten z těch tří asi nejvíc - a NE, neříkám to je proto, že na tom dělal Obsidian). První dvě hry si jdou svojí cestou a Bioware se nemusí se starat o to, aby dostáli očekávání fandů nějakých starých předchůdců. V případě AP mě pak naprosto uchvátila možnost ovlivňovat zdánlivě nedůležitými volbami v dialozích celý průběh hry.

No, dnes to balím, zítra bude diskuze určitě pokračovat. Když nad tím tak přemýšlím, s trochou nadsázky by se dala přirovnat k Válce Krve z D&D - dvě strany chtějí to samé, ale nemůžou se dohodnout, jakou by to mělo mít podobu. Zasvěcení pochopí.
Kontaktní údaje