.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Templayer
Text: Starý Final Fantasy byli extrémně fajnové, jednička na GBA (GameBoy Advanced) je dobrá.

NeoWorm:
Já se radši na hry dívám, člověk si to může přetáčet, dívat se na cutscény (extrémně vhodné pokuď je hra tak založena, tedy dá se na to dívat jako na film :D ) může se u toho najíst....
Originály kupuju jen od extrémně kvalitního zboží, který se nyní již těžko shání (mám Planescape Torment originálku a Wiggles od cdprojektu s cz dubbingem...). Hraju zásadně buď hardcore RPG - Baldurs Gate, Icewind Dale, Neverwinter Nights, Planescape Torment, Fallout, The Fall, The Temple of Elemental Evil, The Harbinger, Ultimy, The Elder Scrolls, Urtika Angel, Lionheart, Arcanum, Might and Magic (nemyslím Heroesy), Jagged Alliance, Wasteland, Brány Skeldalu (všechny jmenované nejsou vyloženě RPG, některé jsou kombinace) a z jiných žánrů - Dungeon Siege, Lineage, Diablo, Archlord, Earth 2150, Master of Orion, UFO + Afterserie, Sacred, Dungeon Master, Dungeon Keeper, Stonekeep, Albion, Jedi Knight, Knights of the Old Republic, ...

Pro každého fandu tohoto typu her doporučuji si nějaký z těchto názvů zadat, ve většině případů nebudete zklamáni.

Jinak Mass Effect 2 jsem nehrál a dle toho co jsem o tom zjistil/viděl je oproti jedničce KO. ME1 je trochu osekaná hra, ovšem některé dialogy to vyvažují. Oproti tomu Dragon Age mně připadal strašně osekaný, hrál jsem to jen chvíli - Na začátku, kdy jeden z posledních Šedých strážců pasuje hlavního hrinu a pár dalších lidí na Šedé strážce, mně vyloženě na*ralo, když jeden odmítl (jmenovitě ten co má rodinu a malou dceru) a starší Šedý strážce ho za to zabil. A já tam jen tak stál, a nedostal jsem ani dialogovou možnost NIC abych tomu zabránil, nebo se nějak vzepřel. Jinak DA možnostma je zásadně \"Zvol si možnost menšího zla za větší dobro nebo čiré zlo\" mně též štval. Nenávidím sice pojmy jako Dobro a Zlo (trapný to výkvět lidské mysli, konkrétně jedné části mozku, ablahblah pokuď chcete detail jaktoto vzniklo a jak to funguje písněte mi mail na Templayer@seznam.cz) ale jako fanatického moralistu co jede za dobráka nebo za neutrála mně to sr*lo.
Kontaktní údaje