.. vstup do vaultu .. orientace .. vaultmasteři .. contact us .. galerie .. kniha hostí .. fórum .. archiv ..
Chcete opravdu nahlásit tento příspěvek?
Autor: Amaroun
Text: Smejki: asi joo na ten exac jsem nepomyslel... a ano diky jen mne proste nebavi porad dokola tvrdit ze nejsou jen dve hodnoceni - fantasticka hra , propadak .. F3 urcite nepredstavuje idealni hru, ale je zde jednoduse spoustu prvku, ktere mne nadchli...... Dokazu pochopit ze mnoho lidi cekalo na F3 a bylo to asi tvrdy probuzeni v porovnani s F2... ale nektere nazory se mi zdaj az moc no... konzervativni je asi spravny slovo ;) ... Zajimavy diskuze zde se mi dost casto asociuji se songem http://www.youtube.com/watch?v=3khTntOxX-k :-D

Co se tyce Bioware potencial maji.... horsi je EA.... na DAO (ktery jsem sledoval od jejiho oznameni ) je videt ze ten projekt byl zrusen a znovu nucene obnoven. Pribeh DAO je hruza (awakening uz je lepsi)

Carlos:Zajimavy mam ted ME2 jen na zkousku a pripada mi to hodne dobry.... Ze ubrali trosku rpg prvku se mne zda ze te hre prispelo .... hra je dynamictejsi, od zacatku se neco deje a nemam potrebu tomu nadavat do startrekovsky hovadiny, zbrane nejsou ty stejny tezitka na zadech jenom v jinych barvach a Ilusion man v oldschool hadrech osvetleny cervenym trpaslikem (nebo co to je ) je vazne skvelej...
Dao 2 rpg prvky pridat, ME 3 nechat na urovni normalni fps s trivialnimi ale zabavnymi rpg prvky...
Kontaktní údaje