.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: NeoWorm
Text: Jé, ono to co napsal dává skoro smysl.
\"F3 je akční hra s důrazem na příběh kde jsou bitvy někdy zjednodušeny až hanba\" Fajn, další krásný protimluv. Řekni mi teda v čem je to dobré a proč s tím mám ztrácet čas? Podle tebe to není příběh protože je to Akční RPG a není to ani hratelnost protože bitvy jsou zjednodušené až hanba. Zbývá grafika což, jak se asi všichni shodneme, není zrovna ta silná stránka F3.

Dále konzole se nebrání, brání se vývojáři a hlavně distributoři her a to protože na konzole se dá mnohem hůře pirátit.
Konzole jsou sice komfortnější, ale za jakou cenu. Nechápu ale proč se někteří hráči radši poddávají mnohdy drakoniánským smluvním podmínkám konzolí než by věnovali trochu času do optimalizace PC. Blbě udělaná hra ti odpálí PS3 (nedávná kauza FFXIII) - Sony nic nezaplatí - opravit sám si to nemůžeš. Firmware update ti zlikviduje důvod proč sis konzoli koupil (linux na PS3 - no more). Zpětná kompatibilita je uměle odstraňována (PS2 hry na PS3 never ever). Poruchovost okolo 50% (lol XBox). Příšerná regionální omezení (Xbox) atd. Tolik k závisti Master race vůči Konzolistům. Mám mnoho důvodů proč o konzole ani nezavadit, ty dvě hry co vyjdou exclusivně na konzole a stálo by za to vůbec přemýšlet o jejich zahrání klidně oželím (a počkám si pár let než to někdo zaemuluje na PC, Wii get, XBox bude další, vsaď si).

Kontaktní údaje