.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Carlos
Text: Amaroun: Jestli předčily Fallout je věcí názoru. Já se snažím oprostit od toho, abych porovnával staré hry s novými. Nicméně jak říkám, od r. 2001 mě zaujaly především následující (beru ze všeho, co se o RPG žánr alespoň otřelo): Vampire: Bloodlines, Arcanum, BG série (jasně po 2000 je jen dvojka + datáč), IWD série, Mass Effect, Zaklínač (to je spíš taková osobní úchylka), Bard\'s Tale (kvůli hláškám), Anachronox, GTA: SA (díky rozvoji postavy ho taky zmiňuji, ačkoli by mě ani nenapadlo to považovat za RPG), Jade Empire, KotOR,... Pár dalších možná ještě bude, ale nějak si je už nemohu vybavit. Jen tak ze zvědavosti by mě zajímalo, která podle tebe předčila F1,2 (a nepatřím mezi Falloutí fanatiky - opravdu hodně mě bavila jen jednička).

Templayer: Hláskování jména by v jakékoli hře dokonale rozm*dalo atmosféru, taková věc není dostatečně flexibilní. Mass Effect se s tím popral podle mého se ctí.
Kontaktní údaje